Jump to content

I marek1139 I PL

Veteran Driver V
  • Posts

    7
  • Joined

  • Last visited

About I marek1139 I PL

I marek1139 I PL's Achievements

0

Reputation

  1. Witam, chciałbym się od Was dowiedzieć jak synchronizować ładunki z innymi graczami tak abyśmy mieli te same. Oczywiście na multi Bo najczęściej nie możemy znaleźć wspólnych tras i każdy zasuwa sam
  2. a na multi, też pisze że jest ponad tysiąc godzin jak przyjmuje towar. ale po wyjściu z gry i wejściu na nowo jest spóźnienie
  3. Dlaczego jak zaczynam trasę nową z nowym ładunkiem na MULTI, to jak zapiszę grę i muszę wyjść z niej na jakieś 15 minut, albo wywali mnie za PING i wchodzę na nowo, od razu mam spóźnienie lub mało czasu na dowózkę i w rezultacie znów jest spóźnienie ?
  4. Witam, pytanie moje dlaczego podczas instalacji kolejny raz moda musimy mieć zaznaczony w instalacji mod zimy, jeśli już raz go instalowałem, gdy go odznaczę informuje mnie że jeśli będę kontynuować mod zostanie odinstalowany, moim zdaniem kolejna instalacja co za tym wiąże musimy go znów pobierać jest trochę nie halo. Nie wszyscy mają szybki internet i nie szybko go pobierają.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.