Jump to content

Piniek266

Veteran Driver III
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Truck?

About Piniek266

 • Rank
  1t Caravan

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Wroclaw
 • Known languages
  Polish

External Websites

 • World Of Trucks
 • YouTube
 • Hitbox.tv
  Piniek266

Recent Profile Visitors

242 profile views
 1. Piniek266

  CV - Malkovitz 3 lata

 2. Piniek266

  CV Kosiarek - 3 lata.

 3. Piniek266

  CV kamilsp - 2 lata

 4. Piniek266

  CV Remiksl - 2 lata

 5. Piniek266

  >K-SPEED< Rekrutacja do zarządu

  Witajcie. >K-SPEED< poszukuje ludzi do pomocy prowadzenia firmy w ETS2 Jesteś zainteresowany napisz na FB wiadomość prywatną, lub tutaj w poście. Dwa wolne stanowiska na Organizator Konwojów między firmowych oraz wewnętrznych. Trzy wolne stanowiska na Rekrutanta W wiadomości umieść następujące informacje. * Wiek: * Czas w grze * Ilość banów, lub link do profilu TruckersMP * Jakie Cię interesuje stanowisko * Dla czego Ty?
 6. Piniek266

  K-SPEED - VIRTUAL SPEDITION

  >K-SPEED< Rekrutuje do pod zarządu !! Są potrzebni Rekrutanci oraz koordynatorzy konwojów Kontakt: FB: Link Discord: Zaproszenie Link www.kspeed.pl Dwa wolne stanowiska na Koordynator Konwoju!! Cztery wolne stanowiska na stanowisko Rekrutant 2 x do seniorów (Opieka nad kierowcami od 17 roku życia) 2 x do Juniorów (Akademia Opieka nad kierowcami do 16 roku życia) Zapraszamy wszsytkich chętnych w nasze szeregi. Nie mamy limitu wiekowego, zapraszamy wszystkich kierowców.
 7. Konwój był w miarę OK, fajnie i szybko szło, ale końcówka była dla mnie tragiczna z góry podziękowanie dla "WooQash", za wczytywanie się na landówce wiedząc, że jest konwój i, że leci pełno tirów i oczywiście miałem dzwona w tyłek, ale to nic najbardziej denerwuje mnie jak osoby się wczytają i nie napiszą głupie SORRY "WooQash" mimo że pisałem na czacie, dzięki temu 90% ciągnika i musiałem zakończyć dalszą podróż. P.S. Trochę kultury nie zaszkodzi, a tylko polepszy stosunki na drodze.
 8. Piniek266

  Konwój ku pamięci Łukasza

  Witajcie. Proszę zwrócić uwagę, że Magnumka jest bez Modyfikacji, proszę aby wszyscy mieli Magnumkę, tak jak na zdjęciu, czyli bezpośrednio z salonu, bez modyfikacji.
 9. Piniek266

  Problem z grą

  w tedy wytabuj grę, czyli alt + tab i znów wejdź do gry powinno pomóc.
 10. Piniek266

  20 FPS po wymianie karty graficznej

  Kolego Po 1 gt440 do NVidia, a jak wiemy to są całkiem inne sterowniki niż radeon, więc musisz się ich pozbyć w 100% może, ale nie musi sprawiać problemów, jak jakieś stery zostaną, ale w twoim przypadku widać robią problemy. Najlepiej jak zrobisz reinstalkę systemu, aby pozbyć się nvidia z dysku i rejestru. Pamiętaj jedną starą dobrą zasadę AMD + Radeon Intel + Nvidia
 11. Piniek266

  Crash gry przy próbie modernizacji trucka

  Witaj. Miałem to samo, i pomogło sprzedanie Scanii i kupienie nowej.
 12. Piniek266

  Janusz i ostatnie zachowanie AD

  Nie zmienia to faktu, że przepis ruchu drogowego został złamany, ciągła linia została perfidnie przerwana oraz narażenie osoby jadącej z przeciwka, jeżeli prędkość byłaby szybsza, czołówka gwarantowana. Mimo wszystko min 2 dni bana na nauczenie się przepisów powinno być.
×