Jump to content

Ewity

Veteran Driver VII
 • Posts

  51
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Ewity

 • Birthday 07/01/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Czech Republic
 • Preferred Trucks
  DAF
  Mercedes
  Scania
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Czech Republic: Praha

TruckersMP Information

 • VTC Name
  CzechoSlovakiaTruckers

Recent Profile Visitors

3512 profile views

Ewity's Achievements

15

Reputation

 1. Happy Birthday ! ❤️

 2. I wish you a very Happy Birthday ! 

  Have a nice day ! 🙂

 3. Always smile today and always find a reason to smile. Yes, maybe it won't add years to your life, but it definitely "adds life" to your years. Happy Birthday. ?

 4. You are doing really good job on server! We both were rammed 3 times and you did nothing, reckless overtaking and you did nothing aswell. Tell me, why you got the GA, when you are just driving and doing nothing? You can answer me here, if you didn't answer me in-game. 

  1. Show previous comments  3 more
  2. Ewity

   Ewity

   I didn't want to complain.. I don't care, but i want the answer from him. 

    

   And he saw it for sure, if we both were stuck, because they rammed us.. He was driving behind me from Rotterdam - Amsterdam highway to Duisburg

  3. CaptainKostaZ

   CaptainKostaZ

   You can report those players if you want them banned.


   This is a guide explaining "How to use our Report system":

    

    

   Please read the following thread, before submiting a report.

    

    

  4. Sgt_Tailor
 5. But we still love you <3

  Kravaty.jpg

 6. Guide how to overtake, difficulty : Inteligent people (y) 

  1. DerAmpelmann

   DerAmpelmann

   Nah, you don't need to be intelligent to overtake like that. You just have to be intelligent enough to either read in-game rules (which include that) or just know already how to do it.

  2. Ewity

   Ewity

   Anyway, most of players don't know how to overtake. 

 7. Ewity

  Vlastný náves ?

  Jedná se o návěsy ze samotné hry, ne žádné firemní návěsy, občas taky nahodím červený plachták a jedu celou soupravu v červeném. Všechno to jsou jen mody, které ti změní návěsy na jeden typ návěsu např. cisterny apod. a potom už si jen nějakou vezmeš. Viz. http://mods.wotmp.com/ets2mp.html nebo http://atsmpmods.ru/mods/
 8. Jedna rada co za dva roky máme odzkoušené a určitě se nikdy nezmění. Děláme to firemně již nějaký pátek a vždy to funguje. Nějaké delší cílově město např. Abeerden -> Praha a můžete si brát zakázky po trase, z hlavy si vzpomenu třeba Edinburg, Amsterdam a potom podél A2 to jsou Osnabruck , Hannover , Magdeburg , Berlín ,no a dáte hlavy dohromady a něco podél této trasy najdete, nemusíte mít stejné zakázky, ale třeba někdo bude mít Abeerden -> Praha a někdo jen Abeerden -> Hannover no tak si uděláte mezizastávku v Hannoveru a tam najde něco nového a takhle furt dokola, chce to dát jen hlavy dohromady a vždy se něco najde..
 9. Ahoj, Projížděl jsem hlavní téma a jedná se o známou chybu o které autor ví, bohužél není schopný jí opravit žádným způsobem. Hra při portování, nahrávání apod. má tendenci zakázky načíst nové a jediné co, tak pomůže znova synchronizovat zakázky. (S velkou pravděpodobností dělalo SCS S. nějaké změny v zakázkách díky WoTr, ale v logu meziverzích testování nového patche, jsem nic nenašel o této změně, takže se bude jednat o nějaké jejich interní změny.)
 10. Ahoj, Nelze, je to ochrana ze strany WoTr, kvůli podvodům, takže s tím nelze nic udělat. Jediná možnost, je externí zakázky nejezdit.
 11. Ahoj! Jak jste si mohli všimnout, nejnovější update, který byl vydán obsahuje civilní auta pro všechny uživatele a mohou být zakoupeny v každém obchodu s tahači. Můžete si je upravit různými barvami a dokonce i se skinem Pilota (Speciální vozidlo pro doprovázení konvojů, nebezpečných nákladů apod.) avšak, tato novinka přišla i s omezením a novými pravidly. Nové pravidla: EDIT : Hráči mohou vidět ve svých možnostech úpravy součásti a painjoby policejních vozidel, ale je zákazáno je používat a použitím těchto součástí či paintjobů budete automaticky vyhození ze serveru. Odkaz na oficiální thread v angličtině : https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/30483-police-public-car-update-info/
 12. Jsi opět na špatném foře, tady je Multiplayer ne samotná hra, pokud se chceš zeptat tak jdi na SCSoftware forum (http://forum.scssoft.com/) a tam se klidně zeptej.
 13. V čem to bylo, že jste se tam přihlásili? Zkuste zase všechny metody, které jsme vám poradili v PM nebo tady. To není možné, že by to fungovalo a potom zase nefungovalo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.