Jump to content

JSM [PL]

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  197
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About JSM [PL]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland
 • Preferred Trucks
  Mercedes
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

2627 profile views

JSM [PL]'s Achievements

 • One Month Later
 • One Year On
 • Old Timer

Recent Badges

93

Reputation

 1. Newton Spedition powstała na początku stycznia 2020 roku. Początkowym założeniem było zebranie kilku kumpli "w całość", by ujednolicić barwy. Z czasem, przy coraz większym zainteresowaniu Naszą grupą na szlakach, postanowiliśmy otworzyć się na nowych graczy, przybliżając się tym samym do typowej Virtualnej Spedycji z regulaminem i minimalnymi wymaganiami. Staramy się by regulamin i zasady panujące w firmie nie były skomplikowane, by czerpać przyjemność z gry, bez nacisku na duże miesięczne przebiegi. Norma miesięczna dla kierowcy wynosi 10 000 km. Korzystamy z systemu rozliczeń Trucksbook przez co nie trzeba bawić się w "papierkową" robotę, dodając każdą trasę ręcznie. Komunikacja głosowa odbywa się poprzez własny serwer TeamSpeak 3. - > > Zarząd < < - JSM [Steam] Arkadiusz [Steam] Dwidz96 [Steam] Przewodni odcień malowania firmowego to biały. Dopuszczamy możliwość używania malowań z oznaczeniami fabrycznymi ciągnika, tak jak np. malowania Scanii z gryfem, Mercedesa z gwiazdą z boku etc. Rekrutacja otwarta. Aby dołączyć do teamu Newton Spedition, należy spełniać wymagania: – wiek +16 – oryginalna wersja gry Euro Truck Simulator 2 – konto Steam – konto TruckersMP – konto Trucksbook – posiadać sprawny mikrofon – zapoznać się z regulaminem Newton Spedition Rekrutacja może odbyć się na cztery sposoby: 1. Wysłanie podania na adres e-mail: [email protected] 2. Formularz na portalu Trucksbook 3. Rozmowa poprzez fanpage Newton Spedition 4. Głosowo na firmowym TeamSpeak’u: newton.net-speak.pl W treści obowiązkowo należy podać swój wiek, link do profilu steam oraz truckersmp. Pozostała treść podania jest dowolna i zależy od kandydata, co chce w niej umieścić. Strona WWW: newton-spedition.pl Facebook: facebook.com/NewtonVS Trucksbook: trucksbook.eu/company/63316 IP TeamSpeak: newton.net-speak.pl [email protected]
 2. Szkoda, że nie pracują nad kolejnymi prywatnymi naczepami, bo bodajże od dwóch aktualizacji nic nie ruszyło się w tym kierunku, a przydałoby się prywatne cysterny i niskopodwoziowe.
 3. Z tego co pamiętam, to tylko ten obszar [KLIK] jest zabroniony. Zresztą jeśli wjeżdżało się w teren niedozwolony leciał kick z automatu.
 4. Wydaje mi się, że tak było. Największe zbiorniki mają bodajże Dafy, szczególnie po dodaniu DLC z tuningiem - można na drugą stronę ramy założyć dodatkowy.
 5. Niestety w dalszym ciągu jest maksymalnie 600 litrów, szkoda. Nie dość, że dodali możliwość plastikowego grilla, to jeszcze jest do dyspozycji zderzak i nadkola, w końcu można zrobić "biedronkowe" malowanie bez kombinowania z malowaniem z high power cargo pack
 6. Fajnie jakby coś poprawili przy okazji w tym MP3, przydałyby się chociaż większe baki, bo te 600 litrów przy 4x2 to lipa, tym bardziej że w rzeczywistości są "normalne" pojemności, od 800 wzwyż. Ale cieszy mnie to, że robią DLC do Mercedesa a nie do Volvo w pierwszej kolejności, no i do MP3 też coś dorzucą, bo brakuje tych gadżetów w tym nudnym wnętrzu
 7. Szkoda, że tak krótko trwała. Nie dość, że przez Boże Narodzenie jeździliśmy jeszcze w porze letniej, to zima TMP nie wytrzymała nawet do pierwszego dnia wiosny, a szkoda, bo w końcu doczekaliśmy się zmiennej fizyki.
 8. Szkoda, że Forda pierwszej generacji nie widzieliśmy w ETSie - ma swój urok Z tego co można zobaczyć na filmikach prezentujących nową wersję, nie jest źle, jest już bardziej zbliżony wykonaniem i rozwiązaniami do "wielkiej siódemki", także może i u nas odniósłby sukces, jeśli cena by była atrakcyjna. Design też nie odstaje od swoich konkurentów.
 9. ^Dokładnie. Kilka dni po wprowadzeniu tej nowości, wyłączyłem całkiem (przesunąłem suwak w lewo), ze względu na brak synchronizacji z innymi graczami i owe zdarzenia nie występują w ogóle.
 10. Mam nadzieje, że jeszcze z miesiąc dane nam będzie jeździć po śniegu.
 11. Euro piątce dostępnej w ETS, już nic nie pomoże Chyba, że poprawią model.
 12. Przejeździłem na winter modzie już sporo kilometrów i jeśli ktoś, tak jak napisał Łukasz, jeździ w miarę rozsądnie to nie widzę żadnych utrudnień przez tą zmienioną fizykę. Jeżdżę zawsze max 90 km/h i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby naczepa czy koń uderzył w kogoś. Nie mówię, że nie uderzyłem w barierkę, czy nie złapałem mocniej pobocza, ale przy odrobinie rozsądku o bana naprawdę trudno. Jeśli ktoś jeździ po 120-150 km/h z taką fizyką, to sam z siebie prosi się o karę. Od lat czekaliśmy na takiego moda, a jak już się pojawił, to znowu źle Zresztą... Zawsze można "frosty_physics_7_01" usunąć z folderu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.