Jump to content

[TS] bazyliszek [PL]

Veteran Driver IV
 • Content Count

  1082
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

285 Trainee

About [TS] bazyliszek [PL]

 • Rank
  8t Driller D-50
 • Birthday 02/07/1994

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Aleksandrów Kujawski
 • Preferred Trucks
  MAN
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  Polish

Recent Profile Visitors

2680 profile views
 1. W imieniu firmy Trucks Services chcę Ciebie serdecznie zaprosić do dołączenia do naszego grona. Firma ma na chwile obecną 2 graczy, obaj są szefami, a w realu zawodowymi kierowcami zestawów i jeden z nich prowadzi własną firmę transportową. Połączenie naszych doświadczeń pozwoliło nam opracować innowacyjny system firmowy, oparty w niespotykanym dotąd stopniu na realnym transporcie. U nas naprawdę poczujesz się jak zawodowy kierowca. Nie mamy limitu wiekowego, ani chorych wymagań o pokonywanych dystansach. Nasze absolutne minimum zakłada wyjeżdżenie tylko ok. 450 km/tydz, a obecnie w niektórych przypadkach jeszcze mniej. Więcej informacji uzyskasz na naszym tymczasowym forum. Zapraszam również, do złożenia podania.
 2. Zapraszam Ciebie do firmy Trucks Services. Jesteśmy niewielką firmą, która stawia silny nacisk na realizm ruchu drogowego. Obaj szefowie są zawodowymi kierowcami, a jeden ma własną firmę transportową. Dzięki połączeniu naszych doświadczeń stworzyliśmy innowacyjny system realizmu, niespotykany w innych firmach. Nie mamy wysokich wymagań dotyczących przebiegu. Na chwile obecną minimalny przebieg to ok. 250 km/tydz. Po więcej szczegółów zapraszam na tymczasowe forum
 3. Wątpię. mwl pewnie zrobi strefę bezkolizyjną przed tym mostkiem i tyle. No chyba, że będziemy musieli oglądać tę animację odpłynięcia czyli wjazd 3 zestawów i reszta czeka
 4. Problem prawdopodobnie rozwiązany. Plik dźwiękowy musi być zapisany w tym samym folderze co film. Do zamknięcia
 5. @Kid Fabi Mam GTXm, bo gram na laptopie i Shadowplay mi nie pociągnie. Mam Windowsa 7
 6. Nagrywałem już nim, ale o dziwo każdy bezpłatny program po pewnym czasie odmawia mi współpracy.
 7. Cześć, Miał ktoś lub posiada ktoś licencję na program Action? Kupiłem wczoraj licencję i mam problem, bo strasznie słabo nagrywa dźwięk. Po sprawdzeniu ustawień okazuje się, że dźwięk jest nagrywany oddzielnie. Da radę zrobić coś, żeby nagrywało wszystko razem? Nie dysponuję programem, w którym mógłbym wszystko posklejać w całość.
 8. Co się zmieniło po ostatniej aktualizacji? Strasznie ścina mi grę, zupełnie jakbym miał 2 fpsy, zamiast 18
 9. Prawie całe terytorium, bo nie wierzę, ze Stambuł też będzie, a to miasto jest na obu kontynentach.
 10. Uważam, że po prostu nie uwzględnią odległości. Zamiast 3 komend "za 3km/1km/500m skręć w prawo" mogą zrobić jedną komendę "na najbliższym skrzyżowaniu skręć w prawo".
 11. Szkoda, że nie ma lepszej widoczności blach, bo układ cyfr pasuje na rosję, ale oni oznaczenie państwa mają po prawej stronie, a tu masz po lewej.
 12. Lepiej skasuj ten post, bo wrócą trolle, które nie wiedzą jak obejść perma. Miałem takiego, który rok po nałożeniu perma napisał do mnie czy ten ban się kiedyś skasuje. Ja natomiast się dziwię (wybaczcie, ze dopiero teraz pisze) dlaczego historia banów jest ukryta? Przecież to nie ma żadnego związku z RODO, nie?
 13. Ściągnięcie plików i tak Ci nic nie da, bo wywala od razu z serwera
×
×
 • Create New...