Jump to content
C-D Intersection ×

Hewitt lV8l

Veteran Driver VII
 • Posts

  101
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Hewitt lV8l

 • Birthday 04/19/1993

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Scania
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice
 • Known languages
  Polski

Recent Profile Visitors

3300 profile views

Hewitt lV8l's Achievements

19

Reputation

 1. Happy Birthday.  I hope you have a good year!  ❤️

 2. Happy birthday! 🎊

 3. Happy birthday ! :HaulieLove:

 4. Happy Brithday !!:)

 5. To powiedz mi jak np. udowodnić to że jednych traktuje się lepiej a innych gorzej?
 6. Ja to widzę inaczej. Uważam że jeżeli zostałem potraktowany niesprawiedliwie to mam prawo do wyrażenia takiej opinii. Nie powinno mieć znaczenia czy jest ona pozytywna czy negatywna. Teraz wychodzi na to że niesprawiedliwe traktowanie ludzi takich jak ja przez spedycja jest pochwalane. A i rozumie że na tym forum nie ma czegoś takiego jak wolność słowa?
 7. Co na tym forum jest nie tak? Dlaczego jak korzystam z prawa do wyrażenia swojej negatywnej opinii na temat firmy zostaje ona usunięta. Nie jest to pierwszy taki przypadek. Zrozumiał bym tą decyzję jeżeli bym kogoś obraził w mojej wypowiedzi, ale skoro piszę prawdę to o co tu chodź? Mam nadzieję że ktoś mi odpowie na moje pytani i nie zostanie to usunięte.
 8. [POLARIS] Hewitt
  Szczurek GE

  Nie polecam tych dwóch panów
  1. https://truckersmp.com/user/328926
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198024244277
  2. https://truckersmp.com/user/666871
  http://steamcommunity.com/id/SzczurqPL
  Pan pierwszy byłem z nim w firmie przez jakiś okres ale nie dało się nawet z nim porozmawiać. Kolega bez humoru, na słowo cześć kolega już obrażony na cały świat. Jak stwierdziłem po pół roku współpracy że od chodzę i podałem powód że przez Hewitta dowiedziałem się ok tydzień później o opinii na forum. Zmieniłem firmę na Go Edit tylko nie wiedziałem że kolega Hewitt ma tam w zarządzie swojego dobrego znajomego tu już zaczynam o drugim z panów - SzczurekPL  który po 3 tygodniach w firmie wyrzucił mnie bez podania przyczyny przy próbie konfrontacji i dowiedzenia się za co zostałem wydalony z firmy kolega stwierdził że tak mu się podoba - nara. Dostałem bana na ts3 po czym kolega Szczurek nie wiedział że też mam tam znajomego w administracji który poleciał ok tydzień po mnie a tylko dla tego że chciał przekazać mi powód wydalenia. Kolega SzczurekPL na to też go wyrzucił po czym ogłosił zamknięcie firmy i przeszedł do Polarisa - Do Hewitta. + dołożył opinie pod tym postem od Hewitta. Hewitt jak to czytasz to wiedz że dla mnie nie jesteś człowiekiem tylko śmieciem.

 9. Czy u was też zegary w tym starszym dafie na wersji gry 1.25 wygladają niezbyt ciekawie?. U mnie wyglada to tak przy skalowaniu 300% W innych pojazdach wszystko jest bardzo czytelne nawet przy skalowaniu 100%.
 10. Dnia 03.09.2016 odbył się konwój organizowany przez firmę Promil trans oraz serwer TeamSpeak 3 Szyskownica.pl. W konwoju udział brało wiele firm, konwój można zaliczyć do udanych mimo tego, że pojawiło się tam wielu kierowców co dla niektórych wiązało się z lagami. Z firmy Polaris udział w imprezie wzięło 9 kierowców, z relacji zdanych przez te osoby dowiedziałem się, że się bardzo dobrze bawili oraz mile spędzili czas w przyjaznej atmosferze. Zarząd firmy Polaris dziękuje organizatorom za ten konwój oraz zapewnia, że jeżeli będzie organizowana kolejna edycja tej imprezy to na pewno się na niej pojawimy.
 11. Firma Polaris dziękuje za zorganizowanie tak wspaniałego konwoju, mimo naszych obaw o lagi spowodowane taką ilością osób nie było wcale tak źle. Wyrażamy chęć udziału w kolejnych edycjach.
 12. Wczoraj tworzyłem konta dla kierowców i dalej sie to pojawialo, ale to nic takiego bo problemu ogolnego z tworzeniem kont nie ma
 13. Zauważyłem że nie ma możliwości w rankingu filtrowania według spalania, dlatego też chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość dodania takiej opcji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.