Jump to content

H&V I Vaiarek

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  1094
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by H&V I Vaiarek

 1. Informujemy, że po ponad dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej, nasza firma znów zabiera się do pracy . Dziękujemy za cierpliwość wszystkim, którzy chcieli się z nami skontaktować. Wkrótce widzimy się na drodze!
 2. Informujemy że do 31 sierpnia w firmie obowiązuje okres wakacyjny. Nie przyjmujemy żadnych ofert konwojów oraz nie odpowiadamy na sprawy firmowe. Dziękujemy za zrozumienie.
 3. Prezentujemy majowe podsumowanie naszej pracy! Kolejny raz kończymy miesiąc bardzo dobrym wynikiem :) Gratulacje dla Kavoweciastko, która po raz drugi sięga po tytuł Kierowcy Miesiąca!
 4. Prezentujemy kolejne podsumowanie miesiąca! Nowe zasady, które zostały wprowadzone w marcu zdały test w stu procentach, a nawet znacznie przekroczyły początkowe założenia co skutkuje kolejnym rekordem - największy dystans firmy w miesiącu został pobity o ponad 200 000 km! Gratulacje dla Zaremba, który po raz drugi zostaje Kierowcą Miesiąca!
 5. Of course But don't treat me as person who represent Polish community. I just say what is our opinion and postulates. But your reaction shows a lot. I remembered you differently TruckDriver. Promotions change views. In Saturday in a cultured way we'll show the strength of "only" 10% of the community. Cya!
 6. It's not only my opinion but hundreds od Poles. I won't speak much - you'll see on Saturday.
 7. Time for discussion is up. You should do it at the beginning. Now we have our demands... Polish Project Manager. Btw. thanks for all players from Turkey and Russia for support <3 Be ready for Saturday. A large convoy is coming.
 8. But soon you'll be do this. Please, Scarface or other PM, CM - answer for my question.
 9. Please, anwer my question... Clearly reply Our behavior is not the result of kicking Bandero from the team. We have less and less laws that exist from the beginning
 10. If we deserve it, why are we losing it now? I wrote - we understand what he made a Bandero. But why only now we hear that this is not a Polish but international project only? We feel cheated. You could treat us like now from May 2014.
 11. How we're to make a cultural discussion if nobody's listening to us? In the beginning we tried - now it is anger and frustration The requests of Polish managers were blocked so they took matters into their own hands. The Polish community is increasingly blocked - there is no "made in poland" sign, we can not discuss in Polish language. Why now? After 3 years? You could treat the Polish community from the beginning just like any other communities. Your fault There is nobody who understands the context. We tried to talk to mwl but we didn't get any specific answers. We understand that Bandero has broken the rules and has to suffer consequences, but why do you try to remove info about it? Why the official statement is scarcely now, not immediately after the fact? Why do you delete our posts and prescibe change our avatars? We wanted to protest, express our dissatisfaction... No one came and said "hey, we want to explain it with you".
 12. Kolejny miesiąc za nami!Gratulacje dla Rumcajsa, do którego wędruje tytuł Kierowcy Miesiąca! Pełna rozdzielczość: KLIK
 13. Też o tym myślałem i wydaje mi się, że byłoby to jedyne rozwiązanie ale z drugiej strony mielibyśmy do czynienia z Euro Prom Simulator
 14. Odpowiedź na to jakie DLC będzie następne była już od 5 listopada, wystarczyło przeanalizować dobrze powyższy film od Bohuna, a to oznacza, że nad dodatkiem prace zaczęły się jeszcze przed wydaniem Włoch. Ja obstawiam okres wakacyjny tj. czerwiec/lipiec/sierpień. Bardziej zastanawia mnie kwestia jak połączą nowe DLC z podstawową mapą. W końcu wjazd na nowe tereny wymuszałby kupienie Going East. Niby od premiery minął kawał czasu ale może nie każdy chce kupować ten dodatek więc myślę że SCS wolałby uniknąć takiej polityki.
 15. Kilka zdjęć z ostatnich konwojów! " 'Osiemnaste' urodziny Glajzy" Organizator: Glajza/Klopsztanga "Ciężki orzech do zgryzienia" Organizator: RafTom "Urodziny firmy Agromex oraz Quality Logistic" Organizatorzy: Agromex & Q-LOG
 16. Witajcie! Przychodzimy ze sporą garścią nowości oraz informacji Pierwszą istotną zmianą wchodzącą w życie w raz z nowym miesiącem jest możliwość wykonania 5 tras miesięcznie w American Truck Simulator, które będą wliczać się do normy 20 tras. Zmiana została wprowadzona na drodze głosowania kierowców w specjalnej ankiecie. Pozwala to na chwilę odskoczni od ETS'a i przejechanie się amerykańskimi szlakami jednocześnie nie robiąc tego na marne. Jeżeli ktoś nie lubi lub nie posiada ATS'a, wciąż może wykonywać wszystkie trasy w Euro Truck Simulator 2 Rekordowy miesiąc! Listopad to drugi miesiąc z rzędu oraz trzeci w historii firmy, w którym wykonaliśmy łącznie ponad 1 milion kilometrów! Dodatkowo jest to również miesiąc, w którym padły nowe firmowe rekordy we wszystkich kategoriach! Przekroczyliśmy najdłuższy dystans o 218 584 km oraz oddaliśmy o 170 tras więcej w stosunku do maja, który do tej pory był najbardziej owocnym miesiącem. Mam nadzieję, że nasza tendencja wzrostowa nie zostanie zachwiana i grudzień będzie równie udany jak miniony miesiąc. Tymczasem dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu oraz, że postanowiliście dzielić się tymi osiągnięciami wybierając H&V jako Waszą firmę Podsumowanie miesiąca I tego elementu nie mogło również zabraknąć Prezentujemy listopadowe podsumowanie naszej pracy które okazało się rekordowe we wszystkich kategoriach! Śnieg! Na naszej stronie pojawił się również ciekawy widget wyczekiwany jak co roku przez wszystkich kierowców oraz nawiązujący do panujących obecnie warunków pogodowych Nowa reklama! Przedstawiamy nową reklamę naszej firmy na nadchodzący nowy rok! Mimo, krótkiego czasu trwania jest to najbardziej rozbudowany i złożony ogromnej ilości elementów i scen film o naszej VS'ce. Zachęcamy do oglądania w Full HD oraz zostawienia lajka
 17. Kilka zdjęć z konwoju międzyfirmowego z firmą Agromex Dziękujemy za udział wszystkim kierowcom! A już wkrótce więcej relacji ze zbliżających się konwojów
 18. Cisza nie oznacza bezczynności! Prezentujemy relacje z kilku ostatnich firmowych konwojów Autor zdjęć, logo wydarzeń oraz przygotowanie relacji: Kavoweciastko
 19. Kilka zdjęć z 3 edycji firmowego wydarzenia - "Konwój wokół Europy", którego organizatorem była Patrycja :) Tym razem odwiedziliśmy najbardziej malownicze obszary Francji. Zaczęliśmy naszą przygodę w Nicei i jadąc wąskimi landówkami dotarliśmy do Paryża.
 20. Kilka zdjęć z II edycji naszego firmowego Master Truck'a!
 21. Przejrzałem na szybko i zapowiada się nieźle Życzę powodzenia i więcej wytrwałości w prowadzeniu i rozwijaniu niż konkurencja
 22. Podsumowanie miesiąca Wrzesień 2017
 23. Witajcie! Każdy szef wirtualnej firmy wie, jak ważnym aspektem w jej działaniu jest zdrowa i przyjacielska rywalizacja między kierowcami Aby jeszcze bardziej podsycić ten element, w naszej firmie pojawiły się Osiągnięcia! Osiągnięcia powstały na wzór achievementów ze Steama oraz innych platform. Kierowcy na tą chwilę mogą zdobyć 10 osiągnięć, ale z czasem ta liczba będzie stale rosnąć Każde osiągnięcie ma 3 poziomy - brązowy, srebrny oraz złoty. Im wyżej - tym wyższe wymagania na zdobycie kolejnej odznaki Kierowca może zobaczyć swoje osiągnięcia w "Karcie kierowcy", a w ustawieniach profilu VTC podejrzeć postęp do kolejnego poziomu. Oprócz ciągłego rozwijania systemu VTC aktywnie bierzemy udział w konwojach Już za tydzień, kolejna edycja naszego firmowego Master Trucka, a tymczasem podsyłamy kilka zdjęć ze wspólnego konwoju z firmą K-SPEED, którą bardzo serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za fajną atmosferę w trakcie konwoju!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.