Jump to content

gazomania

Veteran Driver IV
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About gazomania

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 01/20/1983

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Trukey
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Sweden: Jönköping
 • Known languages
  English

External Websites*

Recent Profile Visitors

119 profile views
 1. Öncelikle cevaplar için teşekkür ederim. Sorunun diğer kullanıcılarda olması beni rahatlattı aslında çünkü sadece benle alakalı olduğunu düşünüyordum. Bu arada bilgisayarım ETS2 için gayet yeterli bu sebeple pc kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. İnternet bağlantım ise genel itibari ile stabil ama sorunu yaşadığımda hem kendi hem de önde ki sürücünün bağlantı durumuna tekrar bakarım. Konu kilitlenebilir.
 2. Arkadaşlar Merhaba , bir süredir dikkat ediyorum önde seyreden aracın dorsesi dönüşler esnasında yan yan kayarak gidiyormuş gibi gözüküyor. Bunu bir süredir gözlemliyorum. Bu sorunu başka yaşayan var mı ? Bana tavsiyeniz ne olur?
 3. Yardım için teşekkür ederim. Müsait olunca gerekli resimleri buraya ekleyeceğim.
 4. Merhaba , Oyun içinde bir şehir içi bölgede elektrik direği havada asılı duruyor. Bu durumu ve konumunu fotoğraf olarak saklıyorum. Önemli bir ayrıntı olduğunu düşünüyorum. Konuyu hangi başlık altında açmam gerektiğini anlayamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.
 5. Merhaba , ETS2'ye promods güncellemesinin gelmesi ile harici sözleşmenin kullanımında bir değişiklik oldu mu? bunu merak ediyorum. Ayrıca kendi dorsemiz ile aldığımız işlerde ''WOT hesabınız ile eşleşiliyor' iletisi çıkıyor , bu uyarı yaptığım nakliyatın harici sözleşmelere dahil olduğu anlamına mı geliyor? Konu hakkında detaylı bilgi bulamadım.Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. Ayrıca hata raporu ile alakalı açmış olduğum başlık aşağıda yer almakta , yardımcı olmak isterseniz diye not olarak ekliyorum.
 6. Bir yanlışınız olmalı uzun süredir dlcleri kullanıyorum ve harici sözleşmelerden iş yapıyorum.Hatta hafızam yanıltmıyor ise Promods çıktığında da iş yaptım diye hatırlıyorum (yanılıyor olabilirim). Fuel relative nedir tam olarak bilmiyorum böyle bir ayar hiç yapmadım.Son yazdığınız satırı anlamadım.Daha detaylı yardıma ihtiyacım var sanırım. Cevap için teşekkür ederim.
 7. Merhaba , bugün aşağıda görünen hatayı almaya başladım ve düzeltemedim.Kargoyu teslim edemiyorum , sürekli olarak "bilinen son konumda başlatılıyor" uyarısı çıkıyor fakat sorunu çözmüyor. Hatayı harici işler bölümünden yük aldığında yapıyor bir kez yükü indirirken bir kez de feribota binerken yaptı. Yardımınızı rica ediyorum. Teşekkür ederim.
 8. Elinize sağlık güzel bir rehber ama oynayanların bundan haberdar olduğunu hiç sanmıyorum. Hızlı giden yol hakkının onda olduğunu düşünmekte genelde
 9. Special Transport DLC'sinin neden desteklenmediğini merak ediyorum.
 10. Promods haritasında online olarak oynama fikri bile muazzam.Emeği geçen herkese çok teşekkürler.
×
×
 • Create New...