Jump to content

mexiumut

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  296
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mexiumut

 1. 1.42 Sürümüne güncellendi. International LT için destek getirildi. Konvoy modu ile uyumludur.
 2. Evet, tüm harita DLC'leri TruckersMP ile uyumlu. https://truckersmp.com/knowledge-base/article/103
 3. Diğer kullanıcıları etkileyecek şekilde olmadığı için bir problem olmaz.
 4. Steam Cloud Desteğini kapat. Profil ekranında (profiller klasöründe listelenmemiş), profili seçip Düzenle'ye tıkla. Steam Cloud Kullan onay kutusunu tıklatma.
 5. Harici sözleşmeler Promods ile uyumlu değil. İşi iptal edin ve sadece oyunun ana haritası ile teslim etmeye devam edin.
 6. Look at the save editing tutorial. You can see here "license plates".
 7. Çaylar çaylarrr, Hoş geldin :)
   

   

  1. DesertEagle26

   DesertEagle26

   Sabah çay içmeyi unutma 🙂

  2. .Pedro.

   .Pedro.

   Frumoasa fotografie!

 8. Memories... a year ago ❄️☃️

  Me , @Petrova, @Darts_379

   

  C73AAE68DD229164F44B11463FC285A8E2E99DD7

  1. .Pedro.

   .Pedro.

   Nice photo!

 9. Hello, You can only get reward from the game you have. If you don't own American Truck Simulator you can't get the rewards. Same, If you don't own Euro Truck Simulator 2 you can't get the rewards.
 10. Hello, please check below text; It is possible that the files are corrupted and therefore need redownloading. Make certain that the files are fully downloaded before transferring them into your mod folder. Ensure that you have not renamed any of the mods. If you still haven't, check this guide: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/84
 11. Yep, that is normal. Firstly, go to Trailer Manager and take the trailer, then go to the Garage Manager select a city and travel there.
 12. Aldığınız yük Heavy Cargo Pack DLC'sine ait değil. Special Transport DLC'sine ait, Multiplayerda Special Transport desteklenmediği için oyundan atılıyorsunuz. İşi teslim edin veya işi iptal edin. Heavy Cargo Pack DLC'sine sahip ağır römorklar;
 13. Is the OneDrive cloud system installed on your friend's computer?
 14. Hi, Yes you can back money and level xp. Join the server and in main menu save & load click. Then find load the save you formerly entered in multiplayer.
 15. Selam, Bu mod ile oyunun varsayılan koltuk sınırını aşabilirsiniz. FOTOĞRAFLAR: MP Görüntü İNDİRMEK İÇİN TIKLA [STEAM ATÖLYE] Yapımcı: @mexiumut Uyumlu Oyun Sürümü: Tüm Sürümler ile uyumludur. Kurulum: Yukarıdaki adresten modu indirin. İndirmiş olduğunuz ATS Koltuk Sınırını Kaldırma.scs dosyasını Belgeler > American Truck Simulator > Mod klasörünün içine sürükleyin. Steam üzerinden American Truck Simulator (SP) başlatın. Profil seçme ekranından Mod Yöneticisi'ne tıklayın. Koltuk Sınırı Kaldırma moduna çift tıklayın ve modu aktifleştirin. Değişiklikleri Onayla butonuna tıklayın. Profilinize girin, Sür dedikten sonra F4 tuşuna basın koltuk ayarınızı kendinize göre hazırlayın. Tüm değişiklikleri yaptığınızdan eminseniz oyundan çıkın. MP'a girdikten sonra karşınıza bir uyarı gelirse Devam Et butonuna tıklayın. NOT: Koltuk ayarını Multiplayer'da sıfırlarsanız oyunun varsayılan ayarlarına geri dönersiniz. Bu yüzden koltuk ayarınızı değiştirmek istiyorsanız Singleplayer girip değiştirin. NOT: Konvoy modu ile uyumludur.
 16. 🚚 International Lonestar 
  20191213100824-1.jpg

  20191213101419-1.jpg

  1. kultrex

   kultrex

   Nice to have a new truck, but....Why wont they add Mack is a mystery to me, i mean they got the OK from Volvo AB anyway.

  2. Brads331

   Brads331

   Hmm.. True. But either way she's a nice truck and I'll test it once I update ATS xD

 17. Sen Multiplayer'dan çıktığında zaman ilerliyor, tekrar başka bir gün oyuna girdiğinde üstünden baya bir zaman geçmiş oluyor. Bunu çözebilmen için oyuna her girdiğinde bir dinlenme tesisinde uyuman, F7 ile servise gitmen veya bir garaja sahipsen garaja hızlı seyahat ile ışınlanıp ekonomiyi sıfırlaman gerekiyor. Çekicin yoksada tek seferlik işten kısa mesafe iş alıp benzin istasyonunda uyuyup, işi teslim edebilirsin. Bir sonraki tek seferlik işte ekonomiyi sıfırladığın için gecikme cezası vermeyecek. (Yalnız bu döngüyü sürekli böyle devam ettireceksin)
 18. Selam, Türkiye'nin Karadeniz'e Giden Yol DLC'si ile birlikte eklenen Baltrak Lojistik ve TM-İstanbul boya kaplamalarını bu mod ile şirketinize katabilirsiniz. FOTOĞRAFLAR: NORMAL SCS DORSELERİ KRONE DLC SCHWARZMULLER DLC MP GÖRÜNTÜ NORMAL SCS DORSELERİ | İNDİRMEK İÇİN TIKLA [STEAM ATÖLYE] KRONE DORSELERİ | İNDİRMEK İÇİN TIKLA [STEAM ATÖLYE] SCHWARZMULLER DORSELERİ | İNDİRMEK İÇİN TIKLA [STEAM ATÖLYE] TÜM DORSELER | KOLEKSİYON OLARAK İNDİRMEK İÇİN [STEAM ATÖLYE] Yapımcı: @mexiumut Uyumlu Oyun Sürümü: 1.36.x ve üstü NOT: Karadeniz'e Giden Yol(Road to the Black Sea) DLC'sine sahip olmanız zorunlu değil. Oyun Sürümünüzün 1.36x olması yeterli. NOT2: 3 adet link mevcuttur. Aşağıda bunların ne işe yaradığı hakkında bilgiyi bırakıyorum. Normal SCS Dorseleri - Hiçbir DLC sahip olmayanlar için Krone Dorseleri - Krone DLC sahip olanlar için (Profiliner,Soğutucu ve Dryliner) Schwarzmuller Dorseleri - Schwarzmuller DLC sahip olanlar için (Perdeli ve Soğutucu) Kurulum: - Yukarıdan moda abone olun. - Steam üzerinden indirilen ufacık dosyanın inmesini bekleyin. - Steam üzerinden Euro Truck Simulator 2 (SP) başlatın. - Profil seçme ekranından Mod Yöneticisi'ne tıklayın. - Baltrak Lojistik & TM-İstanbul moduna çift tıklayın ve modu aktifleştirin. - Değişiklikleri Onayla butonuna tıklayın. - Profilinize girin, Dorse Galerisinden BALTRAK LOJİSTİK & TM-İSTANBUL kaplamaları yerden dorseyi satın alın ve garaja gönderin. - SP kapatıp MP geçin. - MP'a girdikten sonra karşınıza bir uyarı gelirse Devam Et butonuna tıklayın.
 19. Güncelleme hızlı geldi ama beraberinde bu tarz sorunlarıda getirdi. Lastiklerin oyuncak kamyon tekerleği olması, Road to the Black Sea ile eklenen dorselerin başkasında gözükmemesi. vs. TruckersMP tarafından yeni güncellemenin yayınlanmasını bekleyeceğiz.
 20. Teşekkür ederim herkese Söz vermiyim ama slot olarak eklemeyi denerim. Aksesuardan kastın nedir? Yardımcı olayım
 21. Selam, Promods bir harita modu SCS'nin kendi haritasından bağımsız. World of Trucks altyapısı sadece SCS Software tarafından yayınlanlan orijinal içeriklerle harici sözleşme yapabilmenizi sağlar. Örneğin: Fransa Paketine gelecek olan Korsika adası 1.36 tam sürümünde harici sözleşmede desteklenecek. (Çünkü resmi olarak SCS Software yayınlıyor) Harici sözleşme yüklerini yapmak istiyorsanız Simülasyon 1 ve Simülasyon 2 sunucularını kullanabilirsiniz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.