Jump to content

sKilloWsky

Veteran Driver IV
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About sKilloWsky

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1184 profile views

sKilloWsky's Achievements

39

Reputation

 1. Zgadza się Panowie, dodałem skrzynie po tym poście i zapomniałem Wam napisać, że już problem rozwiązany, w każdym bądź razie dziękuję za pomoc!
 2. Zrobiłem wszystko jak należy, normalnie w moim actrossie mogłem jechać do 130km/h na multi, kolega volviakiem zasuwał do 150km/h luźno. Więc tak jak kiedyś postanowiłem sobie zmodyfikować ciągnik. Edytowałem save i wsadziłem silnik z volvo do mojego actrossa vehicle_accessory : _nameless.27a.6fc7.b1b0 { wear: &3b268325 data_path: "/def/vehicle/truck/volvo.fh16_2012/engine/d16g750.sii" Po tej modyfikacji mogę jechać max 115km/h pustym ciągnikiem bez naczepy, na multi jak i na singlu. Co źle zrobiłem? Czy może już te modyfikacje nie działają?
 3. @ref, sprawa ucichła, może warto się nią zainteresować?
 4. Nikt nie będzie dostosowywał wszystkiego do komputerów z epoki kamienia łupanego. Wiadomo, że nikogo nie upoważnia to do łamania przepisów, ale wideo jest najlepszym dowodem na udowodnienie przewinienia, nic dziwnego, że administracja wymaga tego od zgłaszającego. Jeśli wszystko miało być dostosowane do "najsłabszych" to nic by nigdy nie poszło na przód. Na zdrowy rozsądek. Gdyby admin zbanował wszystkich a ILYA się odwołał, to jak by to wtedy uzasadnił admin, że nie widział, ale zgaduje jak było dlatego zbanował? Gracz mógł trollować i choć zachowanie ludzi z konwoju rozumiem to niestety według "prawa" tutaj obowiązującego nie powinni go blokować i się mścić. To tak jakby ktoś chciał zabić kogoś bo ten ktoś coś zrobił (ten kto zabił poniesie konsekwencje mimo afektu) - przykład kolokwialny, ale pierwsze co mi przyszło na myśl. Tak to wygląda ze strony admina, to on musi podjąć jakąś decyzję.. Ja osobiście też niedługo zaopatrzę się w software do nagrywania, bo czasami takie rzeczy się dzieją, że aż włos na głowie się jeży, a dowód zawsze się przyda
 5. Nick w grze może być zupełnie inny niż w ETS2MP. Musisz wejść w logi i skopiować ID ETS2MP tego kierowcy, wtedy znajdziesz jego pierwotne konto.
 6. Przed chwilą nie zaciągnął ręcznego bo pisał na steamie, a teraz mówisz, że źle ocenił sytuację bo robił to na gorąco. Kończę pisać w tym temacie bo jeszcze ktoś odniesie wrażenie, że może jestem do kogoś wrogo nastawiony, a tego nie chcę. Sam nie znam sytuacji, tylko oceniam to co widać na video i za to powinien być ban, ale trochę krótszy niż ten, który został nadany.
 7. I może jeszcze zrobić rozprawę sądową bo admin ma 24h godzin dziennie, aby zbierać jeszcze całe towarzystwo na wywiad środowiskowy Gdyby nie zaciągnął hamulca to by się przemieszczał do przodu już na początku filmu i by się zaczepił na plecach pojazdu nr 2. Jak widać stał w miejscu, gdy pojazd nr 2 podjechał do przodu to Kuba nagle zwolnił hamulec czy jak? Bo to, że nie zaciągnął ręcznego to powinno już wyjść wcześniej bo była przerwa między nim, a pojazdem z przodu. Tak to wygląda z poziomu osoby, która widzi dowód w tym temacie.
 8. Wypowiedzieliśmy się ponieważ jesteśmy aktywni, a sama opinia była podyktowana tym co widzieliśmy. Osób na filmie nie znam i nie miałem nigdy z nimi praktycznie styczności, ale domyślałem się, że jak się wypowiemy to zaraz będzie, że kierujemy się jakąś niechęcią do którejś z firm. Z naszej spedycji wypowiedziało się dwóch kierowców, a Ty już widzisz tylko BTS, może warto zapomnieć na chwilę o przynależnościach do firm i skupić się na samej sprawie. Niestety wina jest ewidentna, 99% ludzi obiektywnie oceniło, że wina leży po stronie naszych rodaków, trzeba to przyjąć na klatę. Wiadomo, że uczestnicy konwoju będą obstawać za tym, że ban jest niesłuszny. Ja sam mogę jedynie powiedzieć, że moim zdaniem ban za takie coś jest za długi, 1 dzień a max 2 to całkowite maksimum.
 9. Co do chłopaka z tyłu (Kuby) to na pewno nie była to wina ręcznego, bo musiałby go nie mieć zaciągniętego wcześniej i wtedy by się zatrzymał na przyczepie z przodu, a on miał pewną odległość od niej. Dopiero jak "ifya" odjechał lekko do przodu to dziwnym trafem Kuby ciężarówka zaczęła jechać do przodu. Chłopaki zabawili się lecz pewnie nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Tylko nie wiem dlaczego bana dostał Kraja?
 10. Obiektywnym okiem niestety z przykrością trzeba powiedzieć, że nasi rodacy się nie popisali, wątpię, aby kolega z przodu nie zaciągnął ręcznego, bo raczej wsteczny by mu przy tym sam nie wskoczył Wariant "A".
 11. [29.08.2015] Dziś zgodnie z nowymi zasadami w firmie odbyła się pierwsza jazda rekrutacyjna, w której wzięło udział trzech kierowców. Trasa obejmowała dystans z Calais do Pecs, zakończyła się bez jakichkolwiek problemów. Niniejszym informujemy, że po pozytywnie zakończonej jeździe próbnej do firmy na okres próbny zostali przyjęci : - ZiGGi - fricek - Chris [PL-NL] Rekrutom serdecznie gratulujemy i życzymy miliona kilometrów pod szyldem BTS! Obecny stan pracowników firmy wynosi 36/40 miejsc. Zachęcamy do składania wniosków rekrutacyjnych http://www.bluetransspedition.eu - Portal http://www.forum.bluetransspedition.eu - Forum
 12. 23.08.2015 Nowy BlueTransSpedition Nowe forum i portal! http://www.bluetransspedition.eu - Portal http://www.forum.bluetransspedition.eu - Forum 22.08.2015 Spontaniczny konwój Master-Trans
 13. W imieniu firmy Blue-Trans dziękujemy za konwój. Jak na pierwszą edycje było bardzo fajnie, jestem pewien, że kolejne będą jeszcze bardziej udane! Szerokości i do następnego
 14. MWL kozaku Ty! Dobra robota, mam nadzieję, że jak vódeczka wróci to jeszcze te tagi zaakceptuje bo tego brakuje na tabie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.