Jump to content

LIGHTOFGOD

Veteran Driver III
 • Content Count

  1262
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by LIGHTOFGOD

 1.  

  1. KönigVonAdler

   KönigVonAdler

   Yag gibi akiyor masallah. :troll:@LIGHTOFGOD

 2. Merhaba; 3 Nisan'dan 17 Mayıs gece yarına kadar kadar yeniden oluşturulan çeviri takımımız için yetenekli kişiler arıyoruz ! Çeviri takımı, topluluk için konuların, mesajların vb. gibi içeriklerin çevirilerinde görev alacaklar. TruckersMP'de olan değişikliklerin topluluktaki bireylerin hangi dili konuştuğunun bir önemi olmaksızın herkesin anladığından emin olacaksınız. İçeriklerin uygun bir şekilde çevrildiğinden emin olacaksınız ve bu durum bize başkalarının diğer bir dilde nereden geldiğini anlayabilmemizi sağlayacaktır. Gereksinimler: TruckersMP ve TruckersMP kurallarıyla ilgili yeterli bilgiye sahip olmak TruckersMP'nin en az 12 aylık üyesi olmak TruckersMP Forum'unun en az 1 aylık üyesi olmak Son 12 ay içerisinde herhangi bir ceza almamak Toplam 3 cezadan fazla ceza almamış olmak TruckersMP Forum'un aktif olmak TruckersMP Offical Servisler'inde uygun davranışlar sergilemek İyi bir düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip olmak İyi iletişim becerine sahip olmak Aktif olmak Takımla ve tek başına çalışabilmek Alınan bilgileri öğrenmek ve ilerletmek için istekli olmak Organize ve kolay adapte olabilmek Yapıcı eleştirileri kabul edebilmek Aranan Diller: Fransızca Almanca Lehçe Portekizce Rusça İspanyolca Türkçe Kaç tane mesaja sahip olduğunuzun bir önemi yoktur, önemli olan forum aktivitesidir. Buradan başvurunuzu gönderebilirsiniz. 17/05/2019 23:59 tarihinde sona erecektir.
 3. Merhaba; 1.35 güncellemesini, sizlere sunabilmemiz için daha birçok işimiz var ancak biz işimizin önemli bir kısmını tamamladığımızı sizlere bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu haftadan itibaren hem ATS için hem de ETS2 için kapalı beta testlerinin başladığını sizlere söylemek istiyoruz. Testerlarımız, oyuna yeni gelen özellikleri test etmek için gerçekten büyük bir özveri gösteriyorlar ama şimdi bu özellikleri test etmek için daha fazla kişiye ihtiyacımız var. Topluluğumuzda bulunan önemli kişilere 1.35 güncellemesini test etmeleri için özel indirme linkleri gönderdik. Bu adım bizim dış dünyaya açılmamızda oldukça büyük bir adımdı. Birkaç hafta sonra ise ikinci adımımıza geçeceğiz ve daha büyük bir topluluğa daha fazla geri bildirim almak için için davetler göndereceğiz. Böylelikle herkes yeni versiyonun test sürüşünü gerçekleştirebilecek ve bunu yayınlayabilmemiz için bize özgüven sağlayacaktır. Bu gün sizin de bildiğiniz gibi bir 1 Nisan ancak biz sizi gerçek olmayan hikayelerle sürpriz yapmak istemedik. Bunun yerine özveriyle çalışan beta testerlerimiz için bir teşekkür olarak ve kapalı betaya başlamamız nedeniyle bu videoyu hazırladık. Gönüllü olarak katılan testerlarımıza ve topluluğumuza teşekkür ediyoruz. Sizlere iyi eğlenceler diliyoruz! Açık testi 1 ay sonra yayınlamayı düşünüyoruz ve önümüzdeki haftalarda yeni özelliklerle ilgili yapılacak olan duyuruları beklemeye başlayabilirsiniz. Original Post:
 4. Herkese Selam; Kişisel bilgilerinizin güvenliği ve bu bilgilerin korunması bizim tüm işlemlerimiz için önemlidir. Veriler, oldukça yüksek bir seviyede korunmaktadır. Kişisel bilgileriniz sadece tanımlanan işlemler için ve sadece gerektiği zaman kullanılmaktadır. Aşağıdaki adımlarla verilerinizi almak için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini göreceksiniz: 1- Hesabınıza giriş yapınız. 2- Account butonunun üzerine geliniz. 3- Settings butonuna tıklayınız. 4- Accounts Settings butonuna tıklayınız. 5- Account Data bölümüne geçiniz. 6- Generate Data Dumb butonuna tıklayınız. Bu işlem ile isteğiniz bir sıraya alınacak ve bilgileriniz toplanacaktır. 7- Bilgileriniz toplandığında, mavi indirme butonuna tıklayabilirsiniz 7- Tarayıcınızda yeni bir sekme açılacak ve verilerinizi JSON formatında gösterecektir. İnternet üzerinden JSON formatı için uygun bir program bularak içeriği kopyala yapıştırabilirsiniz ve daha okunabilir hale getirebilirsiniz. Bu veriler sadece 48 saat boyunca ulaşılabilir olacaktır. Siz daha erken de silebilirsiniz.
 5. Merhaba; Bu durumun ana sebebi ATS'nin sadece 64 BIT desteklemesidir. 2016 yılında ATS, MP tarafından destekler hale geldiğinde tamamen 64 BIT'e geçmeye kadar verdik ve şu anda 32 BIT'i destekleme gibi bir düşüncemiz bulunmamaktadır. Bu durum için üzgünüz. Bunun neye sebep olacağını biliyoruz ancak ileriye doğru daha hızlı adımlar atabilmek için ve sizlere mümkün olabilecek en iyi özellikleri sunabilmek için bunun en iyi karar olduğuna karar verdik. https://esupport.trendmicro.com/en-us/home/pages/technical-support/1038680.aspx adresinden işletim sisteminizin BIT'ini öğrenebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler !
 6. Herkese Selam: Çift dorselerle ilgili MP için gelen güncellemeler ve bazı karşılaşılan tartışmalar nedeniyle yönetim, tüm indirilebilir içerik alanları dahil olmak üzere haritanın tamamını dahil etmek için SCS Software'in sınırlı alanlarını genişlettiğimizin sonucuna vardı. Oyuncu sayısının yüksek olduğu bölgelerde benzer sorunların yaşanmaması için geliştiriciler tarafından kısıtlamalı bir bölge oluşturulmuştur ve bu bölgeye hiçbir şekilde çift dorseli araç giremeyecektir. Bu alana giriş yaptığınızda bir uyarı alacaksınız ve eğer bu bölgede çift dorse ile birlikte seyahatinize devam etmek isterseniz oyundan atılacaksınız. Lütfen haritada işaretlenmiş olan bölgeye bakınız: Lütfen bu bölgeden uzak durunuz yoksa otomatik olarak oyundan atılacaksınız. Bu bölgeye girmeden önce bir uyarı alacaksınız. Eğer bu uyarıyı görmezden gelirseniz oyundan atılacaksınız. Karşılaşacağınız mesaj bu olacaktır: Bunların dışında; sizleri Avrupa’nın çoğu bölgesinde çift dorsenizle yapacağınız işlere bekliyoruz! İyi eğlenceler!
 7. Merhaba; Birinci Çözüm: Oyun dosyalarının Steam’ın oyun klasöründe yer aldığından emin olunuz. Örneğin dosyalarınız C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2 adresinde yer alabilir. İkinci Çözüm: TruckersMP ikonunun üzerindeyken farenin sağ butonuna tıklayınız. Özellikler’e tıklayınız. Uyumluluk’a tıklayınız. ‘Programı Yönetici Olarak Çalıştır’ kısmının aktif olup olmadığını kontrol ediniz. Bu hata bilgisayarınızın gerekli uyumluluklara sahip olmaması nedeniyle veya gerekli izinleri vermediğimizden kaynaklanmaktadır. Eğer bu çözümleri denediyseniz https://truckersmp.com/support adresinden destek takımı ile iletişim kurabilirsiniz. Ticket oluştururken yardıma ihtiyacınız olursa https://truckersmp.com/knowledge-base/article/21 adresine göz atabilirsiniz. Teşekkürler !
 8. Herkese Merhaba; Öncelikle; 2018 yılının Temmuz ayında sizlere ufak ipuçları verdiğimiz yeni oyun moduyla ilgili iletişim kopukluğu nedeniyle özür dileriz. Bu projemiz devam etmektedir ancak bu özelliğin sizlere sunulması hala plan aşamasındadır ve sizlere herhangi bir tarih veremiyoruz. Site ve oyun için olan yeni projeler ve özellikler bu projeye göre daha önceliğe sahipti. Şu an için konuştuğumuzda geliştiricilerimiz oyun raporlarının kontrol edilmesinde yararlı bir özelliğin üzerine çalışıyorlar. Çoğunlukla Youtube üzerinden bu özelliğin ne zaman sunulacağı ile ilgili sizlerden binlerce sorular alıyoruz. Sadece bir geliştiricimiz bu konuyla ilgili çalışıyor, bu yüzden de kısa bir zaman içerisinde bu özellik sunulmayacaktır. Çeviri : @Aurora-TMP
 9. Konu için @LadyAndromeda'ya tekrardan güncellediği için @CrackPrewier'a teşekkür ederiz.
 10. Changes: Added the country flags. I hope, it looks good now.
 11. Sevgili Oyuncular; Çeviri takımının kapatılmasının üzerinden 1 yıl geçti. Takımdaki işlerin daha da artması nedeniyle verimli ve faydalı uygulamalara ihtiyaç olduğunu fark ettik. Bu fikirle; yeni görevlerle, yönetim sistemleriyle ve kaynaklarla takımı yeniden şekillendirmeye karar verdik. Yapılacak değişiklikle TruckersMP 'de yer alan işlemlere yardımcı olacağını düşünüyoruz. Ayrıca bunun sadece TruckersMP takımına değil aynı zamanda da TruckersMP topluluğuna da destek olacağına düşünmekteyiz. İlerleyen süreçte yapılan blog yazılarında, duyurularda vb. açıklamalar da çeşitli diller için yapılacak çeviriler ile TruckersMP'de ne gibi değişiklikler olacağını anlamış olacaksınız. Bu değişiklikle bu takıma katılma fırsatınız olacak. Daha fazla bilgi en kısa sürede sağlanacaktır. Saygılarımızla, TruckersMP Team. İngilizce konu : Çeviri & Düzenleme: @Aurora-TMP İngilizce konu: @Kap
 12. Happy birthday my best friend! I hope, you will have a perfect day! <3 @BAKERPK [PL] [ENG]

  happy-birthday.gif

  1. [GökBörü] GöЯKeM [23]

   [GökBörü] GöЯKeM [23]

   HAPPY BİRTHDAY @BAKERPK [PL] [ENG]

 13. tenor.gif 

  Good Morning to everyone ! 

 14. Merhaba; Forumun genel dili İngilizce'dir. Eğer Türkçe bir konu oluşturmak istiyorsanız lütfen Turkish Discussion bölümünde oluşturunuz. Konunuz Yardım-Destek bölümüne taşınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Sorununuz devam ediyor mu?
 15. Merhaba @onurornek1225 Kullanıcı, hesabınızı sildiği zaman aktif olan cezalar silinmemektedir ve aynı şekilde ceza almaktan kaçamamaktadır. Bu konuda endişelenmenize gerek yoktur. Bunun dışında sormak istediğiniz bir şey var mı?
 16. Son zamanlarda duyuruları yapılan Beyond the Baltic Sea DLC'si 29 Kasım'da Steam üzerinden satışa sunulacaktır. SCS tarafından DLC ile ilgili yayınlanan video: Bu DLC paketinde yer alan özellikler: 13.000 kilometreden fazla yeni yol eklendi. Litvanya, Letonya ve Estonya ülkeleri eklendi. Büyük şehirleri ve sanayisi olan Güney Finlandiya eklendi. Saint Petersburg ve Kaliningrad gibi Rusya toprakları eklendi. 23 büyük şehir ve birçok küçük kasaba eklendi. Karakteristik Baltık mimarisi Ünlü ve tanıdık yerler eklendi. Yepyeni ve benzersiz 3D yapılar İklime uyumlu bitki örtüsü Al olarak yeni trenler, tranvaylar ve araçlar eklendi. 30'dan fazla liman ve şirket eklendi. Litvanya, Letonya ve Estonya başarımları eklendi.
×
×
 • Create New...