Jump to content

SateinHQ

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
  • Posts

    1
  • Joined

  • Last visited

About SateinHQ

Recent Profile Visitors

325 profile views

SateinHQ's Achievements

1

Reputation

  1. Arkadaşlar öncelikle hepinize yardım etmeye çalıştığınız için teşekkür ederim, ama dediklerinizin hepsini yapmama rağmen hiç biri işe yaramadı. Sanırım bir daha truckersmp oynayamayacağım. Şansıma küsüyorum, yapacak birşey yok.:/ Tekrardan yardımlarınız için teşekkürler..
  2. Merhaba, TruckersMP Europe 2 Sunucusuna girmeye çalıştığımda aşağıdaki uyarıyı veriyor ve oyundan atıyor. Ve yaklaşık 1 aydır hiç TruckersMP Europe 2 Sunucusuna giremiyorum. Her şeyi denedim, Europe 3 sunucusuna girdiğim zaman da aynı sorunu yaşıyorum. (Bazen giriliyor sadece) IP Değiştirmek amacıyla modemimi sürekli resetliyorum ona rağmen sürekli aynı hatayı veriyor. TruckersMP Launcherini silip yüklemeyi denedim yine aynı hatayı alıyorum. Sürekli denediğim zaman bazen bu hatayı vermiyor, fakat bir süre oynadıktan sonra oyun içerisinde F7 tuşuna basıp servise gidiyorum servise gider gitmez yine aynı hatayı verip (unreliable connection) oyundan atıyor. Lütfen yardım edin, neredeyse 1 aydır sunuculara giriş yapamıyorum..
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.