• Announcements

  • Digital

   Public Convoy 24th September 18:00 UTC   09/21/17

   Greetings!   TruckersMP are hosting the monthly public convoy this Sunday 24th September at 18:00 UTC, and you're invited!   If you would like to watch instead, it will be streamed over on our Twitch.    

terrordrome

Veteran Driver
 • Content count

  198
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by terrordrome

 1. Screenshots

  Obowiązkowa pauza musi być. W drodze do Salzburga.
 2. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Co do nowej Scanii to obstawiam jej premierę na 20 października. Nie byłoby nic piękniejszego jak dostać ją na 5-te urodziny ETS2.
 3. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Odnośnie wnętrz to zauważyłem jeszcze, że SCS pokazał tylko (aż?) dwa wnętrza nowej Scanii. Jest jednak też trzeci wariant z drewnianymi akcentami na kierownicy i desce: Moim zdaniem najładniejsze.
 4. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Scania S jest już na wewnętrznych testach, natomiast na R-ce jeszcze coś robią. I mam nadzieję, że nie utkną w procesie licencyjnym tj MAN Euro 6 lub Range T
 5. ETS2 & ATS - Dyskusja

  http://blog.scssoft.com/2017/09/new-scania-s-and-r-aproaching-finish.html Już blisko
 6. Screenshots

 7. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Mnie ciekawi czy Nowy Meksyk będzie można zakupić w formie płytki z kodem do aktywacji na Steam tj w przypadku rozszerzeń mapowych do ETS2 czy tylko cyfrowo przez Steam.
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Bardziej by mnie satysfakcjonowała informacja o jakiejś, jakiejkolwiek, nowej ciężarówce, ale dobre i to.
 9. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Kempingi i... lowrider'y
 10. Po czyjej stronie leży wina.

  Jak dla mnie kierowca Renault jest winny. Co prawda nie wiem po co tym Manem chciał wjechać w tą "zatoczke" czy jak to tam zwą, ale jednak ten w Magnum jechał i przez długi czas wyprzedzał.
 11. ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^ Nie stracisz. Ja zdobyłem to osiągnięcie zanim wyszła Skandynawia i nie straciłem go, gdy aktywowałem Skandynawię.
 12. Konkurencja dla ETS2

  ^
 13. Konkurencja dla ETS2

  A jak SCS wprowadzi do ETS2 i ATS DX11, a przy ETS2 wyłączy wsparcie dla x86 (wersji 32bit) ? Jest to nieuniknione, prędzej czy później tak się stanie.
 14. Screenshots

  Zbieg okoliczności I z nowym DAF-em na testach
 15. Konkurencja dla ETS2

  @[EKARD] bazyliszek [PL] zanim w ogóle taki gracz by ruszył w drogę musiałby, biorąc pod uwagę że gra powinna być w 100% realistyczna, zrobić na początku gry kurs wraz z egzaminami na prawo jazdy kat. C+E. Wtedy pewna część społeczności zwyczajnie nie mogłaby rozpocząć rozgrywki bo by nie była w stanie tego zaliczyć, no może jakimś fartem by się im to udało. Ale czego się można spodziewać po grze która ma w oznaczeniu PEGI 3+, a niektórzy kierowcy inteligencją są daleko w tyle za amebami.
 16. Konkurencja dla ETS2

  ^ Weź pod uwagę to, że ATS w dniu premiery też nie miał oszałamiającej liczby ciężarówek (2). W pewnym sensie ETS2 nas trochę "rozochocił" wielkością mapy oraz zawartością, dlatego patrzymy na OTR "z góry".
 17. ETS2 & ATS - Dyskusja

  @Daniellus_PL pamiętasz może o który mod "Realistic Traffic" chodzi? Tj autora lub dokładną nazwę?
 18. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Odnośnie DAF-a to zauważyłem, że tylne światła nie są takie jakie powinny być dla wersji z 2017 roku. Powinny być takie:
 19. ETS2 & ATS - Dyskusja

  @Szymon035 zaczekajmy na oficjalną mapę dodatku, która zostanie udostępniona później na blogu SCS bliżej premiery. Jeśli natomiast okazałoby się, że rzeczywiście to co na mapie powyżej to jest cała zawartość to sam się zastanawiam czy w ogóle jest sens kupować. Jakość jakością, ale Włochy na Rzymie się nie kończą (tj Szwecja na Oslo lub Norwegia na Bergen).
 20. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nie zdziwię się jeśli niebawem ujrzymy informację, że nowa Scania jest już gotowa. Biorąc pod uwagę, że ostatnie info było prawie 4 miesiące temu i pokazało postęp prac po 4 miesiącach to wydaje mi się, że nowa Scania jest blisko.
 21. Screenshots

 22. ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^ Spróbuj przestawić jednostki odległości z kilometrów na mile i zrobić jeszcze raz taką trasę.
 23. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Promu z Calais do Hiszpanii nie ma, ale za to istnieje połączenie wodne z Plymouth (GB) do Santander (ESP). W ETS2 tak się składa że jest port w Plymouth wraz z połączeniem do francuskiego Roscoff więc problem braku DLC Vive La France byłby nawet rozwiązany.
 24. Dziwne/śmieszne zdarzenia drogowe (filmiki)

  4:36 - ciekawe jak można jechać samą naczepą
 25. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ciekawi mnie czy rzeczywiście potwierdzi się tweet od Scanii, że nowa Scania pojawi się w ETS2 przed wakacjami.