• Announcements

  • LIGHTOFGOD

   Forum Moderator Recruitment / Game Moderator Team Recruitment   03/02/18

     For Forum Moderator Team :      For Game Moderator Team:  Good Luck to everyone ! 
  • Prime

   Major Event requirements update   03/19/18

   In light of the recent changes to the requirements of event rules and servers the requirements for Major Event posts have also been updated.   A summary of the changes:  Added: Minimum 50 participants with proof at moment of creation Added: Topic created minimum 1 month in advance Added: In case of charity event: endorsement of non-profit organization or official donation link for the event by non-profit organization Removed: minimum post count   For the full list of requirements, check out the respective topics for ETS and ATS   Regards   TruckersMP team
  • Prime

   Issues hizliresim.com   03/20/18

   Since a few days we have noticed that pictures posted on hizliresim.com are not accessible (both on our forum and website). This is an issue not related to our services and out of our hands. Therefore we ask you not to use hizliresim.com to share images and opt for other alternatives such as https://prnt.sc/   We thank you for your understanding.    
  • Digital

   Easter Egg Hunt 25th March 16:00 UTC   03/23/18

   In case you missed it, you are invited to join us on a huge Easter Egg Hunt this Sunday 25th March 2018 at 16:00 UTC!   Check out the details here: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/63166-easter-egg-hunt-25th-march-2018

H&V I ElectroMusic!

Veteran Driver III
 • Content count

  1301
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

768 Driving Instructor

About H&V I ElectroMusic!

 • Rank
  Tajny Agent

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Białystok
 • Preferred Trucks Scania
 • American Garage Location California: San Francisco
 • EU Garage Location Poland: Bialystok
 • Known languages Poland

Recent Profile Visitors

4180 profile views
 1. Magia? Jak on to zrobił?

  Ktoś wie jak on to zrobił? Reconnecta tak szybko raczej się nie da zrobić chyba, że o czymś nie wiem. Zwróćcie uwage na ID. http://plays.tv/video/5ab15ecfb685db9370/magia-w-ets2-mp-gostek-zmieni-id-teleportowa-si-w-20-sekund-xd
 2. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Skazany na Mana.
 3. Screenshots

 4. Szkoda strzępić ryja. Dobranoc

 5. Chat i CB w menu pauzy

  Dobry pomysł a zarazem niepotrzebny. Wystarczy podgłośnić cb-radio a efekt będzie podobny do proponowanej sugestii.
 6. Nagrywanie ETS MP

  Kiedyś nagrywałem bandicamem ale jak tylko trafiłem na https://plays.tv, to do dzisiaj z niego korzystam. Polecam także Tobie wypróbowanie go. Jest bardzo rozbudowany - więcej mi do szczęścia w nim nie potrzeba.
 7. WOT

  Zdjęcia w editor's pick są wyróżnione. Tak mi się wydaje przynajmniej.
 8. Zdarzenia losowe, fabularne

  Na landówce śmierci większość osób pędzi jak szalona i nie ma opcji, żeby cokolwiek tam było realne. W ustawieniach ATS mamy możliwość włączenia losowych zdarzeń drogowych typu roboty drogowe, zwężki i chyba wypadki też tam można spotkać ale nie jest to synchronizowane na multi. Pomysł jest świetny. Ten cały event "Real Operation" to takie średnie powiedziałbym. Te sytuacje powinny być tworzone bez żadnych informacji, w losowych miejscach dość często uczęszczanych przez graczy pomijając landówke śmierci. Wówczas jadący gracze zaskakiwałby fakt zamkniętej drogi i zmuszeni stać w korku lub szukać ewentualnego objazdu, a tak jedziemy drogą i wiemy, że trafimy na wypadek, zamkniętą droge lub zwężkę. Jestem za
 9. Możliwość pisania na czacie przy zakończeniu zlecenia

  Jestem na tak. Opcja, która na pewno nie raz ocali nam d**sko, o ile zostanie dodana.
 10. Agencja oceniająca wirtualne spedycje

  Ocenianie firmy przez jazdę w okresie próbnym. Czyli, co miałoby być oceniane? Atmosfera? Aktywność kierowców? Kultura? Co to ma być, program USTERKA?
 11. Władza to obowiązki = obowiązki to poświęcony na to czas. Czas leci tak szybko, że szkoda brać na siebie niektórych obowiązków i wykorzystać ten czas dla siebie. :troll:

  1. Fredziol

   Fredziol

   Dokładnie! Najlepiej mieć wywalone i się bawić! Popieram :P

 12. EDGE Logistic ⇐ od 15 lat! Zapraszamy! 20/30

  EDGE Logistic w trasie podczas spontanicznego konwoju
 13. Poradnik: Jak uniknąć kicka?

  Piszę ten poradnik dla osób chcących unikać kickowania z serwera przez adminów, którzy robią to w sposób oburzający , a sytuacja przedstawiona na filmie jest tego dowodem. Sytuacji można było uniknąć teleportując do serwisu bez kickowania lub dając możliwość samemu poszkodowanemu teleportować się. http://plays.tv/video/5a82128e432debeeb5/poradnik-jak-dosta-kicka- Jeśli spotkaliście się z podobnymi sytuacjami, podzielcie się nimi w tym temacie. A teraz porada: nie jeździjcie do Duisburga bo to się może źle skończyć.
 14. Screenshoty - Inne gry

 15. Czarne paski na ekranie podczas postoju.

  To się działo podczas konwoju Agromex na serwerze eventowym. Może być to powiązane, dlatego chciałbym dodać, że gdy stałem w firmie obok i po przełączeniu kamery na widok z wnętrza kabiny (kamera 1), nie miałem cb-radia. Dopiero po ruszeniu myszką cb-radio wracało na swoje miejsce i było widoczne. Sytuacja powtarzała się parę razy po skakaniu z widoku kamery 2 na kamere 1. Dodam, że u mnie takiej sytuacji jak na filmie nie było.