Jump to content

[email protected] [PL]

Veteran Driver V
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Truck?

1 Follower

About [email protected] [PL]

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 08/09/1981

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Szczytno PL

Recent Profile Visitors

360 profile views
 1. A czy Windows 7 może mieć w tej sytuacji jakieś znaczenie ? Choć teoretycznie nie powinien.
 2. Nick w grze: [email protected] [PL] Wiek: 38 lat Miejsce zamieszkania: Szczytno - Polska Sterowanie: Kierownica Fanatec CSW V2 + Fanatec CS Pedals V3 + Fanatec H-Shifter SteamID 64: 76561197962379443 Staż w grze: Ponad 5 lat z mniejszymi lub większymi przerwami Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nigdy, zbyt poważnie podchodzę do symulatorów Przedstaw się: Nazywam się Adam i pochodzę ze Szczytna koło Olsztyna. Na co dzień praca, rodzina (wspaniała żona i dwójka jeszcze wspanialszych dzieciaków) oraz codzienne obowiązki. Wieczorami po 20:00 oddaję się mojej pasji, czyli symulatorom samochodowym (iRacing do jazdy na "limicie" oraz ETS do wyciszenia się i relaksu). Inne: Poszukuję dojrzałej firmy, która podchodzi bardzo poważnie do tematu transportu ciężarowego. Liczę na poznanie fajnej ekipy, z którą będę mógł przemierzać tysiące wirtualnych kilometrów oraz angażować się w życie danej firmy. Jestem sumienny i nade wszystko staram się, aby gra była w jak największym stopniu odzwierciedleniem realnego świata. Pozdrawiam Adam - [email protected] [PL]
 3. Ja od dłuższego czasu śmigam w ETS2 w Oculus Rift CV1 i jest OK. Sprzęt jaki masz w sygnaturze spokojnie wystarczy do płynnej jazdy. Co do tego jak to wygląda... hmm... jakbyś siedział w trucku w skali 1:1 ;) P.S. Czekam już od dłuższego czasu aż VR będzie wspierane przez MP. Nie wyobrażam sobie teraz wrócić spowrotem do monitora :(
 4. Uwierz mi, wygląda bardzo ciekawie. @elot360PL Twoje podejście do tematu jest dosyć hmm... jakby to delikatnie powiedzieć.... samolubne. Przecież nie napisałem, że powinna być tylko wersja obsługująca Oculusa. Bardzo fajnie by było jakby dało radę pogodzić jakoś te dwie wersje.
 5. Wiadomo, że więcej użytkowników korzysta z monitora (monitorów). Ale jednak sporo osób posiada czy to HTC czy Oculusa. Ogólnie na co dzień ścigam się w iRacing i w nim korzystam właśnie z Oculusa. W lidze w której jeżdżę już około 15-16 osób posiada Rifta. Jestem pewien, że gdyby truckersmp obsługiwał VR to mogłoby dojść sporo osób do grona "multiplayerowców". W samym iRacing już ponad 1000 osób zadeklarowało się, że korzysta z technologii Virtual Reality.
 6. Tak próbowałem. Niestety wyskoczyło mi niekompatybilność wersji.
 7. I jak panowie z tym VR. Naprawdę nie ma opcji żeby odpalić Multiplayera na Oculusie ?
 8. Witam. Czy jest możliwość w jakiś sposób odpalić Multi w ETS2 na Oculus Rift lub HTC Vive ? Nie ukrywam, że bardzo przydała by się taka opcja.
 9. I właśnie tego się obawiam, że jeżeli multiplayer będzie stał w miejscu, czyli będzie tylko aktualizowany do najnowszych patchy wydawanych przez SCS, to i on również się znudzi. Dlatego uważam, że temat multi w ETS2 powinien być nieco odświeżony właśnie o wersję beta z ekonomią, firmami itp.
 10. Witam. Kiedyś już poruszałem podobny temat na starym forum (z pół roku temu jak i nie lepiej). Jak wiadomo SCS Software cały czas rozwija swoje dziecko, którym jest ETS2. Ekipa ETS2MP również goni ich ze swoimi aktualizacjami, których wypuścili już naprawdę masę, ale nadaj są to wersje alfa, które jedynie są dostosowywane do coraz to nowszych wersji ETS2. Temat multi do ETS2 śledzę od samego początku, kiedy to Rootkiller i pozostała ekipa zapowiedzieli, że w ogóle coś takiego ma powstać. Oddaję honor i chylę czoła przed Wami chłopaki, bo zrobiliście coś, o czym większa część społeczeństwa ETS'owego nawet nie śniła, ale nie wiem czy nie powinniście iść o krok dalej, czyli powoli finalizować alfę i zacząć myśleć o becie z ekonomią. Wiadomo, że wiązało by się to z zaprzestaniem wspierania coraz to nowszych wersji ETS'a, ale czy naprawdę trzeba gonić za takimi detalami jak malowania ciężarówek, czy też jakieś inne drobne poprawki ? Nie lepiej by było zabrać się już za ekonomię, firmy spedycyjne itp. ? W mojej opinii ETS2 jest już na tyle "dopracowany", że kolejne poprawki nie wiele będą wnosić do prawidłowego działania samej gry. No może poza DLC'kami takimi jak Skandynawia. Wiele moich znajomych jak i ja sądzimy, że to już jest najwyższy czas aby właśnie pójść o krok do przodu i rozwijać samego multiplayera, żeby rozgrywka nie stawała się tak monotonna. Wiadomo że są virtualne firmy spedycyjne ale niestety przez duże "V". O ile lepiej, ciekawiej i wygodniej byłoby, gdyby wszystko co jest związane z prowadzeniem wirtualnej spedycji było zaimplementowane w kod ETS2MP. Co o tym sądzicie ? Proszę o Wasze opinie w tym temacie jak i całej ekipy tryby multi. Pozdrawiam [email protected]
 11. Jedyny 100% sposób to rozesłanie save'a do wszystkich uczestników konwoju. Wtedy macie identyczne ładunki i te same miejsce odbioru-dostawy.
×
×
 • Create New...