Jump to content

Asantas

Veteran Driver IV
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Truck?

About Asantas

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 01/11/1997

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Elbląg
 • Interests
  LAPD/LAFD
 • Preferred Trucks
  Scania
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  English, Polish

Recent Profile Visitors

375 profile views
 1. I hope that I win something ANY MESSAGE
 2. If you are from Germany, then you shouldn't be sad of couple of euro If I were you, I could buy it. Different situation in Poland, when you have to pay 20 euro for Scandinavia and other DLC's (20euro = 90PLN, when static deutsch earns 2k euro and static polish earns 2k pln lmao).
 3. Im really excited, but can you tell my how did you do that step by step? I got slave_trailer_placement here: truck_placement: (&4277f140, &40bd964a, &c6a3db84) (&3ccb1f5f; &39989cef, &3f7fe996, &bc08285d) trailer_placement: (&427a92c0, &40bcba69, &c6a3eb5d) (&3d3c6798; &ba30fa6d, &3f7fba9f, &380ecd73) slave_trailer_placements: 0 But whats next?
 4. Hi, I now that you need a Scandinavia DLC (which i haven't got ) to try a new, double trailers. But I have an idea, to edit a profile (after decrypt) and add a line with that trailers. For ex. cargo.copp_rf_gutt in game.sii = trailer (with something) Every trailer have their own cargo name. Is there somebody with active double-trailer mission and could send me his game.sii (from documents, ets2, profiles)? Then i could know which cargo is with double trailers. Thanks.
 5. Asantas

  MONEY BUGG

  You can also change a money amount by yourself. All you need to do: Change in Documents\Euro Truck Simulator 2 config.cfg line: From: uset g_save_format "0" To: uset g_save_format "2" Load a game (to drive position) and after that just exit (to save your profile again) Download SII_Decrypt (126kb) - link click Place SII_Decrypt in Euro Truck Simulator 2\profiles\yourprofile\save\autosave Put a game.sii into SII_Decrypt Open game.sii and edit your cash by changing line: money_account: Have fun.
 6. Możesz spróbować stworzyć nowe konto WoT, albo po prostu odezwać się do supportu.
 7. Cześć, Jako że po raz któryś od nowa zaczynam krążyć po mapie ETS'a postanowiłem od czasu do czasu wrzucić kilka zdjęć. Pierwsza, no i skromna porcja:
 8. Wejdź w steam, następnie gry, no i zaktualizuj ETS'a do wyświetlonej w okienku wersji. W komunikacie chodzi po prostu o to, że masz starszą wersję ETS'a i powinieneś ją zaktualizować.
 9. Dziękuję za odpowiedzi, analizując ostatnie wydarzenia czy opinie innych (prawdziwych) kierowców póki co z pewnością nie chcę wiązać z tym zawodem przyszłości. Zbyt duże ryzyko, nie umiałbym zasnąć spokojnie będąc samemu w kabinie w wielkim truck'stopie a co dopiero w jakimś obskurnym miejscu. Podziwiam kierowców, serio.
 10. Cześć. Rozmyślałem długo nad swoją przyszłością od początku 4 (i ostatniej) klasy, jestem już na półmetku ukończenia technikum, chciałbym zostać kierowcą ciężarówki. Jednak na świecie dzieje się wiele przykrych rzeczy, a najbardziej poruszyło mnie ostatnie wydarzenie zabicia polskiego kierowcy i porwania samego truck'a, nie wspominając, że ich baza (tej porwanej ciężarówki) znajduje się w promieniu 50km od mojej miejscowości. Mój kuzyn pracuje w międzynarodówce dopiero ROK, a ukradli mu paliwo już dwa razy. Za pierwszym próbowali wpuścić mu gaz do kabiny, aby sobie dalej smacznie spał, jednak nie dali rady, bo ciężarówka miała jakieś tam filtry. Oczywiście jego samego obudził telefon szefa, bo dostał informację że ktoś się dobiera do baku, nie wiem dokładnie na czym to polega, ale rabusie zdążyli uciec. W drugiej sytuacji było podobnie, noc, zaparkował, spał już sobie, nagle obudzili go właśnie rabusie (a było ich 3) i normalnie bez żadnych skrupułów dobierali się do baku łomem. Nawet nie wysiadał i nie dawał znaku życia, powiedział szefowi że kradną i nic nie jest w stanie zrobić jak zadzwonić na policję, dojechali po 30minutach jak sprawcy już uciekli. Dlaczego w zawodzie kierowcy istnieje tak wiele niebezpieczeństw? Czy warto jeszcze być kierowcą i czy można przy tym mieć poczucie bezpieczeństwa? Mieliście, albo słyszeliście może o jakichś takich przykrych sytuacjach?
 11. Na TruckersMP gra mnóstwo graczy, admini nie zawsze mają czas na zobaczenie wszystkiego. Dlatego warto cały czas gdzieś w tle nagrywać swoją grę, aby mieć wystarczające dowody. Bardziej powinniśmy się smucić na zachowanie niektórych graczy, niż na działanie samych adminów. To tak jakby obrażać się na strażaka że wybuchł gdzieś pożar. Nie miałem żadnych przykrych doświadczeń z adminami TruckersMP, pozdrawiam.
 12. Odkąd pamiętam od kiedy był Killer (czy jakoś tak) miałem ten problem, zawsze po pobraniu wyskakiwał mi błąd archiwum, no i tylko na waszej stronie. Ale dzięki Twojemu linkowi jest okej, dziękuję bardzo
 13. Cześć. Jak zwykle przy końcówce pobierania wyskakuje mi błąd. Odpalam ets2mp_20510.zip i jest nieoczekiwany koniec archiwum (błąd). Dzieje się tak przez pobieranie z waszego serwera. Czy moglibyście to wrzucić gdzieś indziej, np. zippy czy mediafile?
×
×
 • Create New...