Jump to content
C-D Intersection ×

dejwid86

Veteran Driver IV
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

About dejwid86

 • Birthday 11/27/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Mercedes
  Scania
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice

Recent Profile Visitors

617 profile views

dejwid86's Achievements

0

Reputation

 1. hehe, bardzo Ci dziękuję za odpowiedzi. Wszystko poszło po mojej myśli
 2. A nie wiesz ile będę musiał czekać na zaakceptowanie lub odzucenie odwołania?
 3. Dziękuję CI bardzo serdecznie za dobre wytłumaczenie jak i za pomoc. Napisałem odwołanie i zobaczę jak się to potoczy. A jeszcze mam takie pytanie: Co jeśli nie zostanę odwołania?
 4. O wielkie dzięki za tak szybką odpowiedź Już zmieniłem, ale co dalej? Do kogo mam napisać to odwołanie? Jak i w jakim języku to napisać? Gdzie to dokładnie napisać. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki
 5. Witam, Wczoraj czyli 02.01.2016 roku dostałem bana za tag, po prostu użyłem takiego tagu jak miał admin -.- Dostałem kicka z gry, ale wszedłem i od razu zmieniłem tag na Police Patrol, nie wiedząc niestety nic o konsekwencjach... i po tym dostałem bana, ale nawet nie wiem do kiedy. Admin Mariio napisał iż mam zmienić tag i napisać odwołanie do bana. Ale jak mam zmienić tag nie wchodząc na mp? No i jak mam napisać odwołanie do bana, do kogo to i dokładnie jak to zrobić. Bardzo proszę o pomoc bo co to za jazda bez kumpli lub wśród innych graczy, przez co rozgrywka staje się ciekawsza. A tutaj wklejam linka do mojego profilu http://ets2mp.com/index.php?page=profile&id=400675. Pozdrawiam
 6. Nick w grze: didek[PL] Wiek: 16 lat Miejsce zamieszkania: Nowa Dęba Sterowanie: klawiatura oraz pad SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198198553293 Staż w grze: na Singlu gram ponad 1,5 roku, a na multi pół roku. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak, dostałem już 3 bany. Przedstaw się: Poznamy się w firmie. Inne: Chodze do technikum, gram wieczorami lecz nie zawsze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.