terrordrome

Veteran Driver
 • Content count

  212
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by terrordrome

 1. Screenshots

 2. Tir

  Nie będzie działał, mulitplayer nie wspiera modyfikacji, jedynie oficjalne DLC wydane przez SCS.
 3. Screenshots

  Jak zwykle skromnie
 4. ETS2 & ATS - Dyskusja

  W Dafie dodali charakterystyczne światła tylne w wersji po faceliftingu, a w Volvo osłony boczne (o ile wcześniej ich już nie dodali).
 5. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Zawarłeś w swoim pytaniu jedno słowo, dzięki któremu to pytanie jest bez sensu i nic nie wnosi do tematu.
 6. Screenshots

 7. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ponad 4000mil nowych dróg i mało? Ja rozumiem że przy całym obszarze USA to mało, ale dajmy im czas..
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Zobaczymy jak będzie się kształtować cena np na cdp.pl, tam jest jednak trochę taniej. Np Vive La France kupiłem tam za 60zł (pudełko; w dniu premiery), a na Steamie chodzi za ponad 80zł. Niemniej jednak bardziej czekam właśnie na Nowy Meksyk niż na Italię.
 9. Screenshots

 10. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Skody nie są do niczego potrzebne. Nie można nimi zablokować nawet skrzyżowania, bo grozi to banem za blocking. Sam jeżdżę z ciężkimi ładunkami (a kupię na pewno DLC Special Transport) i nie muszę mieć jakiegoś pseudo-pilota w Skodzie by mnie eskortował... ...na Twoim miejscu zapomniałbym o tym... ...a co jeśli ktoś ma wyłączone CB Radio? Taka dobra rada na przyszłość: pomyśl zanim napiszesz.
 11. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Czar prysł. Myślałem że Utah...
 12. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Wygląda to super, na pewno kupię. Ale podzielam zdanie @[BTS] Duch - wciąż trochę za mało. Myślę, że jak powstaną takie stany jak: Waszyngton, Oregon, Idaho, Montana, Wyoming, Utah oraz Kolorado (czyli te co mogą powstać w najbliższej przyszłości), to będzie można powiedzieć, że mapa jest "konkretna".
 13. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Naczepka już jest. Czekamy na DLC
 14. ETS2 & ATS - Dyskusja

  A już na pewno zaskoczyli naczepami od firmy Schwarzmuller, o których nikt nie miał pojęcia że powstają do dnia, kiedy ogłosili event z nimi.
 15. ETS2 & ATS - Dyskusja

  @[EKARD] Kamil01 dokładnie tak. @.AMF. Szukałem szukałem i znalazłem dowód, ze po Actrosie następną ciężarówką miał być MAN TGX Euro6: http://eurotrucksimulator2.info/pl/z-wizyta-u-wujka-bohuna/
 16. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Eryk z SCS w jednym z odcinków u Bohuna wspominał że następną ciężarówką po MP4 będzie MAN Euro6. Chyba, ze ja coś źle zrozumiałem.
 17. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Podchodzę z dystansem do tej informacji. Dopóki na blogu SCS nie pokaże się oficjalna informacja odnoście bety z nowymi Scaniami, nie ma co gdybać. W kwestii przypomnienia: następną ciężarówką po Actrosie miał być MAN Euro 6... i sami widzimy (a właściwie nie widzimy, bo nawet go na oczy nie pokazali) co się z tym dzieje.
 18. Screenshots

  Obowiązkowa pauza musi być. W drodze do Salzburga.
 19. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Co do nowej Scanii to obstawiam jej premierę na 20 października. Nie byłoby nic piękniejszego jak dostać ją na 5-te urodziny ETS2.
 20. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Odnośnie wnętrz to zauważyłem jeszcze, że SCS pokazał tylko (aż?) dwa wnętrza nowej Scanii. Jest jednak też trzeci wariant z drewnianymi akcentami na kierownicy i desce: Moim zdaniem najładniejsze.
 21. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Scania S jest już na wewnętrznych testach, natomiast na R-ce jeszcze coś robią. I mam nadzieję, że nie utkną w procesie licencyjnym tj MAN Euro 6 lub Range T
 22. ETS2 & ATS - Dyskusja

  http://blog.scssoft.com/2017/09/new-scania-s-and-r-aproaching-finish.html Już blisko
 23. Screenshots

 24. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Mnie ciekawi czy Nowy Meksyk będzie można zakupić w formie płytki z kodem do aktywacji na Steam tj w przypadku rozszerzeń mapowych do ETS2 czy tylko cyfrowo przez Steam.
 25. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Bardziej by mnie satysfakcjonowała informacja o jakiejś, jakiejkolwiek, nowej ciężarówce, ale dobre i to.