Jump to content

thematush

Veteran Driver III
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

1 Follower

About thematush

 • Rank
  No Cargo

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Virtual Trucking Company
  TCOC
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Gdansk
 • Known languages
  Polish

Recent Profile Visitors

200 profile views
 1. thematush

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Co niektórzy podają datę 8 Grudzień 2017 - DLC Italia w cenie 69,99 zł. Trzeba poczekać na oficjalne info od SCS.
 2. thematush

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Mnie najbardziej ciekawi opcja; Testował ktoś podwójne wysprzęglanie?
 3. thematush

  FreeTrack Cap

  Od roku używam FaceTrackIR z kamerką A4Tech PK-333 i konstrukcją czapki zbudowaną w oparciu FAQ Adriana z WolnyKanał. Chwilę trwało zanim się przyzwyczaiłem. Dziś nie wyobrażam sobie gry bez "czapeczki" Jedyne co chciałbym/mógłbym zmienić to kamerkę na taką, która w 640x480 osiąga więcej FPS niż 30.
 4. thematush

  1080p czy 1440p?

  @WooQash wszystko rozumiem. Pytałem raczej o odczucia z gry kogoś kto gra na monitorze FullHD i kogoś kto gra na WQHD, jak z wydajnością. W tej chwili 60fps przy skalowaniu 200% z ustawieniami max. na stock mapie to nie problem. Inaczej sprawa wygląda na MP przy większej ilości graczy, na mapie ProMods z dodatkami, a największe spadki mam na mapie Hungary map. Chcę mieć stabilne 60fps. Obecnie mam i7 4790k (w tej chwili na bez OC) i 750Ti, 8 Gb RAM, monitor stary 19' 1440x900p. W zamyśle chcę wymienić na monitor 27" (60Hz) 1080p lub 1440p. Karta graf. GTX 1070. Czy przy takim zestawie jest sens pakowania się w 1440p ? Oczywiście nie tylko w ATS/ETS2 gram ale tu jest priorytet.
 5. thematush

  1080p czy 1440p?

  Cześć, trapi mnie pytanie, jaką polecacie rozdzielczość do ATS-ETS2? Gracie na 1080p czy 1440p i na jakich kartach graficznych, na jakich ustawieniach na mp i single. Jak wygląda wydajność na ProMods,Hungary map i MP? Planuję zakup nowej karty oraz monitora i waham się jaką rozdzielczość monitora wybrać. Wszystkie cenne informacje mile widziane.
 6. thematush

  American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]

  DLC Skandynawia kupiłem w pre-order od CDP.pl i w dniu premiery dostałem kod. Jeżeli ktoś kupił gdzie indziej (nie mówię, że akurat w KonsoleiGry) , musiał poczekać kilka dni na kod.
 7. thematush

  American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]

  Macie doświadczenia z KonsoleiGry ? Cena kusząca ale nie chcę mieć sytuacji, w której okaże się, że w dniu premiery kodów zabraknie (patrz sytuacja z DLC Skandynawia). Wcześniej kupiłem od CDP.pl i nie było problemów.
 8. thematush

  ETS2MP - Zasady podczas gry

  Fajnie zobrazowane PODSTAWOWE zasady. Może niektórzy przyswoją sobie wiedzę na dłużej. Oglądając zachowania na EU2 prawie tarzałem się po podłodze ze śmiechu. Poprawiłeś mi humor na cały dzień. Niestety w grze, widząc takie zachowania krew zalewa.
 9. thematush

  Twoje ustawienia Logitech Driving Force GT

  Osobiście korzystam z pluginu REAL FFB G27 dostępnego na forum SCS. Plugin jest do DFGT,G25,G27 i G29. Polecam spróbować http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=109&t=49772
×