Jump to content

SkyLine8211

Veteran Driver IV
 • Posts

  53
 • Joined

 • Last visited

About SkyLine8211

SkyLine8211's Achievements

8

Reputation

 1. No ale jako co jest wykrywana jest owa konsola ? Pomysł chyba spalony bo ktoś musiał by sterownik zrobić, np. deck a to gaz/hamulec a deck b to kiera i programowalne przyciski.. Nie wiem jak to wygląda teraz.
 2. Wszystkie chyba co są w grze działają na multi, musiał byś sobie jej poszukać albo jakimś podstępnym sposobem wziąć.
 3. Ping mam 88-90ms, skoczy czasami do 150 jak zaczynam grać i ciężarówki ładuje, ale potem jak już modele są załadowane (godzinka gry) to skoczy 110-120 to max.
 4. Dawno nie grałem, mam ping na poziomie 100ms nie chcę denerwować ludzi, i czasu brakuje troche.
 5. @up no właśnie, ale dało radę. No tak, coś za coś, chodź ciężko z tym by było i jest to skazane na stratę, nie wiem jak to by miało działać, bo jako skrypt no to każdy truck oddzielnie a to już czas, jako skin chyba najszybciej ale znów skinów jest masa i każdy brudzić, można by było dodać jako osobny i na stałe bez myjek. Zawsze to jakiś smaczek.
 6. Co sugestia musi się pojawić wzmianka o synchronizacji, nie chcę tu robić wojny ale pod znacznikami na gps-ie mówiliście że nie bo to synchronizacja serwer eksploduje i co? i jest i mimo iż dodana jest moja sugestia to synchronizacja jest jeszcze lepsza. Oczywiście każdy ma swoje zdanie ale robi się to już nudne. A co do sugestii no to jak najbardziej na plus, zawsze to by urealniło rozgrywkę..
 7. Widzę że mój pomysł o dodaniu znaczników do GPS-u (jako pierwsze sugestia na forum) się spełnił za co dziękuję, bo opinie były marne.
 8. Nie wiedziałem, ale ogólnie moje pierwsze gry rok ok 97', colin 2.0, tomb rider, croc i rayman... chwilkę po nich doszło the fallen ..
 9. Pierwszy raz wbiłem do mp na nowym profilu, wziąłem ładunek pojechałem go zawieźć i czekałem aż kolo zostawi swój bo nie wiedziałem że jest takie coś jak strefa bezkolizyjna
 10. Oryginalny kubełkowy fotel z fiata 126p, już dawno się kurzy bo kółka nie domagały i mocowanie które zrobiłem pękło.
 11. Nie jest ktoś chętny za sponsorować ? A tak serio no to gdzie można wygrać lub dostać ? Zanim ktoś napisze że to tylko 42zł (g2a) nie każdy chce ładować kase w gre, kupiłem te mniejsze DLC do 5ojro, głównie chodzi o multi bo mało ludzi jest w europie na drogach ;/
 12. @up Spokojnie już się robi http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/16854-american-truck-simulator-pc-gaming-show-e3/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.