Jump to content

Radecki89

Veteran Driver IV
 • Content Count

  221
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Truck?

6 Followers

About Radecki89

 • Rank
  6t Yacht
 • Birthday 05/16/1989

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź
 • Preferred Trucks
  DAF
 • American Garage Location
  California: San Diego
 • EU Garage Location
  Poland: Lodz
 • Known languages
  English

Recent Profile Visitors

903 profile views
 1. Gabaryt nocą i spotkanie z kierowcą z firmy TruckersMP, przy okazji pozdrawiamy całą grupę TruckersMP oraz ekipę TruckersFM.
 2. Dawno nie było informacji co u nas w oddziale BBA Transport System VS za oceanem. Tym Razem przewóz masła z Meksyku do Oregonu.
 3. Konwój między firmowy Organizator: BBA Transport System VS Data: 26.10.2019 Zbiórka o godzinie 19:30 Wyjazd 20:00 Miasto Startowe: Warszawa Miasto Końcowe: Mannheim (kopalnia) Firmy które przyjeły zaproszenie na konwój: OL-TRANS, Magic-Trans, Raben VS, EMK-Logistics,Marcotrans Długość trasy ok.1000 km Adres serwera TS3: bbatsvs.pl Ustawienia firm:
 4. Spedycja międzynarodowa BBA Transport System to operator logistyczny nie tylko w transporcie drogowym ale też kolejowym,morskim oraz lotniczym. Dziękujemy za zaufanie.BBA Transport System Oddział wirtualny ets2/ats pozdrawia realną firmę BBA Transport System, którą mamy zaszczyt reprezentować w świecie wirtualnym. Jesteśmy z Wami.
 5. Miło nam jest poinformować o tym,że jeden z naszych szefów djigorPL został prezenterem w radiu internetowym TruckersFM.
 6. Pierwsza trasa z Warszawy do Newcastle ładunek 8 ton. Oczekiwanie na prom.
 7. Aby być konkurencyjnym na rynku przewoźników należy udoskonalać swoje umiejętności i ciągle się rozwijać w różnych dziedzinach. Aby być nadal konkurencyjną firmą postanowiliśmy na zainwestowanie w nowe ciągniki, które pozwolą nam się rozwijać oraz pozwolą na lepsze reprezentowanie firmy. Otóż z dniem dzisiejszym odebraliśmy jeden z pierwszysch ciągników Renault Rage a o to konfiguracja: Największa kabina Podwozie: 4x2 Moc silnika: 480 KM Moment Obrotowy 2.400/950-1404 rpm Skrzynia biegów; Automat 12 stopniowy Optidrive Pojemność zbiornika: 1045 L
 8. Pozdrowienia dla wariata z polski, który Premiumką ciągnął lokomotywę. Pozdrowienia wariacie;) Takie pozytywne spotkania to my szanujemy. BBA Transport System VS pozdrawia. Do zobaczenia na szlaku mobilki
 9. Mała foto relacja od naszych kierowców z dnia 12.09.2019
 10. Firma uzyskała licencje dnia 18.04.2019 za co serdecznie dziękujemy realnej firmie,którą dane jest nam reprezentować w świecie wirtualnych przewoźników BBA Transport System z siedzibą w Warszawie. Grupę tworzą zaprzyjaźnieni ze sobą ludzie, którzy znają się z różnych firm. Każdy z członków grupy w większym lub mniejszym stopniu interesuje się transportem drogowym i tematem związanym z przewozem rzeczy. Stworzyliśmy grupę dla ludzi,którzy jak i my podzielają naszą pasję. Staramy się urealniać rozgrywkę na tyle ile możemy. Wyznajemy zasadę,że każdy jest równy. Zasada jest prosta nauka poprzez zabawę. Jeśli szukasz firmy z fajnymi ludźmi w różnym wieku, wyrozumiały zarząd, lubisz pokonywać wirtualne trasy. Chcesz pojeździć w grupie a nie samemu. Serdecznie zapraszamy do nas. Zarząd: Szefowie: Radecki89 oraz djigor Spedytor: SDamianek93 Osoba do spraw kadr: Camaro Co zrobić aby do nas dołączyć? patrz poniżej Dodatkowo każdy kierowca w ciągu miesiąca ma obowiązek przejechać 10.000 kilometrów. Rekrut zaś ma do przejechania w ciągu 14 dni 6.000 km Czego możesz oczekiwać? - Wyrozumiałego zarządu - Fajnej atmosfery - do każdej osoby podchodzimy indywidualnie - Częstych konwojów firmowych jak i między firmowych - Każdy ma prawo zorganizować swój własny konwój dla firmy - Nie mówimy Ci jakim ciągnikiem masz jeździć to twój wybór KONTAKT Z NAMI: FACEBOOK: https://www.facebook.com/BBATSVS/?ref=aymt_homepage_panel&eid=ARDQvgOtarNmt4qDcXIbRZR1cn-pasqDmrKXjmJTkzrBTmprdexaYrqCjZFPZNCaGdsu_4-vDcPvwu7H STRONA INTERNETOWA: http://virtualspedition.com lub www.bbatsvs.pl TRUCKSBOOK:https://trucksbook.eu/company/38507 JESTEŚMY CZĘŚCIĄ
 11. Spedytor wysłał jednego z szefów ze Stavanger do Aberdeen. Zdjęcie zestawu na obowiązkowej pauzie. Tachograf wyjechany na maksa.
 12. Dnia 11.05.2019 uczestniczyliśmy w konwoju urodzinowym szefowej EMK Logistics. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i życzymy całej grupie szerokości, powodzenia w dalszej działalności. Jeszcze raz 100 lat, 100 lat niech żyje żyje nam:)
×
×
 • Create New...