terrordrome

Veteran Driver II
 • Content count

  238
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by terrordrome

 1. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jest o tym napisane w poście na blogu SCS. Niemcy są po prostu za duże na to by wydać je całe przebudowane w jednej aktualizacji i w związku z tym będą one przebudowywane etapami. Dokładnie w trzecim akapicie jest to napisane.
 2. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Węzeł HH-Waltershof na autostradzie nr 7 niedaleko mostu Köhlbrandbrücke (który jest widoczny na zdjęciu).
 3. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Może niezbyt wiarygodne źródło, ale przykuło uwagę: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1644964585558491&set=gm.953985871442323&type=3&theater
 4. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Zmieniając temat, to fajnie by było gdyby ta naczepa Krone'a została już w grze jako taka "zachęta" do kupna DLC Krone. Ale znając życie skończy pewnie tak samo jak naczepy z prezentami podczas świątecznych eventów.
 5. ETS2 & ATS - Dyskusja

  U mnie też ATS nie chodzi, natomiast jeśli wezmę w ETS2 "anulowanie udziału w beta-testach" to cofa mnie do poprzedniej wersji.
 6. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Dźwig też doszedł.
 7. Screenshots

  Rodzinka w komplecie
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Niektórzy pomyślą, że to pierdoła, ale mam nadzieję, że nie zapomną zrobić loga V8 na boku dla wersji 8x4:
 9. F1 2015 - za darmo

  Pojawiła się możliwość pobrania F1 2015 za darmo. Link: https://www.humblebundle.com/store/f1-2015?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_1 Pozdrawiam
 10. ETS2 & ATS - Dyskusja

  http://eurotrucksimulator2.info/pl/dzien-dobrych-wiadomosci/ Coś się dzieje w temacie kupowania własnych naczep
 11. Co sądzicie o nowej firmie?

  Z ciekawości zajrzałem na profil Facebook'owy Twojej "firmy" i zainteresował mnie jeden podpunkt w regulaminie rekrutacji: Co prawda nie byłem w żadnej VS-ce, ale czytałem z ciekawości regulaminy firm i żaden z dotychczas przeczytanych nie zawierał tak (bez obrazy) absurdalnego warunku. Właśnie po to jest TruckersMP żeby rekrut i osoba rekrutująca do firmy mogli się spotkać na określonym serwerze, miejscu, dniu i czasie żeby "na żywo", bez żadnych udziwnień przeprowadzić jazdę sprawdzającą umiejętności kierowcy. A druga sprawa jest taka, że zdarzy się że komputer gracza ledwo poradzi sobie z działaniem ETS2, a o jednoczesnym nagrywaniu nie wspomnę. Ponadto wsparcie dla dodatku DLC Heavy Cargo jest zapewnione dla obydwu gier w TruckersMP. Ale to tylko moja sugestia, zrobisz to co sam uważasz za słuszne - Twój świat i Twoje kredki. Powodzenia w rozwijaniu VS-ki.
 12. Screenshots

 13. ETS2 & ATS - Dyskusja

  To jeśli mieliby już ruszać Polskę to tylko z przebudową całego Going East. Tak to bez sensu ruszać tylko 1 kraj. A wątpię by na to się zanosiło. Chociaż... kto tam może wiedzieć co siedzi w głowach ludzi z SCS.
 14. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jeśli ta kartka ze studia SCS pokazuje zawartość nowego DLC to wypadałoby zapytać SCS czy mają zamiar zrobić Finlandię w całości czy potraktują ją tak samo jak Szwecję i Norwegię i zrobią w połowie.
 15. ETS2 & ATS - Dyskusja

  https://www.google.pl/maps/@57.6271451,24.3831648,3a,75y,318.29h,80.51t/data=!3m6!1e1!3m4!1sjWQ6WRHO1a53BloDn_Mkzg!2e0!7i13312!8i6656 To jest chyba to miejsce.
 16. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Rejestracja na Volvo może wskazywać, że to jest albo Ukraina albo Rumunia. Poszukałem w googlach i stare tablice rejestracyjne dla obydwu krajów są podobne. Jednak bardziej jestem pewny tego, że to Rumunia.
 17. Długość zlecenia

  Niestety, ale nie jestem w stanie określić co jest nie tak. Spróbuj jeszcze założyć nowy profil, może pomoże.
 18. Długość zlecenia

  Czy: 1. masz rozwiniętą umiejętność Długodystansowiec na MAX.. 2. na liście zleceń masz ustawioną Długość zlecenia na malejący (może być tak, że przez przypadek ustawiłeś Długość zlecenia rosnąco i na pierwszej stronie masz najkrótsze zlecenia, a dopiero na ostatniej najdłuższe)?
 19. ETS2 & ATS - Dyskusja

  To na pewno jest Oregon. Jest bardzo zielono. Gdyby to było Utah to byłaby pustynia. A wygląda to nieziemsko.
 20. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  http://steamcommunity.com/groups/truckersmpofficial#announcements/detail/1592451506885500309 Szkoda... Cóż nie ma się zbytnio nad czym rozczulać. Szkoda tylko, że Ci, którzy się chronili przed trollami używając NDM muszą się teraz liczyć z niszczeniem ładunków - zwłaszcza gdy biorą je przez WoT. Pozamiatane.
 21. ETS2 & ATS - Dyskusja

  @Boroo odpowiedz sobie na pytanie co chciałbyś widzieć w ETS3 (gdyby wyszedł a nie wyjdzie) czego nie ma w ETS2 skoro pojawią się w nim jeszcze m.in: przebudowa starej części mapy, nowe ciężarówki, tandemy, DX11 i lepsze funkcje z nim związane, być może(?) odświeżone starsze modele ciężarówek, nowe DLC z różnymi zawartościami (np. licencjonowane naczepy, akcesoria do tuningu), własne naczepy. Projekt jest rozwijany od 5 lat i co mało zrobili? Ja widzę spory postęp, a gram w ETS2 od momentu premiery Scanii Streamline.
 22. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Przepraszam że się tak wyrażę, ale skoro tak to po jakiego czorta SCS robi kolejne DLC skoro każde jest jakościowo lepsze od drugiego (porównaj sobie Going East chociażby ze Skandynawią) oraz od podstawki mapy? Czyli, że chcesz jeździć po podstawce mapy, która jest wykonana na żałosnym poziomie tylko po to żeby nie "przyćmić" kolejnych DLC? Gratuluje podglądu. Proponuję Ci jeszcze napisać do SCSu: "Szanowne SCS, proszę nie robić przebudowy mapy bo przyćmi ona Wasze poprzednie DLC mapowe". Podstawka mapy prędzej czy później i tak zostanie przebudowana do poziomu jakość np DLC Italia czy tego chcesz czy nie i nikt nie będzie Cię prosił o zdanie czy Ci się to podoba. SCS zdaje sobie sprawę z tej przebudowy, a jakie są powody nie zabierania się do tego... to chyba jest już jasne i było wielokrotnie wałkowane.
 23. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jeśli taka byłby filozofia SCS-u to do ATSa czekałyby nas jeszcze tylko 3 mapowe DLC: Idaho, Oregon, Utah, a do ETS2 co najwyżej półwysep Bałkański i Irlandia bo jedynie te tereny przylegają jeszcze do podstawowej części mapy. W przypadku Hiszpanii i Portugalii - pisałem kiedyś o tym, że z Plymouth jest połączenie promowe do Santander. Jednak ten port w Plymouth był dodany razem z DLC Vive La France jak zauważył @[PHT]elot360PL. SCS zatem musiałby przenieść ten port do dodatku DLC Hiszpania żeby gracz mógłby jechać do Hiszpanii i Portugalii omijając Francję i tym samym nie zmuszając gracza do kupna DLC Vive La France.
 24. ETS2 & ATS - Dyskusja

  @bozkurt281453 nikt Ci nie każe tego DLC kupować.
 25. Komputer

  @MatiXxX123123 GTA V na średnio wysokich też chodzi całkiem ładnie, nie zauważyłem widocznych przycięć. Jednak nie powiem Ci ile dokładnie ile FPS miałem bo nie sprawdzałem. Ale rozgrywka była płynna.