Jump to content

lulkinsoN

Veteran Driver III
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Truck?

About lulkinsoN

 • Rank
  1t Caravan
 1. For me it`s pointless. There isn`t a lot of people from asia and the rest of them are jsut ppl who want have cool nickname.
 2. I`m also recommend to make a option to turn off this feature cuz someone who doesn`t want to see what are people looking for will have a lot of spam on chat ;p Anyway really cool idea !
 3. Szczerze ... nie widzę takiej potrzeby. Póki co w grze jest dobrze i nie ma co bawić się w jakiś mały smaczek który mógłby zwołać tylko więcej trolli do gry a dla wielu kierowców zepsuć zabawę.
 4. Taka zabawa mija się z celem. Jeżeli ktoś chce używać takich słów to będzie ich używać bo zawsze znajdzie się jakiś sposób czy to spacje , niestandardowe znaki czy inne wymysły.
 5. Osobiście uważam, że taki serwer nie miałby miejsca bytu. Pomysł super, ale w momencie gdy mapa powiększa się z każdym dodatkiem i brak ruchu ulicznego uniemożliwia teoretycznie bytu takiego serwera bo moim zdaniem nie byłby on jednym z najludniejszych.
 6. Zaplanowane aktualizacje by umiliły rozgrywkę dla wielu, szczególnie tym którzy lubią uczysetniczyć w konwojach ;p Niestety ale zdażało mi się przerwać konwój ze znajomymi ponieważ była aktualizacja/problemy po aktualizacji.
 7. Nie widzę takiej potrzeby. I tak teraz dzięki nowemu regulaminowi o wiele się poprawiła sytuacja na drogach ;p
 8. Mały dodatek a bardzo umilił by rozgrywke ;p
 9. Od siebie polecę TSM mod oraz RusMap ;p
 10. Świetnie to wygląda ;p . A tak z ciekawości to wiadome jakie dokładnie tereny będą w tym dlc ?
×
×
 • Create New...