Jump to content

Sebakiller

Veteran Driver V
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Sebakiller

 1. Sebakiller

  Ban na zawsze

  Witam serdecznie, już troszkę lat upłynęło od mojego bana na zawsze, konto mam od 2014 czyli od samego początku multiplayer, przez moją głupotę nie mam opcji grania, czy jest możliwość aby moje konto zostało wyczyszczone z banów ? bardzo mi na tym zależy.
 2. chyba się dotarła po driftowaniu w the crew cicho sza pfu pfu na psa urok bo tak to tylko gralem ets 2 ,city car driving itp. Pozdrawiam
 3. Witam serdecznie dzisiaj pojawił się problemik kupiłem kierownicę 2 dni temu. Grywam często w ETS 2, City car driving teraz kręcąc kierownicą zauważyłem że kręcąc w lewo kierownica lekko piszczy natomiast w prawo jest cicho. Kierownica musi się dotrzeć czy jak ?.
 4. Rozumiem dziękuje wszystkim za informację. Dla PC brać G29 czy G290 czy to wedle gustu?.
 5. Witam proszę o pomoc. Lepiej brać używana G27 za 850 zł czy nowa G29 za 950zl + shifter z 170 zł?
 6. Jaka reinstalacja wystarczy odpalić truckersmp za pomocą administratora i zainstalować aktualizację i wtedy będzie można normalnie odpalać. Zanim ktoś coś napisze na forum niech popróbuje własnych sił.
 7. @bakerpk Dziękuje Ci bardzo. Takich ludzi to ze świecą szukać. Jeszcze raz dziekuje Ci :).
 8. Witam admin Philip1212 nie reaguje na moje odwołanie od bana czekam już ok 2 tygodnie i admin ma mnie gdzieś możecie coś z tym zrobić ?. Pisałem do supportu ale oni nic nie zrobili. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...