Jump to content

[BoSs] Randy Cunningham

Veteran Driver IV
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Truck?

About [BoSs] Randy Cunningham

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 12/19/1996

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  DAF
  Mercedes
  Scania
 • EU Garage Location
  Poland: Wroclaw
 • Known languages
  Polski ,Angielski

External Websites*

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

401 profile views
 1. Wróciłem po krótkiej przerwie i od razu 9 osób zgłosiłem z tego 6 dostało bana ,głównie za ramming ,albo za blocking , i ty chcesz mi powiedzieć że ty nie miałeś takiej sytuacji z innym graczem aż trudno uwierzyć.
 2. Co ty w ogóle mówisz ?? ,skoro mam cała mapę na to aby pojeździć to czemu mam patrzeć na to czy ktoś jest ma landowce czy nie ,oni mają się dostosować do zasad i przede wszystkim do prędkości. A jak nie umieją się dostosować to maja singla !!
 3. Śmiechu warte, te wasze ograniczenia itp. ,150km/h na eu2 przesada ,powinno być max 110km/h /70km/h teren zabudowany ,jak tam połowa nie potrafi jeździć. Jedna wielka porażka. Zalecam porządne zastanowienie się czy warto! Powiem tak eu2 to jedna wielka porażka. Dodam Też że znaki,światła są totalnie ignorowane przez graczy ,za to także powinno się banować.
 4. Witam, Nie wiem gdzie napisać ale mam pewny problem z etsem, podczas gdy włączam całą grę. Po czym mam taki otóż komunikat.
 5. Witam, Nie wiem gdzie to napisać ale mam pewny problem z etsem ,natomiast gdy włączam grę wszystko pewnie chodzi po jakimś czasie wychodzi mi z gry i nagle zaczyna na nowo wczytywać mi grę. Miał ktoś tak ?
 6. Nick w grze: Randy Cunningham Wiek: 22 Miejsce zamieszkania: Dolny Śląsk Sterowanie: Kierownica Ex235 SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198055463110 Staż w grze: 4lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Witam mam na imię Patryk Inne: Szukam firmy która nie posiada tzw Trucksbooka. Która organizuję firmowe konwoje i poza firmowe. Jednym słowem potrafią się dobrze bawić w dobrej atmosferze. Czekam na propozycję.
 7. Witam, Mam pewny problem z grą. Gdy gram często wywala mnie z gry i ładuje grę na nowo ,są wczytywane mapy. Myślę że jest to problem z moim profilem, ale gdy gram na 1.31 wszystko działa poprawnie, problemem jest w wersja1.32. Też tak macie ?
 8. Scandinavia and Poland, the best areas and maybe a little Italy
 9. Tylko u nas możesz się poczuć jak wirtualny kierowca! Bo u nas liczy się dobra zabawa. Nie czekaj wejdź i aplikuj ! Na trucksbook.eu/company/11331 Czekam na ciebie !
 10. Tylko u nas możesz się poczuć jak wirtualny kierowca! Bo u nas liczy się dobra zabawa. Nie czekaj wejdź i aplikuj ! Na trucksbook.eu/company/11331 Czekam na ciebie !
×
×
 • Create New...