Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[Speedy] Mr Popcorn

Veteran Driver IV
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

About [Speedy] Mr Popcorn

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Germany / Poland
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  Nevada: Jackpot
 • EU Garage Location
  Poland: Bialystok
 • Known languages
  Polish, German

TruckersMP Information

 • VTC Name
  SpeedyTrans

Recent Profile Visitors

1353 profile views

[Speedy] Mr Popcorn's Achievements

5

Reputation

 1. SpeedyTrans dziękuje serdecznie za zaproszenie. Z przyjemnością je przyjmiemy i z Wami pojedziemy :-) Szerokości, przyczepności ...
 2. Jestem na etapie dodawania super użytkownika i nic się nie zmienia. 100 razy wypełniam dane, żaden nie dodaję się do bazy
 3. Ależ ja Cię bardzo dobrze zrozumiałem, kolego Bazyliszku. Jak najbardziej się z Tobą zgadzam, że powinno się zabronić wjeżdżania na ulice, gdy nie jest się jeszcze w pełni online, a za zamierzone działania powinno się karać. Jak najbardziej jestem za tym, że za celowe respienie się na zatłoczonych ulicach powinno się banować. Chociaż przyznam się nawet, że sam wjechałem na zatłoczone ulice, gdy nie byłem jeszcze w pełni zalogowany, tylko że ja nie zwróciłem uwagi na to, że jeszcze jestem w kolejce. Po prostu pomyślałem, że drogi są puste i wyjechałem. (Tak, wiem. Żadne usprawiedliwienie) Ale do czego ja zmierzam? Można albo banować, albo zapobiegać. Można albo tępić buraków którzy specjalnie w ten sposób trolują, albo dodać zabezpieczenie, które pozwoli Ci się uchronić przed osobami dopiero co do gry dołączającymi. Bo co z tego, że ... ... skoro wejdziesz na multi, i się okaże, że akurat ktoś na tym marginesie stał. Podsumowując ... hmmm... Popieram Twoją propozycję. Za wjechanie na drogę nie będąc jeszcze zalogowanym, powodując przy tym kolizję, jak najbardziej powinien być ban. Ale na pewno przyznasz mi rację, że było by mniej stresu, gdyby jednak Developerzy popracowali nad takim zabezpieczeniem. Pozdrawiam. Mr Popcorn
 4. Głupota, banować za to, że ktoś Ci się wczytał przed maską. Wiem, że to boli, bo też takich sytuacji miałem z tysiąc, ale to Developerzy powinni wziąć ten problem w swoje ręce, żeby do takich sytuacji nie dochodziło. Z resztą, co się stało z tym "Ghost Mode" który miał wyłączać na krótko kolizję zaraz po wejściu na serwer. Już nie działa. Ostatnio sytuacja: Stoję sobie na stacji, tankuje, kumpel dołącza do gry - akurat też tankował - i zrespił się we mnie. Najpierw był mega lag! Potem wystrzeliło mnie na drugi koniec mapy. Developerzy powinni popracować nad tym, a nie że będziemy banować niewinnego ducha gracza. Bazyliszek, przytrafi Ci się tak, że Ci sie gra zcrashuje, albo Ci prąd padnie, w momencie gdy Ty będziesz na środku autostrady i co zrobisz? Wejdziesz do gry to będziesz na środku autostrady i równie dobrze Ty możesz zrespić się w kimś, lub centymetr przed kimś. Pozdrawiam, również w imieniu całej spedycji SpeedyTrans.
 5. Witam serdecznie. Jest ktoś może w posiadaniu listy wszystkich ładunków z DLC "Heavy Cargo Pack" wraz z tonażem? Z góry dziękuje i pozdrawiam. Mr Popcorn / SpeedyTrans
 6. To dostęp do tego jest przez grę? W życiu bym na to wpadł. Już uruchamiam ETS'a i testuję. Dzięki. Edit: Ale bajer. WoT potrafił wyczytać ze screena dane techniczne ciężarówki: jaki silnik, podwozie, skrzynia biegów... Dziękuje Ci bardzo :-) Ale teraz zacznę wrzucać zdjęć :-)
 7. Kłaniam się z góry jak rzadko który, witam i o zdrowie pytam. Uwielbiam jeździć z ładunkami z WoT'a, ale mam parę niejasności... Po pierwsze, nie wiem jak wysłać dane ciężarówki na profil WoT'a. Mam wszędzie same znaki zapytania Po drugie, podczas ekranu ładowania gry ETS/ATS pokazywane są "wyróżnione zdjęcia użytkowników". Również z WoT'a Jak wysłać takie zdjęcie do galerii WoT? Sprawdziłem wszystkie opcje i albo mam naprawdę problemy z oczami, albo nie mam do czegoś dostępu... Proszę o podpowiedzi... Z góry dziękuje i pozdrawiam. Mr Popcorn [SpeedyTrans] www.SpeedyTrans.pl
 8. Dokładnie, jak ktoś wyzywa, klnie i obraża powinien dostać bana w grze, ale za wszystko inne powinien dostać bana na CB i tyle.
 9. No tak, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pisałem o blokadzie tylko na CB, a ban blokuje dostęp do gry całkowicie, więc... ?
 10. Nazwa Sugestii: Blokada na korzystanie z CB. Opis Sugestii: Chciałbym zaproponować blokadę na CB, za jego niewłaściwe używanie. Gdy delikwent śpiewa, krzyczy, wydaje durne dźwięki, czy puszcza muzę na CB mógłby dostać blokadę na CB. Przykładowe obrazki: Może być przykładowy filmik? :-) https://www.youtube.com/watch?v=uJZrXGVEX-k Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Grałem kiedyś w pewną grę (tytułu nie pamiętam). Jak spamowałeś na czacie, dostawałeś bana na czat, trolowałeś w komunikatorze głosowym w grze, dostawałeś MUTE, ale w grę cały czas mogłeś grać... Można by było tutaj takie coś wprowadzić.
 11. Nazwa Sugestii: Własny przycisk do rozmawiania na CB. Opis Sugestii: Chciałbym zaproponować dodanie możliwości przypisania własnego przycisku mówienia na CB. Nie dość, że funkcja jest teraz pod guzikiem, którego używam non stop (inny przycisk nie gra roli, ten jest najwygodniejszy, a reszta przypisana do innych funkcji), to jeszcze pomyślcie proszę o osobach którzy jeżdżą tylko na kierownicy lub kontrolerze, nie korzystając z klawiatury prawie w ogóle. Przykładowe obrazki: Brak. Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ułatwiło by to korzystanie z CB osobom, który nie korzystają z klawiatury podczas jazdy..
 12. Najgłupszy pomysł z jakim kiedykolwiek się spotkałem. Ta garstka chińczyków przychodzi grać na serwery EU, bo chcą jakieś towarzystwo na drodze. Nie chcą jeździć sami. Akurat tą VS-kę znam, bo sami mieliśmy konwój firmowy, gdy zaczęliśmy się z nimi mijać. Ping może mieli przerażający, ale nie widzieliśmy, żeby ich cofało, czy coś. Płynnie jechali. Czemu od razu nie wprowadzić blokady regionalnej na kraje? Nie chciałbyś tylko z samymi polakami jeździć? Nie musiałbyś się z Ruskami i Turkami użerać... Po to jest to MULTI, żeby jechać z ludźmi z całego świata, a nie że będziesz wykreślał: Ten nie bo ma za duży ping, tamten nie, bo mnie wkurza jego język... Proszę Was... Jestem na nie.
 13. SpeedyTrans dziękuje za zaproszenie. My również pojawimy się na zlocie .
 14. I had Black screen on exiting from jobs. Thanks for fix it.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.