Jump to content

Shadii.

Community Moderator
 • Content Count

  1274
 • Joined

 • Last visited

Status Replies posted by Shadii.

 1. Congrats! 🎉

  1. Shadii.

   Shadii.

   Thanks

    

 2. Congrats buddy ❤️❤️👍

  1. Shadii.

   Shadii.

   Thank you 🤗

    

 3. Dziś podjąłem bardzo trudną decyzję w moim życiu. Niestety zmuszony byłem opuścić Zespół TruckersMP z powodów prywatnych, a także kilku innych, jednak nie chce się nad mini rozwodzić w tej wiadomości.

  Przez blisko rok zajmowałem się Forum, a także innymi obowiązkami, które wynikały z stanowiska, na którym aktualnie się znajdowałem. Ten dzień zapamiętam na długo, a odejście na pewno będzie męczyć mnie przez jakiś czas, ale nie o tym chciałem wam opowiedzieć, czy napisać. Spotkałem wiele przyjemnych osób, a także tych mniej przyjemnych, jednak cieszę się, że mogłem budować razem z wami tą społeczność, którą jest TruckersMP. Po blisko roku współpracy nie tylko z Zespołem, ale również z wami należałoby Wam podziękować. Podziękować za pomoc i waszą obecność w moim życiu. Wielu z Was być może cieszy się z powodu mojego odejścia, jednak nie przejmuje się tym ani trochę. Chciałbym podziękować każdemu z Was... za wszystko. Podczas mojej pracy w Zespole nauczyłem się kilku rzeczy. Poświęcałem bardzo wiele czasu, aby wam pomóc, docenialiście to, czy też nie, lecz pomimo tego bardzo się cieszę, że mogłem tutaj być i porozmawiać chociażby z niektórymi z was.
  Polski Zespół TruckersMP to ludzie, którzy cały czas byli przy mnie. Pomimo mniejszego, czy też większego kontaktu chciałbym podziękować wam za wszelką pomoc i porady.

  Podziękowania również kieruję do byłych członków zespołu, a mianowicie: @wpx_, @Meitt, @arusf2011 [PL/EN], oraz @Shadii.. Mogłem liczyć na waszą pomoc praktycznie cały czas.

  @BoSsik2 @[C-S] Spat91 @EPS!LON @Kid Fabi @Adrian22-PL dziękuje wam za wszystko co dla mnie zrobiliście. Za długie rozmowy, za czas, poświęcenie, pomoc, zaangażowanie, a także za budowanie tej społeczności. To również dzięki wam Polska część Forum jest aktywna. Opiekujecie się nami na wirtualnych szlakach, serwerze Discord, czy też na Forum. Poświęcacie swój czas na tworzenie czegoś pięknego.

   

  Podziękowania należą się również osobom, które się mną opiekowały podczas pełnienia danych funkcji w TruckersMP.

  Dziękuje całemu Zespołowi TruckersMP, a w szczególności Community Moderation Team, Support Team oraz Human Resources za wiele miłych słów, wsparcie i za to, że docenialiście moją pracę, mój wysiłek i zaangażowanie. Zespól jak i ludzie nauczyli mnie patrzeć na wiele spraw inaczej, zrozumiałem wiele rzeczy, a także nauczyłem się nowych, które zamierzam wykorzystać w przyszłości.

   

  Każdej osobie obecnie znajdującej się w Zespole, a także tym, które mają zamiar dołączyć do Zespołu, życzę wszystkiego dobrego. Pamiętajcie, że gdy robimy coś dobrego to wróci to do nas. Nie zawsze w takiej postaci jakiej byśmy oczekiwali, ale jednak. To czyny kształtują człowieka, a nie słowa. Myślę, że zrobiłem i dałem wam tyle ile mogłem. W przyszłości chciałbym ponownie robić to co robiłem do tej pory. Czas pokaże, czy będę w stanie tego dokonać.

   

  Dziękuje Wam za wszystko!

  1. Shadii.

   Shadii.

   Dzięki "dżej dżej", że mogłem z Tobą współpracować kiedyś, gdy byłem jeszcze w teamie TruckersMP, cya ;).

  2. (See 7 other replies to this status update)

 4. Dzięki Ci Shadii za Twoje poświęcenie w zarządzanie tym forum. Informacja o Twoim odejściu spadała na mnie jak grom z jasnego nieba. Życzę Ci w takim razie powodzenia w prywatnych sprawach, oraz w rozwoju VS Ol-Trans.

   

  --

  Pozdrawiam

  Karol_Domag

  Coffee-Spedition

  1. Shadii.

   Shadii.

   Dziękuje za miłe słowa 🙂

 5. pless aopin ban me so sory sory sory sory pless aopin ban I am very sorry I am very sorry I am very sorry The last time The last time pless
  me   accont 

  TruckersMP ID: 870587

  Steam ID: 76561198274244672

  1. Shadii.

   Shadii.

   Hi @!ViUrOs Al IrAqE_,

    

   I would like to inform you that the forum is not a place to talk about the ban.

    

   If you received the ban you can write an appeal from the ban on our website: https://truckersmp.com/appeals
   After writing the appeal, wait patiently for a response from the Game Moderator, because it may take some time before Game Moderator checks your appeal from the ban.


   How do you use the ban system?:

   If the appeal from the ban has been rejected, but you think that Game Moderator has unfair banned you, you can also file a complaint on our site: https://truckersmp.com/feedback/create

    

   // Locked

 6. Happy Birthday ! Shadii :) Hope , you doing well , and enjoying your day with your family 

   

  Kind Regards

   

  -----Dark_Owl_-----

 7. Hello,
  Happy Birthday! Have a nice year!:wub:

 8. Happy Birthday! Thanks for keeping Community clean and tidy.

  1. Shadii.

   Shadii.

   Thanks, no problem mate ;) 

 9. WszystkiegoNajlepszego 

 10. Happy Birthday !
   

  As a moderator, you should be careful to celebrate. (: 

 11. Wszystkiego najlepszego / Happy B-Day 

 12. Happy Birthday Shadii! Enjoy your day, are you doing well? :wub::thisisfine:

 13. Wszystkiego najlepszego!!!

  1. Shadii.

   Shadii.

   Dziękuje <3 :wub:

 14. Happy Birthday Mate:love:

 15. Happy Bithday, Shadii!:love:

  1. Shadii.

   Shadii.

   Thank you mate :wub:

 16. Happy Birthday !! :D

 17. Doru132

  Banned until Today, 19:39TruckersMP ID: 2556812Rank: PlayerMember since: 28 Dec 2018 08:48Account Status: Not ActivatedLinked games: Euro Truck Simulator 2

  1. Shadii.

   Shadii.

   Hi @Doru132,

    

   I would like to inform you that the forum is not a place to talk about the ban.

    

   If you received the ban you can write an appeal from the ban on our website: https://truckersmp.com/appeals
   After writing the appeal, wait patiently for a response from the Game Moderator, because it may take some time before Game Moderator checks your appeal from the ban.

    

   How do you use the ban system?:

    

   If the appeal from the ban has been rejected, but you think that Game Moderator has unfair banned you, you can also file a complaint on our site: https://truckersmp.com/feedback/create (Game Management)

    

   // Locked

×
×
 • Create New...