Jump to content

[TS] bazyliszek [PL]

Veteran Driver V
 • Content Count

  1090
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by [TS] bazyliszek [PL]

 1. Problem rozwiązany, zapomniałem napisać. Problemem było id gracza, które teraz trzeba wpisać ręcznie, żeby system go wyszukał, a ja robiłem metodą kopiuj-wklej, żeby nie było żadnego błędu
 2. Ludzie, co się dzieje z systemem reportów? Od miesiąca nie mogę wysłać żadnego zgłoszenia.
 3. Cześć, Mam do wysłania kilka zgłoszen na graczy, ale nie mogę. Zgodnie z instrukcją wypełniam wszystkie rubryki, podaję czas zdarzenia w UTC, wklejam link do YT, ale kiedy najeżdżam na przycisk wysłania, nie mogę tego zrobić. Kursor znika, a pojawia mi się czerwone kółko w firmie zakazu i nie mogę wysłać zgłoszenia. Ktoś wie dlaczego?
 4. Coś się stało z systemem raportów? Nie mogę wysłać zgłoszenia. Nieaktualne
 5. Panowie, mam 2 pytania, bo nie jestem w stanie przeczytać wszystkich wpisów, które się nagromadzą przez 5 dni, mając do dyspozycji 2 dni. 1. Jak włączyć wintermoda? Robię wszystko według instrukcji i nic (bynajmniej robię wszystko, co google tłumaczy) 2. Czy dlc Road to the Black Sea działa już na mp?
 6. System mam oryginalny (Windows 10) i jest aktywowany prawidłowo. Z innych programów działających podczas grania mam tylko Actiona jako nagrywanie i antywirusa, który ma ignorować mp, bo traktuje go jak wirusa. Tylko na multiplayer, nie gram w singleplayer'a
 7. Skoro tylko jeden to w grę wchodzi dlc Italia. Z Niemiec można trafić na kursy północ Niemiec- południowe Włochy. Taki kurs to ok. 2000 km jeśli dobrze pamiętam. Niech ktoś skoryguje jesli się mylę, bo dawno nie jeździłem na Włochy.
 8. Ostatnio pojawił mi się nietypowy problem. Co jakiś czas ekran zrzuca mi grę do pulpitu, co powoduje zatrzymanie ciężarówki w grze. Nie mam pojęcia co za to odpowiada. Myślałem, ze winny jest program do nagrywania Action, ale nie. Sprawdziłem już spójność plików gry i wszystko jest ok. Wszystko spełnia wymagania, zeby grać w mp. Ktoś ma pomysł, gdzie jest wina?
 9. W imieniu firmy Trucks Services chcę Ciebie serdecznie zaprosić do dołączenia do naszego grona. Firma ma na chwile obecną 2 graczy, obaj są szefami, a w realu zawodowymi kierowcami zestawów i jeden z nich prowadzi własną firmę transportową. Połączenie naszych doświadczeń pozwoliło nam opracować innowacyjny system firmowy, oparty w niespotykanym dotąd stopniu na realnym transporcie. U nas naprawdę poczujesz się jak zawodowy kierowca. Nie mamy limitu wiekowego, ani chorych wymagań o pokonywanych dystansach. Nasze absolutne minimum zakłada wyjeżdżenie tylko ok. 450 km/tydz, a obecnie w niektórych przypadkach jeszcze mniej. Więcej informacji uzyskasz na naszym tymczasowym forum. Zapraszam również, do złożenia podania.
 10. Zapraszam Ciebie do firmy Trucks Services. Jesteśmy niewielką firmą, która stawia silny nacisk na realizm ruchu drogowego. Obaj szefowie są zawodowymi kierowcami, a jeden ma własną firmę transportową. Dzięki połączeniu naszych doświadczeń stworzyliśmy innowacyjny system realizmu, niespotykany w innych firmach. Nie mamy wysokich wymagań dotyczących przebiegu. Na chwile obecną minimalny przebieg to ok. 250 km/tydz. Po więcej szczegółów zapraszam na tymczasowe forum
 11. Wątpię. mwl pewnie zrobi strefę bezkolizyjną przed tym mostkiem i tyle. No chyba, że będziemy musieli oglądać tę animację odpłynięcia czyli wjazd 3 zestawów i reszta czeka
 12. Problem prawdopodobnie rozwiązany. Plik dźwiękowy musi być zapisany w tym samym folderze co film. Do zamknięcia
 13. @Kid Fabi Mam GTXm, bo gram na laptopie i Shadowplay mi nie pociągnie. Mam Windowsa 7
 14. Nagrywałem już nim, ale o dziwo każdy bezpłatny program po pewnym czasie odmawia mi współpracy.
 15. Cześć, Miał ktoś lub posiada ktoś licencję na program Action? Kupiłem wczoraj licencję i mam problem, bo strasznie słabo nagrywa dźwięk. Po sprawdzeniu ustawień okazuje się, że dźwięk jest nagrywany oddzielnie. Da radę zrobić coś, żeby nagrywało wszystko razem? Nie dysponuję programem, w którym mógłbym wszystko posklejać w całość.
 16. Co się zmieniło po ostatniej aktualizacji? Strasznie ścina mi grę, zupełnie jakbym miał 2 fpsy, zamiast 18
 17. Prawie całe terytorium, bo nie wierzę, ze Stambuł też będzie, a to miasto jest na obu kontynentach.
 18. Uważam, że po prostu nie uwzględnią odległości. Zamiast 3 komend "za 3km/1km/500m skręć w prawo" mogą zrobić jedną komendę "na najbliższym skrzyżowaniu skręć w prawo".
 19. Szkoda, że nie ma lepszej widoczności blach, bo układ cyfr pasuje na rosję, ale oni oznaczenie państwa mają po prawej stronie, a tu masz po lewej.
 20. Lepiej skasuj ten post, bo wrócą trolle, które nie wiedzą jak obejść perma. Miałem takiego, który rok po nałożeniu perma napisał do mnie czy ten ban się kiedyś skasuje. Ja natomiast się dziwię (wybaczcie, ze dopiero teraz pisze) dlaczego historia banów jest ukryta? Przecież to nie ma żadnego związku z RODO, nie?
 21. Ściągnięcie plików i tak Ci nic nie da, bo wywala od razu z serwera
 22. Nie rozumiem Twojej opinii. Każda marka ma prawo wejść na rynek ciężarowy i nawet chętnie bym się takim przejechał w mp. Odstrasz trochę grill, który moim zdaniem jest nie przemyślany i bardziej nawiązuje to modelu osobowego, niż do ciężarówki, ale reszta bez zarzutu.
 23. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Pisz pozew do sądu, ciekawe czy coś ugrasz, bo za dużo jest dowodów, że Wasza strona jest skopiowana po trochu z innych firm. Regulamin jest osobną kwestią, bo niemal wszystkie się pokrywają, ale u Was widać 100% zerżnięcie z firmy Blue-Trans, gdzie macie w każdym punkcie napisane słowo po słowie to samo i tylko wartości o przebiegach zmieniliście. To już ja, zakładając niedawno własną firmę dla przyjemności, bo otwartej rekrutacji nie prowadzę, potrafiłem wymyślić własny regulamin oparty na swoim wymyślonym systemie i mi na pewno nikt nie zarzuci plagiatu gdybym go udostępnił. W przeciwieństwie do Ciebie WooQash i Agromex potrafią się przyznać do błędu i usunąć to, co źle zrobili. Mówisz o sobie, prawda? Zabawa i gra to jedno, a świat realny to drugie, ale nawet w takim układzie porządny obywatel naszego państwa umie się uczciwie zachować względem innych, a przede wszystkim się nie wywyższa ponad innych.
×
×
 • Create New...