Jump to content

naxcel ( PL ) ( GB )

Veteran Driver IV
 • Posts

  77
 • Joined

 • Last visited

About naxcel ( PL ) ( GB )

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  UK
 • Preferred Trucks
  DAF
  Scania
 • EU Garage Location
  United Kingdom: Liverpool
 • Known languages
  Polish, english

Recent Profile Visitors

1351 profile views

naxcel ( PL ) ( GB )'s Achievements

 1. Ogólnie z moich obserwacji wynika że większość miast niemieckich w okolicach ( jak wspomiał elot) E30. Zależy od pory dnia, bo zdarza się że w Poznaniu lub Szczecinie potrafi być tłoczno.
 2. Propozycja ciekawa, jednak obawiam się że wiele dyskusji z tematów (głównie z działu Pomoc) przeniesie się do shotboxa, co w późniejszym terminie może utrudnić szukanie odpowiedzi na jakieś zagadnienie. Drugą kwestią jest to że shoutbox może być (a na pewno będzie) zasypywany spamem, wyzwiskami, przekleństwami, masą linków, etc.
 3. Moim zdaniem głównym założeniem przy tworzeniu MP było to aby grać z prawdziwymi graczami, a nie z AI.
 4. Brak przycisków? Jest takie coś co się nazywa kombinacja klawiszy
 5. Jeśli masz procesor Intela, to poszukaj w biosie w Advanced BIOS Option opcji SpeedStep.
 6. +1 Scouta słychać jakby był obok, a znajduje się kilkadziesiąt metrów od nas. Często jest to mylące bo na dobrą sprawę nie wiadomo czy nie schował się nam za naczepą czy tylko gdzieś stoi.
 7. Firmy oferują swoim pracownikom skiny na ciężarówki/naczepy, ze swoim logiem, z których mogą korzystać w trybie sinle player. W MP jest to niemożliwe.
 8. Instalujesz TruckersMP tylko dla ETS2 czy też dla ATS? Podczas instalacji musisz wybrać dla której z gier instalujesz multiplayer.
 9. Nowa, większa NCZ daje więcej możliwości do realizacji swoich pomysłów trollom i "kolegom ze wschodu", a także stwarza możliwość do zradzania się nowych. Tak na dobrą sprawę to lepiej unikać zatłoczonych miejsc, z dużym prawdobodobieństwem zramowania, niż pchać się w nie bez sensu tylko dlatego że inni tam są.
 10. Jeśli jest to nakładka od Sound Trackingu, o której pisałem, to nie zrobi zdjęcia. Nie wiem jak to się fachowo nazywa ale działa to tak jak odtwarzany film, też nie da się zrobić screen shota bo nic nie będzie widać.
 11. Z tego co udało mi się wyszukać jest to Sound Tracker powiązany z Twoją kartą dźwiękową. Spróbuj kombinacji klawiszy CTRL + SHIFT + S.
 12. Potwierdzam. Po użyciu notatnika systemowego zmiany powracały do poprzednich wartości. Notepad++ pomógł.
 13. Występuje taka sytuacja ale raczej gdy WoT ma problemy z serwerami lub użytkownik z internetem. Pojawia się informacja że nie można nawiązać połączenia i że można kontynuować offline (offline dotyczy tylko WoT'a a nie mp)
 14. Tak, jest taka możliwość. W tym temacie masz wszystko objaśnione:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.