Jump to content

lALKOMl Hewitt lV8l

Veteran Driver III
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Truck?

1 Follower

About lALKOMl Hewitt lV8l

 • Rank
  6t Braco Vans
 • Birthday 04/19/1993

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Scania
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice
 • Known languages
  Polski

Recent Profile Visitors

932 profile views
 1. Happy Brithday !!:)

 2. lALKOMl Hewitt lV8l

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  To powiedz mi jak np. udowodnić to że jednych traktuje się lepiej a innych gorzej?
 3. lALKOMl Hewitt lV8l

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ja to widzę inaczej. Uważam że jeżeli zostałem potraktowany niesprawiedliwie to mam prawo do wyrażenia takiej opinii. Nie powinno mieć znaczenia czy jest ona pozytywna czy negatywna. Teraz wychodzi na to że niesprawiedliwe traktowanie ludzi takich jak ja przez spedycja jest pochwalane. A i rozumie że na tym forum nie ma czegoś takiego jak wolność słowa?
 4. lALKOMl Hewitt lV8l

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Co na tym forum jest nie tak? Dlaczego jak korzystam z prawa do wyrażenia swojej negatywnej opinii na temat firmy zostaje ona usunięta. Nie jest to pierwszy taki przypadek. Zrozumiał bym tą decyzję jeżeli bym kogoś obraził w mojej wypowiedzi, ale skoro piszę prawdę to o co tu chodź? Mam nadzieję że ktoś mi odpowie na moje pytani i nie zostanie to usunięte.
 5. lALKOMl Hewitt lV8l

  Dyskusje na Temat Kierowców

  Nie polecam gracz MICKE [swe] http://steamcommunity.com/profiles/76561198286944862, ten kolega potrafi swoim zachowaniem popsuć tak atmosferę w firmie. Jeżeli ktoś mu zwróci uwagę na jego zachowanie lub nałoży na niego ostrzeżenie za złamanie regulaminu, to po prostu się obraża, robi wszystko żeby przeciągnąć innych kierowców na swoją stronę. Mało tego odchodzi z firmy, ale zanim to zrobił z jego ust poleciało dość dużo niemiłych słów w moim kierunku. Kolega po prostu chyba myślał że jeżeli ja mam 23 lata a on 39 to nie musi mi okazywać jakiegokolwiek szacunku. Nie będę tego cytował bo myślę że nie wypada, aczkolwiek nikt z was by nie chciał takich słów usłyszeć w swoim kierunku. DLATEGO APELUJĘ DO WSZYSTKICH WIRTUALNYCH SPEDYCJI, JEŻELI NIE CHCECIE POPSUĆ ATMOSFERY W WASZYCH VS NIE ZATRUDNIAJCIE TEGO KIEROWCY !!!
 6. lALKOMl Hewitt lV8l

  Dyskusje na temat firm

  Nie polecam firm Free-trans oraz Euro-Trans. Te 2 firmy organizowały konwój na który zostaliśmy zaproszeni, początkowo podali że będzie to dnia 27.01.2017r. Później napisali nam wiadomość że przenoszą konwój na dzień 28.01.2017r., a tak naprawdę jakby nie to że pewna życzliwa osoba z firmy SD-Trans nie zapytała się nas czemu nie pojawiliśmy się na miejscu zbiórki konwoju, to byśmy nawet nie wiedzieli że konwój odbywa się dnia 27.01.2017r. Mało tego pojawiał się u nas na TS niejaki Łobuz i bardzo naciskał na to żebyśmy wzięli udział w tym wydarzeniu, a mimo to zachowali się wręcz chamsko wobec nas. Jeżeli ktoś chce to posiadam screena na dowód tego w jaki sposób nas potraktowano.
 7. lALKOMl Hewitt lV8l

  Dyskusje na Temat Kierowców

  Nie polecam kierowcy KWIAT_2003 PL http://steamcommunity.com/profiles/76561198170296078. Patrząc na jego jazdę i celowe wjechanie w moją naczepę podczas wyprzedzania widać że to jest typowe dziecko myślące że serwer EU2 to jest NFS. Report poszedł przez opcję reportowania w grze. Mam nadzieję że poniesie konsekwencje tego zachowania.
 8. [POLARIS] Hewitt
  Szczurek GE

  Nie polecam tych dwóch panów
  1. https://truckersmp.com/user/328926
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198024244277
  2. https://truckersmp.com/user/666871
  http://steamcommunity.com/id/SzczurqPL
  Pan pierwszy byłem z nim w firmie przez jakiś okres ale nie dało się nawet z nim porozmawiać. Kolega bez humoru, na słowo cześć kolega już obrażony na cały świat. Jak stwierdziłem po pół roku współpracy że od chodzę i podałem powód że przez Hewitta dowiedziałem się ok tydzień później o opinii na forum. Zmieniłem firmę na Go Edit tylko nie wiedziałem że kolega Hewitt ma tam w zarządzie swojego dobrego znajomego tu już zaczynam o drugim z panów - SzczurekPL  który po 3 tygodniach w firmie wyrzucił mnie bez podania przyczyny przy próbie konfrontacji i dowiedzenia się za co zostałem wydalony z firmy kolega stwierdził że tak mu się podoba - nara. Dostałem bana na ts3 po czym kolega Szczurek nie wiedział że też mam tam znajomego w administracji który poleciał ok tydzień po mnie a tylko dla tego że chciał przekazać mi powód wydalenia. Kolega SzczurekPL na to też go wyrzucił po czym ogłosił zamknięcie firmy i przeszedł do Polarisa - Do Hewitta. + dołożył opinie pod tym postem od Hewitta. Hewitt jak to czytasz to wiedz że dla mnie nie jesteś człowiekiem tylko śmieciem.

 9. lALKOMl Hewitt lV8l

  Dyskusje na Temat Kierowców

  Nie polecam gracza Rekin70 http://steamcommunity.com/profiles/76561198166862851. Pisze już o tym koledze kolejny raz, ponieważ kolega jest bardzo uciążliwy. Wchodzi do nas na ts mimo ze już dawno nie jest w firmie, męczy nas prośbami o bana. Próbujemy już to olewać, no ale ile można, a banowanie go nic nie daje bo jak nam wiadomo ma różnego rodzaju programy do zmiany IP czy coś w ten deseń.
 10. lALKOMl Hewitt lV8l

  Dyskusje na Temat Kierowców

  U nas tez się pojawił ten kolega i od razu było słychać że używa modulatora głosu, tylko mi powiedział że ma 17 lat. Padło także z mojej strony pytanie w którym roku się urodził po czym uciekł z TS. Nie polecam kierowcy KilmerskilPro
 11. lALKOMl Hewitt lV8l

  Dyskusje na Temat Kierowców

  Nie polecam kierowcy Januż. Osoba ta okazała się niezłym kombinatorem, jeździ na singleplayer, a następnie przerabia (nieudolnie) screeny i wrzuca to na VirtualCompany jako trasy z multiplayer. Nie okazuje żadnej chęci oraz starań aby ukończyć rekrutację i zostać pełnoprawnym kierowcą w naszej spedycji, co tłumaczy brakiem czasu kiedy to zamiast robić normę gra w inne gry. Link do profilu steam (niestety profil prywatny): http://steamcommunity.com/id/olkaf
 12. lALKOMl Hewitt lV8l

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Czy u was też zegary w tym starszym dafie na wersji gry 1.25 wygladają niezbyt ciekawie?. U mnie wyglada to tak przy skalowaniu 300% W innych pojazdach wszystko jest bardzo czytelne nawet przy skalowaniu 100%.
 13. lALKOMl Hewitt lV8l

  POLARIS - VIRTUAL SPEDITION REKRUTACJA OTWARTA

  Dnia 03.09.2016 odbył się konwój organizowany przez firmę Promil trans oraz serwer TeamSpeak 3 Szyskownica.pl. W konwoju udział brało wiele firm, konwój można zaliczyć do udanych mimo tego, że pojawiło się tam wielu kierowców co dla niektórych wiązało się z lagami. Z firmy Polaris udział w imprezie wzięło 9 kierowców, z relacji zdanych przez te osoby dowiedziałem się, że się bardzo dobrze bawili oraz mile spędzili czas w przyjaznej atmosferze. Zarząd firmy Polaris dziękuje organizatorom za ten konwój oraz zapewnia, że jeżeli będzie organizowana kolejna edycja tej imprezy to na pewno się na niej pojawimy.
 14. lALKOMl Hewitt lV8l

  ,,Konwój na Promilach" - Edycja 1

  Firma Polaris dziękuje za zorganizowanie tak wspaniałego konwoju, mimo naszych obaw o lagi spowodowane taką ilością osób nie było wcale tak źle. Wyrażamy chęć udziału w kolejnych edycjach.
×