Jump to content

[TS] bazyliszek [PL]

Veteran Driver IV
 • Content Count

  1080
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by [TS] bazyliszek [PL]

 1. Co się zmieniło po ostatniej aktualizacji? Strasznie ścina mi grę, zupełnie jakbym miał 2 fpsy, zamiast 18
 2. Prawie całe terytorium, bo nie wierzę, ze Stambuł też będzie, a to miasto jest na obu kontynentach.
 3. Uważam, że po prostu nie uwzględnią odległości. Zamiast 3 komend "za 3km/1km/500m skręć w prawo" mogą zrobić jedną komendę "na najbliższym skrzyżowaniu skręć w prawo".
 4. Szkoda, że nie ma lepszej widoczności blach, bo układ cyfr pasuje na rosję, ale oni oznaczenie państwa mają po prawej stronie, a tu masz po lewej.
 5. Lepiej skasuj ten post, bo wrócą trolle, które nie wiedzą jak obejść perma. Miałem takiego, który rok po nałożeniu perma napisał do mnie czy ten ban się kiedyś skasuje. Ja natomiast się dziwię (wybaczcie, ze dopiero teraz pisze) dlaczego historia banów jest ukryta? Przecież to nie ma żadnego związku z RODO, nie?
 6. Ściągnięcie plików i tak Ci nic nie da, bo wywala od razu z serwera
 7. Nie rozumiem Twojej opinii. Każda marka ma prawo wejść na rynek ciężarowy i nawet chętnie bym się takim przejechał w mp. Odstrasz trochę grill, który moim zdaniem jest nie przemyślany i bardziej nawiązuje to modelu osobowego, niż do ciężarówki, ale reszta bez zarzutu.
 8. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Pisz pozew do sądu, ciekawe czy coś ugrasz, bo za dużo jest dowodów, że Wasza strona jest skopiowana po trochu z innych firm. Regulamin jest osobną kwestią, bo niemal wszystkie się pokrywają, ale u Was widać 100% zerżnięcie z firmy Blue-Trans, gdzie macie w każdym punkcie napisane słowo po słowie to samo i tylko wartości o przebiegach zmieniliście. To już ja, zakładając niedawno własną firmę dla przyjemności, bo otwartej rekrutacji nie prowadzę, potrafiłem wymyślić własny regulamin oparty na swoim wymyślonym systemie i mi na pewno nikt nie zarzuci plagiatu gdybym go udostępnił. W przeciwieństwie do Ciebie WooQash i Agromex potrafią się przyznać do błędu i usunąć to, co źle zrobili. Mówisz o sobie, prawda? Zabawa i gra to jedno, a świat realny to drugie, ale nawet w takim układzie porządny obywatel naszego państwa umie się uczciwie zachować względem innych, a przede wszystkim się nie wywyższa ponad innych.
 9. ^ Ostatnio nie grałem na tyle regularnie, żeby nadązać ze zmianami. Dzięki za info, bo ze względu na często fatalne oznakowanie takich sytuacji, muszę tę opcję wyłączyć.
 10. Serio? Jeżdżę na terenie kraju rok czasu i jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś jadąc firanką i posiadając koguty, miał je włączone. Dlatego jest ta sugestia, żeby to zablokować. Nie wiele jest ładunków na firanie przy których takie koguty są potrzebne. Wystarczy wprowadzić taki kod jak na światła mijania, który zablokuje włączanie kogutów przy scoutach i naczepach innych niż niskopodwoziowe i lawety. Co prawda trolle na upartego mogliby je co kilka sekund włączać, ale zajęci rammowaniem szybko by o tym zapomnieli. Tylko po co to robić? Przecież celem teamu już od 2 lat jak nie dłużej jest niszczenie tej gry. Była nagroda roku za modyfikacje, dlaczego później już ich nie było? Bo zaczęliście wszystko robić pod trolli, olewając realizm transportu i protesty graczy. Od kiedy trolle słuchają administracji? Większość z nich to dzieciaku znające po angielsku tylko słowo na "f" i idiot i "rec".
 11. ^ Dla mnie to już bez znaczenia, bo zniszczy mi to serię filmów z idiotami, więc jeśii wprowadzą śnieg, to przestanę go używać. Pytanko z innej beczki: Wy też tak macie, że jedziecie i widzicie trójkąt ostrzegawczy na pasie, a za nim nie ma żadnego pojazdu, a jedynie zacienione miejsce (nieraz słabo widoczne)? Nie wiem czy to to TMP wprowadziło czy SCS, ale jak wczoraj pierwszy raz od 8 miesięcy pojechałem landówką śmierci, to byłem zaskoczony, ze na tak ruchliwej drodze jest coś takiego. Na hamowanie za późno, wyjechać za bardzo na przeciwny pas nie można, bo diabelny ruchu i nabiłem sobie 15% na ciągniku, bo zahaczyłem o ten niewidoczny pojazd.
 12. Ten mod jest na razie najlepszy z tych, które się ukazały. Nie tylko śnieg, ale właśnie też fizyka. Niestety mam też wrażenie, że admini akceptują usprawiedliwianie wypadków stosowaniem tej modyfikacji, bo kary z dnia na dzień są coraz krótsze. Nie mogę pojąć jak za kolizję i jazdę pod prąd można dostać tę samą karę. PS: Lepiej tego postu nie chowajcie
 13. ja wysyłam trasę to wpisuję wszystkie dane, dołączam screen i wysyłam. Wywala mi błąd #2, a po ponownym logowaniu trasa jest w systemie jako wysłana, ale nie wyświetla screenu
 14. Czy Wy też macie problem z dodaniem trasy? Wywala mi błąd #2
 15. @roweroraffi A czy ja pisałem, że zwolnią maniacy szybkości? Mam na myśli porządnych graczy. Trolli mam w szanownych czterech literach. Niech mi nawet nie płaczą, że bany dostają, bo jechali na WM i wjechali we mnie, a tak ostatnio jeden zrobił. Na filmie dowodowym na yt napisał mi, że jestem idiotą, bo miał WM i zniosło go na zakręcie. I odpisałem mu, że WM nie jest żadną wymówką na bany, a pokazuje tylko kto potrafi zapanować nad ciężarówką.
 16. Ma ktoś problemy z odpaleniem mp? Okienko się pojawia, ale gra się nie uruchamia. Już chyba naprawione. Jeszcze będę sprawdzał w kolejny weekend jak wrócę z trasy. Winę ponosiły prawdopodobnie pliki gry. Sprawdziłem spójność plików, znalazło błędy. Naprawione i na razie śmiga.
 17. Żebyś się nie zdziwił. W okresie międzyświąteczny tak zasypało autostradę A1 śniegiem, że pojazdy jechały maksymalnie 70 km/h, a niezaładowane ciężarówki tylko 55- 60 km/h. Wyższe prędkości groziły poślizgiem i niejednego obrotu osobówki byłem świadkiem. Autostrady w grze wyglądają identycznie jak wtedy A1. Moim zdaniem bardzo dobrze, że zmienili fizykę, ale powinno być jeszcze bardziej ślisko, żeby wymusić na graczach spowolnienie do 70 km/h.
 18. Dawno nie woziłem ładunków ponadnormatywnych. Ktoś mi przypomni dlaczego jedne ładunki mogę wozić, a innych już nie? Dla przykładu biore ładunki tylko z rynku przesyłek i mogę przewieźć betonowe beli, szpulę kabla przemysłowego czy frezarkę do asfaltu, a lokomotywy nie mogę
 19. Dobrz, że dali szlabany na tym fragmencie, gdzie jest podnoszony most, bo trolle w scoutach urządzałyby skoki samochodowe
 20. Mnie na razie wystarczy, że pogadałem z SCS na Master Trucku. Pamiętasz jeszcze @[PHT]elot360PL?
 21. @Imperator Tracz Chłopie, szybciej się z Ukraińcami w pracy dogadam niż zrozumiem co oni na tym filmie mówili
 22. Strzelanie do zwierząt to faktycznie głupota, ale reszta pasuje do symulatora. Myślisz, że ciężarówki się nie psują na drodze? Że nikomu nie przebije się opona? To po co byłyby im potrzebne koła zapasowe?
 23. to wiem, ale myślałem, że będzie jak w zleceniach z WOTa. Niby pierdółka, ale zabiera trocę radości. No i fakt, że trzeba ciągle podczepiac naczepe
×
×
 • Create New...