[TruckersPL] Bialy

Veteran Driver
 • Content count

  158
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Trainee

1 Follower

About [TruckersPL] Bialy

 • Rank
  I know the rules!

Contact Methods

 • Website URL tpl.ovh and ts3.tpl.ovh

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Poland
 • Virtual Trucking Company TruckersPL
 • Preferred Trucks Scania
 • American Garage Location
 • EU Garage Location

External Websites

Recent Profile Visitors

384 profile views
 1. BAN - moim zdaniem niesłuszny

  Przeczytaj temat w FAQ. Moim zdaniem był to bug w grze. W apelacji napisz że nie wyjechałeś poza swoją linię. Widać to w lusterku w 16:45. Z perspektywy Twojej kamery widać że jedziesz po swoim pasie a ciężarówka na drugim, mimo też widocznego marginesu, przewraca się. Ciężko tu zarzucić że kolizja była intencjonalna. Ale czy apelacja zostanie uznana to ciężko powiedzieć. Niestety apelacja jest rozpatrywana przez admina który na Ciebie tego bana nałożył. W razie czego możesz jeszcze odwołać się na mail [email protected]
 2. vConnect.pl - virtual spedition management

  Pewnie dodaliście sobie domenę do wyjątków. Ale certyfikat macie wystawiony na vsm.onlytrans.eu Podałeś adres z błędem (średnik) więc nie działa: https;//vconnect.pl/support Dodatkowo adres od razu przekierowuje na subdomenę www co przy braku certyfikatu ponownie generuje błąd w przeglądarce i ponowne ostrzeżenie oraz request o dodanie wyjątku.
 3. CB-Radio - Quick button to mute the yelling guy

  This is misunderstanding. Offcourse I don't wan't another button for blacklist. That's why I mention about blacklist cleared every game boot (or certain time i.e. 1h) or the blacklist should be stored on player profile on truckersmp.com I really don't wanna to make it hard to make and hard to use. Shortcut to mute abusers and then it can be automatically cleared (or managed outside the game). The idea is to make the CB radio usable and allow users to talk during random meetings during game. It's not usable when is switched off or on another (then 19) channel. Another channels should be used when randoms just play and talk constantly during game. Of course is my choice which steering method I use. But even when I drive is impossible to move cursor and steering at the same time.
 4. CB-Radio - Quick button to mute the yelling guy

  This suggestion does not help use CB-radio as intended. It's like "stop using multiplayer to avoid being rammed or sending reports. I Want to use CB radio instead of switching off. But there is a need to stop abusers. But consider this: Players use different type of steering. In my case I often use mouse steering with right click as a brake. Try to use tab then without crash.
 5. CB-Radio - Quick button to mute the yelling guy

  Ok. So I hope you are switching to single player mode when someone hit your car or block you in the multiplayer? You just stop using multiplayer because of the trolls, right? Great news! Admins are not needed anymore!;) CB-Radio is to talk to players near to you. Not as a team chat generally.
 6. CB-Radio - Quick button to mute the yelling guy

  We don't use CB-radio for regular communication. We use TS3. but we use channel 19 to talk to another players sometimes.
 7. CB-Radio - Quick button to mute the yelling guy Quick button should Mute or add actualy yelling guy to personal blacklist. It would be nice to get opportunnity to review this list if someone will be blacklisted by accident (i.e because of lags). List can be cleared every boot or can be stored on truckersmp.com. There is no need to visualize this. It's a common problem with idiots generating annoing sounds on CB radio. It can be a problem when we use speakers or we can talk on TS3 with friends and we met yelling idiot impossible to mute. Even turn off the CB is not always posible during driving. One "shut up" button can save us
 8. Konwój Urodzinowy Hard Group Transport 27.05.2017

  W imieniu TruckersPL serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz świetnie organizowany konwój. Dodatkowo w swoim imieniu, jako pilota grupy 3, serdecznie dziękuję DK Cargo oraz SpediStar za świetną atmosferę i wzorowe zachowanie w tak dużym konwoju. Mam nadzieję na częstsze wspólne konwoje
 9. Dyskusje na temat firm

  Również dziękujemy za gościnność. Niestety, nie wszyscy mogli tym razem z niej skorzystać ale nadrobimy następnym razem
 10. Serwer bez kar itp

  Chwyt erystyczny i to na początku wypowiedzi. Od początku mojej zabawy z multiplayerem zawsze wybierałem EU#2 chyba że był to większy konwój. A zacząłem zanim pojawiły się skody. I od kiedy pamiętam serwer EU#2 był często zapchany. Rozmawiajmy o konkretach. Czy możesz mi wskazać ten pik? Wykres oczywiście dostępny dla wszystkich: https://stats.truckersmp.com/ W wersji 0.2.0.9 "Added Scout car (on simulation servers available only for admins, on freeroam for everyone (except police accessories))" Widać zwiększone zainteresowanie jak to w przypadku każdej nowości ale daleko do rewolucji.
 11. Serwer bez kar itp

  Nie zastanawiało Cię dlaczego akurat EU2 a nie EU1 jest najbardziej obleganym serwerem? Symulator to odwzorowanie. Ale tak samo jak w życiu możesz z premedytacją przelecieć samolotem nisko nad lotniskiem lub zabudowaniami, tak samo w ciężarówce możesz zdjąć kaganiec i zaginać ponad dopuszczalny prawem limit. Kwestia tego czy ktoś to zauważy. Jeżeli jesteś zwolennikiem jazdy tylko zgodnie z przepisami wśród szklanych domów to masz od tego EU1. Rozumiem że są puryści wśród graczy i nie wchodzę im w drogę, nie ramuję, nie trąbię, nie krzyczę "zdejmijcie limity ze wszystkich serwerów" bo szanuję sposób spędzania wolnego czasu przed komputerem w sposób jaki taki purysta chce go spędzać. Są też gracze dla których symulacja to coś więcej niż tylko to co widzą w tej grze puryści. To nieprzewidywalność zachowań innych graczy, to możliwość zdjęcia kagańca i jeżdżenie ponad limit ustanowiony prawem w prawdziwym życiu. To w końcu rozrywka, sposób spędzania wolnego czasu (nie mylić z trollowaniem i utrudnianiem innym zabawy). I takich graczy jest większość co właśnie widać po obleganiu serwerów. Próby zdławienia tego "trendu" skończą się katastrofalnie. Jeżeli ktoś nie chce na siłę zakładać sobie cilice na udo to nie zmusisz go wprowadzając limit. Gra stanie się przez to frustrująca. Więc lepiej będzie ją wtedy porzucić. To równia pochyła do zabicia idei TruckersMP. Chyba że o to chodzi. Nawiązując do pierwszego postu i propozycji "żdanych limitów" to też popdanie w skrajność. Trollowisko się szybko znudzi bo się nie da normalnie grać i po chwili serwer umrze. Tak jak dogorywa EU1. W momencie pisania tego postu jest 1/10 graczy w porównaniu do EU2. To dobitnie pokazuje co wolą gracze. Nie trzeba pisać elaboratów.
 12. Akceptowanie postów w tematach

  Chodzi o rozwiązanie które będzie samo się kontrolowało a nie nakładanie dodatkowych obowiązków na moderatorów. Gdyby mieli nadmiar czasu to nie trzeba by było tyle czekać na zatwierdzenie postów. Brak bodźców w postaci nabijania postów powinno podnieść wartość merytoryczną. Oczywiście w cuda ciężko wierzyć i napewno się trafią matoły piszące o restarcie kompa jak w The IT Crowd. Ale może społeczność będzie na tyle dojrzała że będzie samokontrolowała porady.
 13. Akceptowanie postów w tematach

  No to temat w teorii można łatwo rozwiązać. Zdjąć potrzebę akceptacji przez moderatora ale usunąć też naliczanie postów eliminując nabijaczy.
 14. Akceptowanie postów w tematach

  Masz rację. Moim zdaniem życie i użytkownicy zweryfikują jakość merytoryczną udzielonej pomocy. Obecnie moderator musi w zasadzie znać odpowiedź na zadane pytanie aby ocenić czy odpowiedź, którą musi ocenić, jest prawdziwa. Powinieneś to w sugestiach umieścić
 15. 0.2.1.7.5 Released

  https://truckersmp.com/profile/settings > Account Settings > Username