Jump to content

PEXIDIUS

Veteran Driver IV
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About PEXIDIUS

 • Rank
  No Cargo
 1. Tak przy odpalaniu ETS2MP mam włączonego i zalogowanego steama.
 2. Konto steam jest takie samo. Zresztą jak próbuje założyć nowe to jest napisane że to konto steam już jest podpięte do konta.
 3. Witam Zaktualizowałem sobie dziś ETS2MP i chiałem się zalogować w launcherze lecz po wpisaniu emaila i hasła wyskakuje błąd że błędny email lub hasło. Wszystko wpisuje na 100% dobrze. Zmieniłem hasło i nic to nie dało. Dodam jeszcze że do strony ets2mp loguje się bez problemu.
 4. Witam tutaj zwracam się bezpośrednio do administracji... Proszę mnie od banować. Dlaczego? Dlatego że zostałem zbanowany z następującego powodu: Blokowanie bramy w poznaniu. No cóż przyznaje się blokowałem tą bramę i żałuje że byłem taki głupi żeby coś takiego robić. Od tej sytuacji minęło pół roku przez ten czas zdążyłem przemyśleć swoje zachowanie. I chciałbym już na spokojnie grać z moim kolegą w Multiplayer bez żadnych głupich zachowań. Tak więc bardzo proszę o o od banowanie i przepraszam wszystkich tych którzy musieli ucierpieć przez moje niewłaściwe zachowanie. Mój nick na steam: Mr_pexidius101 jeżeli te informacje nie wystarczają to na pw mogę podać moje IP Pozdrawiam i liczę na unbana
×
×
 • Create New...