Jump to content

[Ayyildiz] Soner

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About [Ayyildiz] Soner

 • Birthday 02/20/1986

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  istanbul
 • Preferred Trucks
  DAF
  Kenworth
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Germany: Erfurt

TruckersMP Information

 • VTC Name
  AyyıldızTm

Recent Profile Visitors

1921 profile views

[Ayyildiz] Soner's Achievements

9

Reputation

 1. merhaba ben Ayyıldız team katılmak istiyorum

  steam den beni buraya gönlendirdiler

   

  1. Suleyman.53

   Suleyman.53

   http://steamcommunity.com/profiles/76561198243338948/ beni steam üzerinden eklerseniz yardımcı olurum.

 2. Merhaba, Basvuru formuna girmekte kücük bir sorun yaşıyoruz. iftardan sonra ts adresimize gelirseniz başvurunuz için ilgilenecek arkadaşlar olacaktır.
 3. @LIGHTOFGOD Nicki güzel kardeşim söylediğini en başta yaptık ama sorun çözülmedi.
 4. Bir tane banım var oda kendi klanımda konvoyun arkasına geçmem gerekti üyelerden biri report edersek ne olur diye reportlamış adminde durumu bilse de 10 saat ban atmıştı Sonra bende üyeyi klandan atmıştım
 5. Yapmayın arkadaşlar hangi oyunda uçan bitkiler var Bu bizim için bi nimet kıymetini bilmemiz lazım
 6. Cocuğu biliyorum truckers daki ismi gerçek ismi ama steam daki isim başkasının. cunku lınkte o ısım yazıyor. ve steam ısmınde de o ısım yazıyor ama nickinde kendi ismi yazıyor. Bilemiyorum birinin hesabını mı çalmış birinden mi hesap almış ama o steam hesabını onun açmadığı bariz belli.
 7. Merhaba arkadaşlar. Bir konu hakkında özellikle adminlerden bilgi almak istiyorum. Geçtiğimiz gün bizim sanal şirketten birilerine ana/bacı muhabbeti yaptığı için birini banlattım. Bu karaktersiz adamı araştırdığımda truckers mp hesabının kendine ait olduğunu ancak steam hesabının başkasının adına olduğunu gördüm. Bu yasak mı yoksa serbest mi?
 8. Acaba yetkililer çok fazla mı yoğun cumartesinden beri attığım reportlar değerlendirilmiyor.
 9. Güzel anlatım eline sağlık lakin bir şu kış modu noldu kalktı galiba artık.
 10. Grubumuz 28 Mayıs 2015'de Soner Tükenmez ve Oytun Orbey öncülüğünde kurulmuştur. Başta kamyon simulasyon oyunları Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator olmak üzere bir çok online oyunda ekiplerimiz bulunmaktadır. Amacımız bir aile ortamı oluşturmak herkese karşı saygılı bir şekilde online oyun dünyasında Türk adını gururla taşımaktır. Keyifli, disiplinli, insanların bir birine saygı duyduğu bir yer arıyorsanız doğru yerdesiniz.. Üye alımları 16 yaş ve üzeridir lakin her 16 yaş ve üzerindeki oyunculardan gelen talepler onaylanmamaktadır. Seçiçiyiz, tutucuyuz, netiz, her zaman ve her yerde dimdik ayaktayız. Discord adresimiz: https://discord.gg/5d5jE8h Not: Şirketimizden herhangi biri ya da birileri sizlere karşı herhangi bir şekilde olumsuz bir şey yaparsa lütfen kanıtları ile birlikte bize ulaştırınız gereği yapılacaktır.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.