Jump to content

[ P & S ] LasQa

Veteran Driver V
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Truck?

About [ P & S ] LasQa

 • Rank
  6t Braco Vans

Profile Information*

 • Gender
  Female
 • American Garage Location
  Nevada: Winnemucca
 • EU Garage Location
  United Kingdom: Swansea

Recent Profile Visitors

577 profile views
 1. A ja mam takie pytanie z czapy, a może akurat ktoś będzie wiedział o co z tym chodzi. Chcę sobie wziąć ładunek z tego eventu, konto normalnie połączone z world of trucks od x czasu itd. w momencie kiedy już go potwierdzę i jadę go odebrać pojawia mi się dwukrotnie komunikat o utracie połączenia z WoT, po czym wyskakuje powiadomienie: "błąd wewnętrzny, zawieś zlecenie i spróbuj później". Próbowałem już różnych rzeczy, ale niestety nic nie pomogło, może ktoś ma protipa?
 2. Ja się nawet nigdy nie próbowałem dostać do grona administracji, bo zdaje sobie sprawę z czym to się wiąże i ile czasu musiałbym na to poświęcić. Nie wspominając o nerwach xD
 3. Skoro jest wam tak ciężko to co tu jeszcze robicie. Nikt wam nie kazał zostać adminem, a wiąże się to z pewnymi obowiązkami, tak to jest wasz OBOWIĄZEK, więc nie wiem o co Ci chodzi. Jak pisałem, rozumiem życie prywatne, każdy je ma i wiem, że nie możecie siedzieć cały dzień, spoko. Nie wiem czy ja pisze niezrozumiale, czy wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem.
 4. Ja rozumiem, że nie możecie wziąć byle kogo. To jest oczywiste, ale na początek, przydzielcie może więcej osób na serwer EU1, bo EU2 jest pilnowany, nie mogę mieć większych zastrzeżeń, ale pozostałe są kompletnie olewane.
 5. Postanowiłem, że nie będę biernie patrzył na to i się troszeczkę obronię. Po pierwsze, nie widzę tutaj nigdzie smutnej czy płaczącej minki, żeby stwierdzić, że post to lament. Jeżeli potrafisz ocenić na podstawie tego co napisałem jakie uczucia mną targały itd. to gratuluję wyczucia. Dla uściślenia to nie jest lament, a raczej oburzenie (nazwał bym to inaczej, ale nie chcę kolekcjonować warnów). Po drugie, ja i tak nie mam szans w "walce" z administracją, więc pisząc ten post dobrze wiedziałem, że nic nie wskóram, w końcu to jest offtopic, a nie skargi czy inne podobne. Po trzecie, skoro te raporty które złożyłem są niesłuszne to dlaczego wszystkie zostały usunięte? Podejrzana sprawa, wcześniej wszystkie widniały na liście, nagle wszystkie zniknęły. Co do poziomu intelektu to uogólnienie i sory, ale nie uwierzę w to co napisał support w drugim temacie, że są wśród was lekarze wysoko wykształceni, bo szczerze powiedziawszy nie uważam, żeby lekarz miał czas na takie bzdur. Co do zniknięcia reportów, tak właśnie jest, na liście reports nie miałem żadnego reportu, teraz w magiczny sposób powróciły. Nie mam dowodu, bo nie przewidziałem takiej sytuacji i nie zrobiłem screenshota, przykro mi, musisz uwierzyć na słowo. Piszesz, że 2 raporty z moich 7 były słusznie odrzucone. To ciekawe, bo raport na jednego z użytkowników powiela się, pierwszy został odrzucony, a kolejny po mojej prośbie aby sprawdził to ktoś inny został przyjęty i został nadany ban. W związku z tym, albo tych raportów jednak nie przejrzałeś dokładnie albo jest to zaprzeczenie twoich słów. Wszystko jedno jak to rozumieć, jeden admin odrzucił, inny natomiast zaakceptował. Proszę więc nie wciskać kitu, że jeżeli odpowiednio przedstawię raport zostanie on na pewno rozpatrzony i osoba, której to dotyczy zostanie ukarana. Swoją drogą kary za różne przewinienia są śmieszne, ale to inna bajka. Co do reszty odsyłam do drugiego tematu, bo nie chcę pisać w 2 jednocześnie, bo już się powoli zaczynam gubić.
 6. Ok zgadzam się roboty jest sporo, więc i "pracowników" powinno być sporo, jeżeli się nie wyrabiacie, przyjmujcie nowych. Proste rozwiązanie, poza tym wciąż powtarzam, że sprawa dotyczy EU1 gdzie nie ma dużo roboty, a o admina i tak ciężko w ciągu dnia. W weekend wiadomo, jest was więcej (rozumiem obowiązki życia codziennego), ale to wciąż trochę za mało jak widać po tym co się dzieje. Cóż mogę dodać, jeżeli administracja uważa mój post za lament, potwierdza tylko w ten sposób to co napisałem. Nie mam zamiaru tutaj się sprzeczać i gównoburzy wywoływać, chociaż chcąc, nie chcąc już to zrobiłem. Dodam tylko, że to jest gra i jak przy każdej innej chciałbym się po prostu dobrze bawić, a przez nieudolność administracji (nie ma to na celu obrażenia, bardziej zwrócenie uwagi na problem) trolle jeżdżą bezkarnie. Jak pisałem, nie radzicie sobie, przyjmijcie więcej adminów.
 7. Zastanawiają mnie 2 rzeczy: - Dlaczego wszyscy wypowiadają się tylko o serwerze EU2, sprawa która to zaczęła miała miejsce na EU1 gdzie admina BARDZO RZADKO się widuje, a jeśli już jest, to bez przesady, że tam też jest ogrom raportów. - Dlaczego dostałem punkty, jeżeli w tamtym poście nie było żadnego, powtarzam, żadnego wulgaryzmu? Nie uznałbym też tego jako obraźliwe w stosunku do kogoś, ale na siłę można by uznać, że jednak jest, że obrażam adminów itd. Ludzie poważnie? To jest offtopic, mam tam prawo pisać praktycznie o czym tylko zapragnę, a uznanie tematu jako "nie kulturalny" to już co najmniej nadinterpretacja. Specjalnie nie użyłem tam wulgaryzmów, żeby temat został jak jest, żeby każdy użytkownik mógł się z nim zapoznać, bo pomimo tego co napisałem na początku tamtego postu, chciałbym poznać zdanie innych na ten temat, bo być może ja faktycznie coś przeoczyłem. Odnosząc się do słów osób z administracji, supportu czy innych grup użytkowników, zgadzam się, że na serwerze EU2 ciężko opanować (przepraszam za wyrażenie) to bydło. Jednak mój post akurat odnosi się głównie do EU1 (zapomniałem o tym wspomnieć), które już praktycznie umiera, bo nie ma ludzi, nie ma adminów, jest samowolka, nawet gorzej niż na EU2 z tym, że nie mamy tutaj do czynienia ze skodami. Bardzo mi przykro, że administracja nie raczy przyznać, że olewa już kompletnie EU1, gdzie potencjalnie spotykają się Ci "normalniejsi" gracze, którzy chcą wspólnie pojeździć, bez odwalania. Obecna sytuacja prowadzi do tego, że większość tych osób psujących rozgrywkę siedzi na EU2 i jeździ skodami, ale tam jest przynajmniej dużo ludzi, natomiast EU1 zaczyna świecić coraz to większymi pustkami i może się zdarzyć tak, że już nikt tam nie będzie chciał grać, poza konwojami firmowymi itp. Moje skromne zdanie: skasujcie skody, zróbcie jeden serwer i OGARNIAJCIE go wspólnymi siłami całej administracji, bo inaczej to nie ma sensu. Skody zostają tylko dla ADM i po sprawie. P.S. Swoją drogą bezpośrednio powód warna nadal nie został podany, prosiłbym o podanie go wprost, bo jestem głupim polaczkiem. Tylko w kwestii sprostowania, nie jestem już kierowcą Funtka, zwolniłem się z firmy jestem wolnym strzelcem i gościnnie pojawiam się na konwojach i innych wydarzeniach za pozwoleniem szefostwa firmy
 8. Jako, że jest to off topic to mogę sobie pisać co mi się żywnie podoba, a administracji najwyraźniej niewygodna prawda się nie podoba, więc daję odnośnik do tematu. Aha i jeżeli administrator, który raczył usunąć post i nadać mi warna będzie to czytał, to poproszę o podanie powodu. Z chęcią przestudiuję cały regulamin jeszcze raz, by znaleźć powód, ale wątpię, żebym znalazł tam odpowiedź na moje pytanie.
 9. Piszę ten temat mając na uwadze wszelkie konsekwencje jakie się z tym wiążą. Nie interesuje mnie zdanie administracji w tym temacie, a tym bardziej to, że mnie zbanują. Każdy ma swoje zdanie i zrozumiem jeżeli część użytkowników się ze mną nie zgodzi, ale moim zdaniem obecna administracja wydania multiplayer gier ETS2 oraz ATS (w tym administracja tego forum) jest co najmniej niespełna rozumu. Proszę mi wybaczyć, że uogólniam, ale to co się obecnie dzieje to jest już poniżej wszelkiej krytyki i tyczy się to na pewno znacznej większości grupy użytkowników. Nie mam zamiaru dalej uczestniczyć w tej komedii jaka się odbywa na serwerach i na forum. Poziom intelektualny niektórych osób jest równy lub mniejszy zeru. W skrócie, droga administracjo, nie robicie nic "pożytecznego". Straszycie użytkowników konsekwencjami wziętymi z kosmosu, podczas gdy większość popularnych "odwalaczy" robi sobie w grze co chce, bez mrugnięcia okiem, ponieważ gdy przychodzi co do czego okazuje się, że są oni bezkarni. Za przykład mogę dać mój raport na pewnego gracza, który dla zabawy postanowił poprzeszkadzać w konwoju i wtrącał swoje trzy grosze w naczepę każdego z uczestników, na co kochana administracja nie poradziła nic, pomimo dowodów w postaci filmiku. Jedyne na co było ich stać to usunięcie wszystkich apelacji o bany z mojej listy, w związku z czym nie znam nawet powodu, dlaczego to użytkownik pozostanie bezkarny i dlaczego prawidłowo wypełniony raport potwierdzony odpowiednimi plikami został odrzucony. Kolejna rzecz, przyjmowanie użytkowników do grona administracji na forum, których zadaniem ma być usuwanie niewygodnych postów i nagradzanie punktami osób o sygnaturze "nie regulaminowej". Po co dopisać lub edytować linijkę kodu na forum, która zablokowałaby możliwość dodanie błędnego rozmiaru czy niewłaściwego formatu sygnatury, skoro można zlecić takie zadanie żółtodziobom, którzy muszą się wykazać, by dołączyć do "ELITY". Wybaczcie, ale śmiechłem jak to ujrzałem kilka miesięcy temu. Kolejna sprawa, kompletny brak aktywności w grze i choćby chęci faktycznej pomocy graczom na serwerze w czasie rzeczywistym, poza apelacjami na forum. No wybaczcie, ale siedząc cały czas w jednym miejscu (Europort i okolice) nie ogarniecie serwera, a próba kontaktu z wami kończy się fiaskiem. Jeżeli ktoś faktycznie pomocy potrzebuje, to się raczej nie doczeka. Pozdrawiam kumatych. Biorąc to wszystko pod uwagę, nic dziwnego, że często spotykam się z opiniami użytkowników, że mają dosyć tego trybu rozgrywki i wolą wracać na Single Player, bo boty przynajmniej nie "ramują". Administracja jest bezużyteczna obecnie. Sam osobiście nie mam zamiaru w tym uczestniczyć i wściekać się po raz enty, że ktoś mi psuje rozgrywkę i całą przyjemność z gry. Pozdrawiam LasQa P.S. Post jest jednocześnie użalaniem się nad denną administrację oraz pożegnaniem z graczami na dłuższy czas.
 10. Jak dla mnie super sprawa z tymi scoutami. Samochody wizualnie prezentują się świetnie. Osiągi są dobre, aczkolwiek hamulce bardzo słabe. Moim zdaniem mogłoby się to pojawić również na EU1 ze względu na to, że ten serwer i tak już umiera, a wprowadzając coś takiego (oczywiście z ogranicznikiem) może trochę odżyć. Wiadomo, że trolle będą, nic nowego. Moim zdaniem warto zaryzykować. Dziękujemy za włożony trud.
 11. Temat do zamknięcia. Zatrudniłem się w firmie "Potwory i Spółka".
 12. Nick w grze: LasQa Wiek: 22 lata Miejsce zamieszkania: Łódź Sterowanie: Pad oraz kierownica Staż w grze: Od początku istnienia ETS2MP. Wcześniej grałem w ETS2 na singlu przez 2-3 lata. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nigdy Przedstaw się: Witam, mam na imię Paweł mam 22 lata i pochodzę z Łodzi. W ETS2 gram od kilku lat, aktywniej grałem do września zeszłego roku. Zrobiłem sobie pół roku przerwy gdy gra stała się dla mnie zbyt monotonna, po prostu nudna. Wracam na europejskie szlaki z nową siłą. Poszukuję firmy, nie byle jakiej firmy. Mam jakieś tam minimalne wymagania i proszę aby zgłaszały się tylko firmy, które te wymagania spełniają (wymagania poniżej). Obecnie mam współdzielone konto na Steam, w grze ATS, na próbę. Gierka jest na prawdę dobra, ale rozmiar mapy nie powala na kolana. Z zapowiedzi wygląda na to, że każda kolejna część Stanów Zjednoczonych będzie osobno płatna co moim zdaniem nie jest dobrym rozwiązaniem. W związku z tym, nie planuję na razie kupować ATS'a. W ETS2 spędziłem masę godzin za kółkiem. Z początku jeździłem na klawiaturze, później wskoczyłem na pad'a, aby ostatecznie usiąść za kierownicą. Mój sprzęt do DF GT. Kierownica sprawdza się na prawdę dobrze i na razie nie zamierzam jej zmieniać. Jest wygodna i ma funkcje na których mi zależy. Czasami brakuje mi trochę sprzęgła i pełnej skrzyni biegów, ale szkoda mi wydawać ponad 1 000 zł na kierownice z wyższej półki. Co do mojej jazdy, uważam, że radzę sobie nie najgorzej. Staram się przestrzegać przepisów i w miarę możliwości nikomu na drodze nie wadzić. Jeżeli ktoś chce jechać szybciej niech wyprzedza. Dla mnie w tym symulatorze najważniejszy jest realizm. Umiejętności określił bym jako dobre lub bardzo dobre. W real'u posiadam prawo jazdy kat. B. Na wyższe kategorie na razie się nie piszę, bo są mi niepotrzebne w obecnej pracy. Może kiedyś się zdecyduję na rozszerzenie swoich umiejętności. Wymagania co do firmy: Gra wyłącznie na platformie ETS2 (nie mam i nie planuję zakupu ATS), aktywny i duży skład firmy, własny serwer głosowy (nie koniecznie Team Speak, może być jakiś inny np. darmowy), rozbudowany system zleceń (panel zleceń, spedytorzy i takie tam, dobrze gdyby nie polegało to tylko na VTC), aktywny zarząd, konwoje firmowe, malowanie firmowe oraz dowolność w wyborze ciągnika siodłowego. Inne: Od siebie dodam, że zależy mi na czasie, chciałbym wrócić do aktywnego grania jak najszybciej. Poprzednie firmy na MP: Vectrix, na SP: Mag-Trans, Paprocki Transport, DSL (przepraszam, jeżeli przekręcam nazwę, piszę z pamięci) i kilka innych mniejszych.
 13. To, że multiplayer do działania musi mieć pliki od SCS. Nie budowali przecież nowej mapy i wszystkich skryptów sami.
 14. Musiałbyś mieć dostęp do plików SCS. Jak wiadomo licencja na takie pliki kosztuje majątek, więc potencjalnie jeżeli złożyłbyś im odpowiednią ofertę to może by się skusili. Obstawiam jednak, że nie dysponujesz kwotą, która mogłaby ich satysfakcjonować.
 15. Wszystkie komunikaty, które są wyświetlane teraz są w języku angielskim, więc te które proponują w tym temacie też należałoby dodać w języku angielskim. Nikogo nie obchodzi czy dana osoba zna ang czy nie, to już tej osoby problem. W razie jakbyś nie zauważył, wszyscy admini proszą, żeby nawet raporty nadsyłać w języku angielskim, bo jest on uniwersalny. Co do pomysłu jestem jak najbardziej na tak.
×
×
 • Create New...