Jump to content

matrixlord

Veteran Driver IV
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Truck?

About matrixlord

 • Rank
  No Cargo

Profile Information*

 • Known languages
  Turkish

Recent Profile Visitors

383 profile views
 1. Bad drivers everywhere, speed limit don't important. 150km/h or 110km/h no differe.. please set max speed to 10km/h.
 2. Hi guys I tried install TMP update during Cloudflare crash, now i get core error. I tried reinstall TMP client but not working. What can i do? edit: problem fixed after reinstall ets2. damn cloudflare.
 3. Bu rehbere göre ne yapabilirim? Son güncelleme ile ilgili olduğunu düşünüyorum.
 4. Oyundayken TAB menüsünü açınca FPS'de ciddi kayıp oluyor. Ekran kartının güç tüketimi ve kullanımı aşırı şekilde düşüyor. Son TMP güncellemesini yükledikten sonra başladı bu sorun.
 5. Bana göre eskiden ceza alan, kaza yapan, kick yiyen ve sonradan akıllanan kişiler yetkili yapılmalı. Maalesef çoğu yetkilinin işine yeteri kadar önem vermediğini düşünüyorum. Hem öneri, hem de eleştiri yapıyorum. Eskiden ceza alan kişi yetkili olursa daha sıkı takip edilebilir, daha fazla emek harcaması istenebilir. Zaten takıma başvuru yapıyorsa aklı başına gelmiştir artık. Bu şekilde ceza sayısı yüzünden takıma başvuramamak yanlış.
 6. @XFMaster9666 @HelmeS Sorum çözüme kavuşmuştur teşekkürler.
 7. Anladığım kadarıyla sarı renkli cezalar takıma giriş yapılırken sayılmıyor? Ancak ben ne moderatörlüğe, ne de destek ekibine başvuru yapamıyorum. Ben mi yanlış anladım yoksa sistemsel bir sorun mu mevcut? Düzenleme: @HelmeS Vaktine ceza almayacaktık yani:) Teşekkür ederim, başka zaman artık...
 8. Takıma başvurmayı düşünüyordum fakat 3 üzeri ceza varsa takıma başvuru yapılamıyormuş. 3 yıl geçmiş 4 cezam var ve bunların 3 tanesi kanıtsız. Bu cezaları sildirebilir miyim? Forum mesajı gereksinimi kaldırılırken ban geçmişi sayılmaya başlanmış kötü olmuş:)
 9. matrixlord

  need admin

  https://youtu.be/_o7nS9aK--U hergün aynı saatde aynı. durum var. oyuna rotterdamda 7/24 bulunabilecek bir admin gerek artık
×
×
 • Create New...