Jump to content

Sebakiller

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Sebakiller

 1. Witam serdecznie, już troszkę lat upłynęło od mojego bana na zawsze, konto mam od 2014 czyli od samego początku multiplayer, przez moją głupotę nie mam opcji grania, czy jest możliwość aby moje konto zostało wyczyszczone z banów ? bardzo mi na tym zależy.

 2. Witam serdecznie dzisiaj pojawił się problemik kupiłem kierownicę 2 dni temu. Grywam często w ETS 2, City car driving teraz kręcąc kierownicą zauważyłem że kręcąc w lewo kierownica lekko piszczy natomiast w prawo jest cicho. Kierownica musi się dotrzeć czy jak ?.

 3. Jaka reinstalacja wystarczy odpalić truckersmp za pomocą administratora i zainstalować aktualizację i wtedy będzie można normalnie odpalać. Zanim ktoś coś napisze na forum niech popróbuje własnych sił.

 4. Witam Szanowana Administracje pisze w sprawie Malanosia. Ta rozmowa na teamspeak 3 miala byc zartem ale zostala ona potraktowana powaznie az Malanos dostal bana permamentnego. Chcialbym poprosic Administracje o odbanowanie Malanosia co on takiego zrobil ? nic. Chcial pozartowac zrobic mila atmosfere a stalo jak sie stalo. Jeszcze raz prosze o odbanowanie naszego Prezesa Malanosia napewno tak juz sie nie powtorzy jest to wazne dla calej firmy Rotex-Logistic bardzo prosimy z calego serca Administracje. z Góry Dziękuje i Pozdrawiam.

   

  z Poważaniem Sebakiller

  • Upvote 1
×
×
 • Create New...