Jump to content

Czlowiek biznesu

Veteran Driver IV
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Czlowiek biznesu

 1. A beautiful farewell song

 2. A beautiful song but also sad. Life is fragile you don't know the date and time when you won't be in this world anymore.That's why you have to change your attitude to everything. You have to meet your life goals and not stand still.

   

   

  Regards

  Business man

 3. May your days be happy heart be light and your Christmas be joyful and bright.

  Merry Christmas!    

 4. Wszystkiego najlepszego :)

 5. Wszystkiego  Najlepszego 😀 

 6. Wszystkiego najlepszego!!! :)

  1. Meitt

   Meitt

   Bardzo dziękuje :wub:

 7. Nie polecam MTD-Logistic Ta firma nawet nie ma kultury .Zarząd tej firmy to jest jeden wielki kabaret .Co chwile dostawiają bany .Bliżej im do ban permanentnego niż do prowadzenia vs. dowód: https://zapodaj.net/4ea23dcab4b98.png.html Może jeszcze pokazać jak firma jedź pod prąd masowo . Film dostępny na pw . Polecam się na przyszłość @ugi2121
 8. Wesoły Świąt oraz dużo prezentów ;)

  1. JJay

   JJay

   Radosnych i spokojnych Świąt ^_^

 9. Będę walczyć o swoje kiedy nie które osoby z tmp lansują się skodą i nic nie robią .Kiedy za jazdę pod prąd dają kick xd a nie ban to widać jak troszczą się o troli.
 10. Dlaczego tmp usuwa moje posty na forum.Napisałem co ja myślę o tej sytuacji co miało miejsce o jadzie pod prąd dawają kick a nie ban. Post brzmiał że to jest winna systemu rekrutacji .Bo nie ma ograniczenia wiekowego do tmp . Wolność słowa obowiązuje na internecie .Proszę mi podać paragraf który złamał mój post na forum tmp ? .
 11. Wszystkiego najlepszego :)

 12. Wszystkiego Najlepszego :)

  1. EPS!LON

   EPS!LON

   Bardzo dziękuję :D

 13. Uwaga na gracza @Mi?o?nik zadylania reprotuje wszystkich graczy nie znając regulaminu truckersmp.Miłośnik to taki gracz który opowiada bardzo fajne bajki o każdym graczu i administratorze TMP.Nawet nie potrafi dobrze zaraportować graczy. Truckersmp: https://truckersmp.com/user/2151842 Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198836480887 Dowód: https://zapodaj.net/0d46ac97de6d2.jpg.html https://zapodaj.net/a6070394e15ad.png.html Dowód prosisz administrację o unban na forum truckersmp https://zapodaj.net/e04baeff1b29b.png.html Proszę ciebie Miłośnik myślisz że zemną wygrasz na TMP.Jakoś tobie to nie udaje. Kto dostał ban na 3 miesiąc nie ja . Ps.Miłośnik szykuj się do piosenki ,to jest już koniec"
×
×
 • Create New...