Jump to content

Astreuz

Veteran Driver III
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About Astreuz

 • Rank
  No Cargo
 1. A więc co można w takiej sytuacji zrobić? Do serwisu kierownicę trzeba oddać czy jak? Z poziomu panelu sterowania i logitech driving force zrobiłem taki myk, że włączyłem odinstaluj sterowniki czy usuń oprogramowanie i wpiąłem od nowa i na nowo się zainstalowały, jednak nic to nie pomogło. Dodam jednak, że hamulec i gaz w ets 2 działa prawidłowo ( oprócz tego że na hamulcu jest accelerator, a na gazie combined pedals), tylko ta kierownica się blokuje. Tutaj film, który nagrałem przedstawiający problem który posiadam:
 2. No niestety nic nie pomogło, wszystko ustawione na default i hamulec nadal wbity w podłogę w ustawieniach kontrolera, a włączenie osobnych osi puszcza hamulec i dodaje gazu, jak się odejmie to gaz wraca do pozycji 0 a hamulec do 100% . Jednak to nie największy problem, największym jest to, że wchodząc do etsa kierownica normalnie się odblokowuje, odpalam grę przejadę może ze 2 metry i kierownica się automatycznie blokuje, gdy chcę później skręcić to się zacina i dzięki temu łatwo walnąć w barierkę albo drzewo.
 3. Witam, mam taki problem. Otóż od wczoraj czy tam przedwczoraj kierownica kompletnie mi zgłupiała. O co chodzi? Już wyjaśniam. W grze działa leciutko przez jakiś czas, a następnie robi się ciężko skręcać ( tak jakby się nie grało w żadną grę). Do tego dochodzi takie coś, że we właściwościach kontrolera gier hamulec działa jako gaz, a gaz nie działa wcale. Po ustawieniu w konfiguracji Combined ( single axis - used for most games) gdy dodam gazu to gaz idzie na maxa, a hamulec na sam dół, natomiast gdy popuszczę gazu to hamulec leci w górę. W etsie się to objawia tak, że w konfiguracji jako gaz m
×
×
 • Create New...