Jump to content

pablo19_1f

Veteran Driver IV
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

About pablo19_1f

pablo19_1f's Achievements

2

Reputation

 1. Program chyba powinien wykryć ścieżkę automatycznie, co wg mnie robi, bo pokazuje poprawną. Chyba że trzeba wskazać dokładniejszą? U mnie jest C:\Users\pablo_000\Documents\Euro Truck Simulator 2\profiles, w folderze profiles jeden folder z profilem.
 2. Wiem, ale wiem też, że w programie o którym mówię (ETS2 Job Sync - link na poprzedniej stronie od s3ba11) jest wyraźnie napisane, że takowy dźwięk powinien być. Program nie musi ingerować w grę żeby wydać z siebie jakieś dźwięki.
 3. mi niestety też nie działa programik do automatycznej synchronizacji zleceń ;( Robię tak jak jest tam napisane, ale po zapisaniu gry nie ma żadnego dźwięku informującego o procesie synchronizacji
 4. co do resetowania zlecen przy teleportach.. jakis czas temu tak sie nie dzialo. wczoraj przykladowo w 4 osoby jezdzilismy razem, oczywiscie synchro bylo w momencie uruchomienia. po teleportach 2 osobom zlecenia sie zmienily, a 2 pozostaly. w czym lezy problem?
 5. za to moj ze wszytkimi garazami, max kierowcow i jeszcze wiecej ciezarowek, przejechane cos pewnie kolo 200k no i wyszlo prawie 19MB. jesli chcesz moge podrzucic save
 6. Moj save po sciagnieciu wazy 18MB i gra nie potrafi go zaladowac :/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.