Jump to content

Fizzy[PL]

Veteran Driver III
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

About Fizzy[PL]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Fizzy[PL]'s Achievements

1

Reputation

  1. Nick w grze: Fizzy[PL] Wiek: 16 Miejsce zamieszkania: Bytom/Śląskie Sterowanie: Myszka SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198076083135 Staż w grze: 473 godziny na Steam, ale jest więcej Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak Przedstaw się: Mam na imię Michał mam 16 lat, interesuje się motoryzacją oraz grami komputerowymi, uwielbiam jeździć w ETS-ie, zwłaszcza z innymi ludźmi, gra ma wtedy niesamowity klimat w którym się świetnie czuje. Mam nadzieję że ktoś rozpatrzy moje podanie Inne:DLC Scandinavia, Going East, Vive la France. Z najważniejszych to tyle.
  2. Gram dobre 15 min i dalej nic.
  3. Witam wszystkich użytkowników, mam problem z Euro Truckiem. Więc problemem jest to że gdy chce się przenieść do innego garażu lub do mechanika albo na przykład chcę przepłynąć promem. Gdy wybieram na przykład to przeniesienie do mechanika to słyszę dźwięki z radia, szum z powietrza ale mam czarny ekran i gra mi się nie ładuje, muszę ją resetować i włączać od nowa. Próbowałem wgrywać Save, Reinstall Multiplayera i Euro Trucka, Aktualizacja Sterownika do karty graficznej ale nic z tego. Na Singleplayerze wszystko działa, prosiłbym o pomoc Z góry dziękuje.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.