Jump to content

Yakub

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

About Yakub

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1530 profile views

Yakub's Achievements

2

Reputation

 1. Yakub

  Zmiana silnika

  Dziękuję Ci @elot360PL za pomoc i wyczerpującą odpowiedź. Temat można zamknąć.
 2. Yakub

  Zmiana silnika

  Witam. Dawno mnie tu nie było Piszę dziś do Was z zapytaniem. Jest możliwość, tak jak kiedyś, zmiany silnika z Iveco np. na silnik z Volvo 750 km? Nie chodzi mi o to, żeby tworzyć silniki po 10000000 km, tylko je zamienić. Wiem, że robiło się to jakoś rozpakowywując plik def, ale próbowałem teraz i coś mi nie wychodziło. Jeśli jest taka możliwość to chciałbym prosić o wytłumaczenie. Pozdrawiam.
 3. Jakie polecacie programy/strony do synchronizacji zleceń które są odświeżane co jakiś czas, prócz ets2sync bo nie działa XD!

   

  1. WooQash

   WooQash

   Może World of Trucks?

  2. Yakub

   Yakub

   Ale na World Of Trucks są ogarniczenia 90 km/h jak się nie mylę?

   Wiem, że za czasów jak to wprowadzili to tak było i zrezygnowałem, a teraz nie wiem jak jest ;)

 4. Średnio na jeża. Nie działa! Wszystko zrobione według instrukcji, save format na 2, economy na 0, a po wczytaniu save "Wykryto zmiany w grze..." Truck swój.
 5. how to downgrade ets2 1.27.2.7 to 1.27.2.4?

  on steam there is no such version

  1. SenolCan-23

   SenolCan-23

   sorun hala çözülmedi

  2. fbadem42

   fbadem42

   Çözen  varsa yazsın lütfen 

 6. Nie wiem, czy tylko mi i koledze się zepsuło, czy innym też to nie działa, ale mianowicie. Przez 3 dni sobie graliśmy z kolegą na zsynchronizowanych ładunkach, śmigało jak tralala do dzisiaj. Wchodzimy sobie do gry, chcemy sobie zsynchronizować ładunki, czyli pierw jedziemy sobie do Katowic, zapisujemy, synchronizujemy, wczytujemy save i co? Teleportuje nas pod garaż który mamy i pojawia się informacja "Wykryto zmiany w grze, w celu uniknięcia ......" i mamy całkiem inne ładunki. Czytałem posty wyżej, wyłączałem g_force_economy_reset na 0 i nadal to samo. Help :C
 7. Potrzebuję jednak teraz podmienić silnik z DAF XF EURO 6 na silnik V8 ze Scanii. Plik game.sii: http://www4.zippysha...dm9fz/file.html Czy ktoś byłby w stanie to wykonać? Ja oglądałem pełno poradników, lecz nie udaje mi się to. Sam nie wiem dlaczego. Ktoś mógłby mniej więcej mi powiedziec, jak to wykonać?
 8. Czyli, co? Teraz wszystkie moje kursy będą tylko w Londynie?
 9. Witam. Mam pewien problem z worldoftrucks.com Otóż, jak chcę wybrać jakiś kurs z kolegą, kursy nam się nie zgadzają, ponieważ wszystkie moje kursy rozpoczynają się w Londynie. Nie wiem dlaczego się tak dzieje, skoro jestem we Wrocławiu oraz tam mam centralę. Jakieś propozycje ?
 10. Niestety, ale nie bardzo rozumiem jak to wykonać
 11. I co, ktoś jest w stanie to wykonać?
 12. Wszystko działa elegancko, sam używam Testowane i sprawdzane. Polecam!
 13. Proszę. Zaznaczyłem Ci LEDy które mają być jako kogut LED. Z góry, dzięki
 14. Ktoś powie mi jak zamontować dwa LEDy koguty na grillu w Volvo FH Classic?
 15. Nick w grze: Yakub Wiek: 14 Miejsce zamieszkania: śląskie, Miedźna. Sterowanie: Klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: steamcommunity.com/id/yakub_ Staż w grze: 2 miesiące. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie. Przedstaw się: Mam na imię Jakub, mam 14 lat jak już napisałem wyżej. Interesuję się informatyką, muzyką. Moje hobby to motoryzacja, oraz truck! Nie mam problemów z ortografią, oraz interpunkcją. Mam nadzieję, że nadam się do jakiejś firmy Inne: -
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.