Jump to content

Jaro [PL]

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  92
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jaro [PL]

 1. Witam dość często pojawia się u mnie problem na MP dotyczący kicka z serweru ProMods1 z powodu Unreliable Connection . Zazwyczaj pojawia się on w momencie próby podróży promem lub włączeniu mapy . Po pojawieniu się tego komunikatu, automatycznie ponownie łączy się z serwerem, ale wówczas wyrzuca z ETS'a. Ktoś miał coś podobnego?
 2. Cześć od wczoraj mam problem z połączeniem MP w ETS2 najpierw wyrzuciło mnie z serwera EU2 gdzieś po ok 2 godz grania (brak wierzytelnego połączenia czy coś w tym stylu), później przy ponownej próbie zalogowania na serwer wyskakuje mi taki komunikat. Czy jest jakiś sposób, aby sprawdzić czy faktycznie ktoś się włamał na konto steam, i czy istnieje możliwość powstrzymania tego czegoś?
 3. Swoją drogą ciekawe czy w ATSie doczekamy się kiedyś terenów Kanady, ze stanu Waszyngton do Kanady dość blisko
 4. Witam, po usunięciu modu wintermod (frosty_7_0.scs) z folderu ETS2MP, wcześniej usunąłem pozostałe dwa mody związane z wintermodem przy próbie włączenia Launchera TruckersMP wyskakuje taki komunikat. Odinstalowałem launcher, pobrałem ze strony najnowszą wersje, problem dalej występuje Ktoś miał może coś podobnego?
 5. Pięknie ten tandem wygląda , ciekawe czy ten rodzaj podwozia będzie dostępny dla wszystkich marek pojazdów czy tylko dla kilku.
 6. aaa okej dzięki za wyjaśnienie jest podany jakiś termin wyłączenia tej głupoty?
 7. Orientuje się ktoś może kiedy wreszcie w MP ma być wyłączona ta jakże "super" modyfikacja ustawiająca noc na 24godz ?
 8. Ciekawe czy w przyszłości do zakupu i modyfikacji będą dostępne naczepy z DLC Schwarzmüller'a , albo np. cysterny czy kontenery
 9. Skoro dostępny jest już nowy system załadunku dla własnych naczep to może w niedalekiej przyszłości zawitają tandemy albo chociaż solówki
 10. Ciekawe czy coś w związku z tymi nowymi naczepami zmienią z kontenerowcami bo nic ich nie widać na tych filmach, swoją drogą lekkie poprawki mogli by wprowadzić w cysternach cementowozach bo takie dość strasznie wąskie (taka tylko moja sugestia)
 11. Roszady swoją drogą kolor logo też zmienił barwy...
 12. Przewody super sprawa , a tak btw kiedyś ktoś wspominał że w planach SCSu jest drobna przebudowa podstawowej części mapy? Oby w końcu przebudowali te rozjazdy i zjazdy na autostradach, bo to raczej ciężko spotkać żeby na zjeździe była zwężka z 2 -> 1 pasa. Obstawiam że to jedna z większych przyczyn kolizji na MP
 13. Polecam kierowce |Agromex| kamilkosa, bardzo dobrze jeździ, przepisowy jak mało kto na MP!
 14. Dokładnie, przydałaby się jakaś blokada możliwości wybrania normalnych ładunków z podwoziem 8x4 , swoją drogą ciekawe czy doczekamy się jeszcze jakiegoś Tuning Packu do innych marek.
 15. Dokładnie wreszcie większość to pewnie będą landówki (żeby tylko nie tak idealnie równe), a nie tylko autostrady.
 16. Może wreszcie dzięki temu DLC będzie większy ruch na polskich drogach , bo obecnie spotkać kogoś w okolicach Białegostoku czy Olsztyna to rzadkość
 17. Czy Wy też macie problem na MP z naczepami z Heavy Cargo Pack? Za każdym razem dostaje kicka a kilku graczy widziałem z nimi na drodze.
 18. Czy ostatnio coś w ETSie/ATSie pozmieniało się z dźwiękiem? Czy tylko mi się tak wydaje?
 19. Mi udało się znaleźć zestaw naczepa + przyczepa w mieście Elko
 20. Albo na kraje na wschód od granic PL
 21. pewnie tak tylko potrzeba czasu i cierpliwości
 22. U mnie było z WOTem coś że nie mogłem się z nim połączyć normalnie przy wyborze ładunku w danym mieście przez menu. A pomogło dopiero jak wjechałem na jakąś firme i z niej wybrałem ładunki z WOTa.
 23. Nie polecam dwóch: 1. DerZiPL, celowo wjeżdża w innych graczy, blokuje skrzyżowania, jazda pod prąd, klnie na CB --> https://truckersmp.com/user/258228 2. [VOS_LOG] Paweł, to samo co osobnik wyżej --> https://truckersmp.com/user/1101647
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.