Jump to content

DesertEagle26

Game Moderator
 • Content Count

  770
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DesertEagle26

 1. @OnurBeyy krdş arabanın amortisörlerini kesmişler gibi

   

  Euro-Truck-Simulator-2-Screenshot-2020-0

  1. Show previous comments  3 more
  2. `Yusuf.K
  3. RequieB

   RequieB

   bilader skodayı tüplü doğan yapmışsın

  4. OnurBey.

   OnurBey.

   Kardeş,çok basmışssın aracı ya,o ne öyle getir istersen hallederim

 2. Merhaba @mertt_ali, Profilinizde kaç nokta görünüyorsa o kadar yasağınız vardır. Aktif bir banınız varken başka biri tarafından raporlansanız da, kanıt eklenir süre uzatılır fakat hâlâ tek (1) ban olarak sayılır.
 3. Merhaba @CagriTR4, İlgili rehbere buradan ulaşabilirsiniz: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/781 Aylık 5 dolar destekte bulunursanız oyunda, sitede ve forumda sarı renkli olursunuz ve kullanıcı adınızın yanına altın kaplamalı bir rozet verilir.
 4. Merhaba @CagriTR4, Eğer bekleme listesine alındıysanız veya şuan inceleme aşamasındaysanız bunun ne zaman sonuçlanacağı belli değildir; birkaç gün de sürebilir, birkaç ay da. Şuan personel ihtiyacı olmayabilir veya sizi bir süre gözlemlemek istiyor da olabilirler. Bu tarz örnekler çoğaltılabilir. Yapmanız gereken tek şey sabırla beklemek olacaktır. İyi günler dilerim...
 5. Merhaba @ENES55TR, Farklı bir save ile oyuna girmeyi denediniz mi? Otomatik kayıtlardan eski tarihli bir girdi bulup yüklemeyi deneyin, örneğin dün. Bir diğer önerim ise profil seçme ekranından yeni profil oluşturup oyunu tekrar açmayı deneyebilirsiniz.
 6. Merhaba @Es-EsYiğit[15] Sizin de dediğiniz gibi 4 tanesi aktif değil, yalnızca son yasağınız aktiftir. Bir sonraki yasağınız 2.ban olarak işlenecek ve normal ban süreleri etkili olacaktır. Başka sormak istediğiniz sorular varsa aşağıdan iletebilirsiniz, iyi günler...
 7. İadei ziyaret yapalım, sabah akşam çay içmeyi unutmayınız, tebrikler cay.gif

  1. next7

   next7

   Çay içilmez mi? Çaysız geçmez bu Dünya :)  Hep beraber çaylanalım 🇹🇷

  2. [BAR] Drexyy

   [BAR] Drexyy

   @DesertEagle26 kral çay koydum mis gibi gel :D 

 8. Doğum günün kutlu olsun Kore'li kardeş, nice senelere

  cay.gif cay.gif cay.gif

  1. TeamAudi_Chemistry_EM

   TeamAudi_Chemistry_EM

   Tebrikler için teşekkür ederim. 2020'de iyi günler. ❤️

    

 9. Hello @TioCinto, You can't edit any comment in closed systems. However, you can contact with the moderator who claimed your reports on forum or discord. Also, your point is very good for amdins. It's appreciated.
 10. Albayrak Ekibi 2.Yıl dönümü Konvoyu

  ets2-20191109-215117-00.png

   

  ets2-20191109-215226-00.png

  @[BAR] EmirhanN @Furkan / 19] @David Edson

  1. Furkan / 19]

   Furkan / 19]

   Bu mutlu günümüzde bizlere destek olduğunız için teşekkür ederiz.🙏❤️

 11. Merhaba @~<Gölge Avcısı>~ , Takım üyesi başvurularının belirlenmiş kesin bir tarihi yoktur. İhtiyaç doğrultusunda açılırlar. Bunu kestirebilmek için bundan önceki alımların hangi tarihlerde açıldığını kontrol edebilirsiniz. Bir başvuru sürecinde o anki ihtiyaca göre birkaç kişi alınır, bazı kişiler de bekleme listesine alınır. Alımlar kapandıktan sonra da bu bekleme listesinden başka kişiler alınabilir. Dolayısıyla tarihler hakkında net bir bilgi verilemez.
 12. Merhaba @[TSP]Lorenzo, Duyduklarınız, gördükleriniz büyük oranda doğrudur: Yaz döneminin başlamasıyla ve okulların tatile girmesiyle beraber sunucular dolmaya başladı ve yeni oyuncular da dahil oldu. Bundan dolayı da raporlar artmaya birikmeye başladı. Her nasıl oyuncular okulları tatile girince oyunlara yöneliyorsa bizler de yaz döneminde tatile çıkabiliyor bir işte çalışabiliyoruz. Tüm bu sebepleri alt alta toplayınca da aktif oyuncu çoğalırken takım üyeleri azalıyor. Geçen senelerde raporların kontrol edilmesi neredeyse 25-30 günü buluyordu (abartmıyorum, gerçek rakam bu!). Bu yaz yine olabildiğince aktif kalmaya çalışırken bu süreç 2 haftaya kadar çıktı. Bizler bu işi gönüllü bir şekilde yapıyoruz ve bunu keyifli bir hâle getirerek yapmaya çalışıyoruz. Evet, tüm adminler hücum etse sitedeki tüm raporlar 1 gün içerisinde temizlenebilir, fakat sonraki gün yine sistemde birikmeler yaşanacak. Ben günde 500 rapor da bakabilirim fakat bunun kanıtları, ban itirazları ve yorgunluğundan dolayı artık bundan keyif alamam. Kısacası bunu kontrollü ve planlı bir şekilde yapmamız gerekiyor. Bu günlerde yaz dönemini geride bıraktık, ve okullar açıldı, aktiflik azaldı. Sistemdeki raporlar kontrol ediliyor ve hafta sonu gönderilen raporlar sistemi yoğunlaştırsa da hafta içi bunu telafi ediyoruz ve bugün rapor gönderen bir oyuncunun 1 hafta bile geçmeden geri gönüş alabileceğinden emin olabilirsiniz. İyi günler dilerim
 13. Merhaba @WorldOfHeart, Size bir admin olarak cevap vermeye çalışacağım. Bizler oyun içerisinde ve web site üzerinden sadece 1 gün içerisinde 10 larca rapor bakıyoruz. Kullanıcılar haklı da olsa haksız da olsa mutlaka bir kısmı ban itirazı yapıyor ve bu ban itirazlarını sırayla kontrol ediyoruz. Kendimden örnek verecek olursam günümün çoğunu okuluma derslerime ve diğer aktivitelerime ayırıyorum. Geri kalan birkaç saati de oyuna bırakıyorum. Örneğin bugün siteden raporlara bakıyorsam yarın oyun içi raporlama bakıyorum ve ertesi gün de sadece ban itirazlarına vakit ayırıyorum. Gördüğünüz gibi bu örneğe göre benim banladığım oyuncu en az 2 gün bekliyor. Ben size bir soru sorayım. Bir oyuncu kullandığı tırın kurallara uygun olup olmadığına bakmadan kullanıyor, belki bu kuralın varlığından bile haberi yok. Sonra bir admin bunu banladığında dakikalar içinde kontrol edilmesi isteniyor ve oyuna giremediği için maduriyet yaşadığını bildiriyor. Bunun yerine kuralları açıp tırınızı kontrol etseniz veya feedback kanalıyla üst yönetimden bilgi alsanız bunlar hiç olmayacaktı. Eğer oyuncular bu şekilde yapmıyorsa biz neden sanal bir oyuna daha fazla zaman ayırmamız gerekiyor? Save edit banları her ne kadar değişim yapıldığı zaman ban kaldırılsa da bu kuralları ihlal etmediğiniz anlamına gelmez ve yönetimin bize ayırdığı süre içerisinde cevap vermemizi beklemeniz gerekiyor. Başka bir sormak istediğini sorular varsa sorabilirsiniz.
 14. Merhaba @enginaar, TruckersMP'de oyunun orijinal haritası üzerinde DLC'siz sürüş yapabilirsiniz, fakat ProMods sunucularına katılabilmek ve oynayabilmek için sizin de dediğiniz gibi tüm harita paketlerine sahip olmanız gerekmektedir. ProMods desteğimiz hakkında sık sorulan sorular için bu gönderiyi inceleyebilirsiniz: Eğer merak ettiğiniz başka sorularınız varsa çekinmeden sorabilirsiniz.
 15. Merhaba @enginaar, Paylaştığınız ekran görüntüsünde herhangi bir hata veya bir uyarı bulunmuyor. Sunucu seçimi Login butonundan sonra karşınıza gelecektir. Size yardımcı olabilmek ve ne tür bir hata aldığınızı görebilmek adına bize daha fazla açıklama yapabilir misiniz?
 16. Kurban bayramımız mübarek olsun. Nice güzel bayramlara çay içerek ulaşmamız dileklerimle cay.gifcay.gifcay.gif

  1. Emirhan kurt 29

   Emirhan kurt 29

   seninde bayramın mübarek olsun 

 17. Tebrikler, 1 sene daha yaşlandınız, nice çay içebileceğin yılların olsun cay.gif

   

  gülümse biraz / gülsün gözlerin / gülümse biraz / bitsin kederin....

  1. RequieB

   RequieB

   haha xD Eyvallah sağol kardeşim (:

 18. Fenasın başa belasın izeme, çay iç çay cay.gif

  1. Show previous comments  1 more
  2. RequieB

   RequieB

   @DesertEagle26 hani oglilem bize yoh mi?

  3. DesertEagle26

   DesertEagle26

   sabah çayı bitti, akşama gel verem

  4. RequieB

   RequieB

   eyvallah paşam akşama ekiple geliyoruz bilgine (:

 19. Hello @Wolter Koops, Even if a staff member got promoted, he/she is still responsible with his/her old duties. Therefore, that doesn't mean you have been ignored. When the game moderator who has issued the ban check the website, he will answer you as soon as possible. Have a nice day!
 20. Daha çay içecektik cay.gif

 21. Merhaba @Alpiinoo, Pinfo (player info), bir oyuncunun steam ve tmp id'lerini öğrenmek ve bu bilgilerin bilgisayarınızdaki log dosyalarına kaydedilmesini sağlar. Birini raporlarken pinfo gerekli değildir fakat doğru kişiyi raporladığınızdan emin olmanız için kullanmanız tavsiye edilir.
 22. @-VOYVODA- her şey gönlüne göre olsun beyefendi... cay.gif

 23. Dizel araçlarda genelde gaz kullanmadan kalkış yapabilirsiniz. @Sloriwerandre oyun ayarlarından veya logitech programından debriyaj hassasiyetini ayarlamaya çalışabilirsiniz. Zamanla size uygun olan ayarı tutturabilirsiniz.
 24. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun!

   

  Happy April 23 National Sovereignty and Children's Day!

   

  5add9a430f25441c6c43b8cc.jpg

  1. Silent Death_53

   Silent Death_53

   Eyw, seninde 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramın Kutlu Olsun!

  2. AloneWolf.

   AloneWolf.

   @DesertEagle26 mwl den rica et de birkaç saat dev yapsın bizi :lol::wub:

    

×
×
 • Create New...