Jump to content

Patol PL

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  49
 • Joined

 • Last visited

About Patol PL

 • Birthday 10/17/1994

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  Arizona: Kingman
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  Poland

Recent Profile Visitors

2025 profile views

Patol PL's Achievements

114

Reputation

 1. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. ?

 2. Fajne są te malowania, trzy z nich mógłbym kupić jako dlc i to każde osobno. Te zasługują na wygraną 1 miejsce 2 miejsce 3 miejsce? Aczkolwiek, kolejny raz ktoś zamknął oczy przy wybieraniu zdjęć lub wybrała aplikacja konkursowa. Ponieważ te malowania nie powinny się pojawić w top super malowań: 5 letni Matejko oraz 3 letni Nikifor ? ? One są dobre do wydania jako modyfikacja na ets2.lt, ktoś raz zobaczy przez przypadek i nigdy więcej tego nie zobaczy. Ale to tylko moje zdanie, każdy może mieć inne co nie? ?
 3. Ja zaś mam pytanie odnośnie ruchu ai. Czy u was też ai dostaje szajby? Bo u mnie ciąglę się zderzają ze sobą, wpadają na lampy, wymuszają pierwszeństwo przed samą maską. Co raz bardziej skłaniam się ku temu że na singlu jest więcej patologii w ruchu lądowym niż na mp
 4. Zielone i żółte jest ok, tylko czerwone wydaje mi się takie blado czerwone
 5. @[C-S] Ananasio trzeba też dodać fakt że poprawili jakość wykonania ciężarówek, map i innych rzeczy. Teraz jak się patrzy na nowe tereny dlc to aż chce się grać, to samo jest w przypadku ciężarówek. Od wydania LoneStrar'a nie mam powodu do walenia żółci, bo to czy tam to jest bee. Wszystko fajnie do siebie pasuje aczkolwiek dalej czekam na poprawę VNL jeśli chodzi o ats;a i w przypadku ets2 wszystkich ciągników które się pojawiły do czasu wydania Volvo Fh4 włącznie. O starych terenach już nie wspomnę, bo to dużo mówienia i czas swoje pokaże.
 6. Na bank z początku musiałby na miejscu pracować, u nich w firmie a nie w domu. Bo jak inaczej zobaczą jak sobie radzi? Bo raczej podejmując pracę jakąkolwiek, to na bank pracujesz ileś tam czasu na forum firmy żeby zobaczyli czy warto cię zatrudniać. A dopiero potem "może" pozwolą ci na zdalną pracę. A o graku się nie wypowiadam bo nie znam tematu, a na filmie nie musiał wszystkiego mówić. Po za tym, składając podanie do zagraniczniej firmy, trzeba się liczyć z przeprowadzką.
 7. @Karic masz problem? To napisz podanie o pracę w scs o tutaj > https://scssoft.com/jobs/en#job-offers I wieź się za zrobienie porządniejszych rzeczy. Może w tedy zrobią coś porządnego i nie będzie trzeba za to płacić.
 8. @[RT] Trybcio86 no przecież są pluginy które dodają tachograf które działają na singlu i na mp, wystarczy pobrać, zainstalować i nauczyć się jego obsługi. Jest tego kilka wersji, więc musisz sobie znaleźć taki który będzie dla ciebie grywalny. A co do obrotu kamery na leżankę, to też są na to modyfikacje ale nie działające na mp. Wszystko co potrzeba do urealnienia tej gry w jakimś % jest dostępne na forum scs czy innych stronach zmodami, wystarczy poszukać. Nawet możesz dobie pobrać aplikacie z aplikacji sklep play czy google play na gps w telefonie i w tedy nie będziesz musiał tego montować na szybę czy kupować w nętrze z tym, tylko masz przed sobą na telefonie i kładziesz gdzie ci wygodniej. Wszystko czego potrzeba do tego to chęci do znalezienia
 9. Może po prostu patrzy na sypialnie? Szukasz gościu dziury w niczym. Dlc jest dziwne... Bo co, bo dodali coś do tyłu kabiny? Jeśli tak masz z tym dodatkiem taki wielki roblem to go nie kupij, bo tylko stracisz czas na kupowanie i kasę. Gwarantuje ci że 80% graczy, patrzy na część sypialną pod czas gry, chociażby dla zabicia czasu stojąc na "światłach". Bo skoro ktoś sobie zawiesza flagę w prawdziwej ciężarówce, to dla czego ktoś nie może mieć jej w grze? Ktoś coś ma w prawdziwej ciężarówce, to ja chce mieć to samo w grze zwłaszcza że mam taką możliwość. Zwłaszcza jeśli ktoś nie może pracować jako kierowca, więc sobie dodaje jakiś smaczek w grze, o flagę na ścienia, tablicę z logo czy nawet intalując aplikację które mogą sprawić że gra dla kogoś stanie się w jakimś stopniu realna. Tak to tylko gra, ale dzięki wyobraźni i programą do tej gry można się dobrze bawić i w jakimś % poczuć podobnego blues'a jak w realu.
 10. Happy Birthday! :D

   

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.