Jump to content

ScorpioN[PL]

Veteran Driver
 TruckersMP Profile
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

About ScorpioN[PL]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ScorpioN[PL]'s Achievements

 • Dedicated
 • First Post
 • One Year On
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Witam Problem jest taki, iż naciskam x na klawiaturze i nie pojawia mi się głośniczek, gdy coś mówie przez cb, co więcej gracze mnie nie słyszą. Dziwne jest też, to że w ciężarówce (np najnowszej) nie widać nigdzie grafiki samego cb. Owszem w tab`ie jest możliwość zmienienia kanału radia cb, ale to i tak nic nie daje. W zwykłych opcjach o cb jest tylko zmiana lub wyciszenie efektó dzwiękowych. Sprawdziłem w ETS 2 i cb mi działa, pojawia się głośniczek i mnie słychać, a w ATS nie. Z góry dziękuję za pomoc.
 2. Witam
  Problem jest taki, iż naciskam x na klawiaturze i nie pojawia mi się głośniczek, gdy coś mówie przez cb, co więcej gracze mnie nie słyszą. Dziwne jest też, to że w ciężarówce (np najnowszej) nie widać nigdzie grafiki samego cb.
  Owszem w tab`ie jest możliwość zmienienia kanału radia cb, ale to i tak nic nie daje. W zwykłych opcjach o cb jest tylko zmiana lub wyciszenie efektó dzwiękowych.
  Sprawdziłem w ETS 2 i cb mi działa, pojawia się głośniczek i mnie słychać, a w ATS nie. Z góry dziękuję za pomoc.

  1. Titanic4

   Titanic4

   Sprawdź ustawienia urządzenia dźwiękowego w ATSMP - Domyślnie jest ta opcja ustawiona na "Default", co odpowiada urządzeniu, które jest ustawione jako domyślne urządzenie nagrywające w systemie. Można wybrać konkretne urządzenie nagrywające będące na liście. Po zmianie, wciśnij "Apply". Niedaleko listy urządzeń wejściowych jest opcja testu mikrofonu. Po wciśnięciu "Start test" w urządzeniu odtwarzającym powinieneś usłyszeć siebie. 

  2. ScorpioN[PL]

   ScorpioN[PL]

   Mam cały czas default.  Nieraz zmieniałem, dawałem apply i wracałem do default nic to nie dało. Test mikro robiłem, sam siebie słyszę w trakcie testu ? Ale nadal nic, obrazek mikro mi się nie pojawia, gdy naciskam x, nie słyszę graczy, oni mnie również. Nigdy wczesniej nie miałem z tym problemu.

 3. Odpowiadając na Twoje pytanie, jeśli nie umiecie naprawić ten błąd, to pomoc dalsza z Waszej str. jest wtedy zbędna ? Jak, to wprowadza w lekkie zakłopotanie? Wcale nie, tylko piszę otwarcie i szczerze nie owijając "w bawełnę". Abyście mieli obraz tego jak jest, a z 2 str. podaje fakty. Myślę, że wątek można zamknąć. Poczekam, zobaczę czy SCS Software sprawdzi i naprawi ten błąd, jeśli tak fajnie a jak nie, trudno. Dziękuję za komunikatywność i chęć pomocy. Pozdrawiam.
 4. Dzięki za odzew. Ok., spróbuje tak zrobić jak P. podał i zobaczę czy dalej tak się dzieje. P. s. Zrobiłem jak P. polecił i żaden błąd się nie pojawiał, nie wywaliło mnie do pulpitu itp. jednakże trzeba wziąć pod uwagę, iż uczyniłem tak tylko raz, przejechałem trasę lecz nie w tych miejscach co błąd najczęściej się pojawiał. Owszem, po wykonaniu trasy przeniosłem się w rejony miejsc, gdzie mogły wystąpić błędy, przejechałem się kawałek (bez naczepy i towaru) i nic negatywnego się nie stało. Mógł, to być czysty przypadek albo faktyczny stan że wszystko już działa poprawnie (bo zostało przez twórców gry naprawione?). Dla upewnienia się przejadę jeszcze jedną trasę, pojeżdżę po miastach i okolicach bez towaru oraz z ładunkiem sprawdzając czy "wyskakują" nadal błędy, jeśli takowe się pojawią poinformuję o tym. Dziękuję. Pozdrawiam. P. s. 2. Przykra sprawa, na grze wieloosobowej właśnie w trakcie trasy w Rumunii grę znowu scrush`owało, gdzie wywaliło tym razem do menu wyboru serwera, pojawił się tym samym komunikat o fatal error, dałem wyślij błąd do twórcy po czym zamknęło grę wywalając do pulpitu. Błąd dalej występuję, niestety i nie da się grać (wychodzi bynajmniej na to, że na terenie tego dlc, gdzie jest Rumunia). Czas chyba odpuścić sobie granie w ETS 2, a bynajmniej do momentu aż SCS software nie naprawi tego błędu albo nie wyda odpowiedniego patch`a, który całkowicie zniweluje ten fatal error.
 5. Witam. Występuję on w trybie na multi, wieloosobowej. Na singlu co dziwne działa poprawnie. Kupuję ciężarówkę, nie musze zmieniać żadnego dachu ani nic, potem daje siądź za kółkiem, ładuje mi się ekran normalnie i po chwili jestem już w truck`u. P.s. Dodatkowo zauważyłem, iż pojawia się komunikat z błędem fatal error w trakcie jazdy (nie wiem czy losowych miejscach, ale w tych samych owszem, sprawdziłem to) na trasie po czym wywala do pulpitu zamykając grę. Coś ostatnio niedobrego dzieje się z ets 2, coraz więcej błędów i to nie takie na które można przymknąć oko tylko co nie dają możliwości grać i czerpać przyjemności z wirtualnej jazdy. Oczywiście wysyłam raporty z błędami poprzez komunikaty, ale czy dochodzą te raporty nie mam pojęcia, tak czy siak, zgłoście to jeśli możecie do scs software aby porządnie sprawdzili całą grę, spróbowali wykryć i zlikwidowali błędy. Ewentualnie aby stworzyli patch`a, który to naprawi. Wiem też, że niektórzy gracze mają te same problemy tudzież podobne. P.s. 2. Sprawdziłem coś jeszcze, powyższe błędy, fatal error z wywalaniem do pulpitu "lubią" się dziać na tym dlc gdzie znajduje się państwo Rumunia, zarówno w miastach jak i po za nich.
 6. Witam Tak jak w temacie. Pojawia się czarny ekran z komunikatem błędu o cb radio, tuż po zatwierdzeniu zakupu ciężarówki np. Daf i wywala do pulpitu. Nie da się grać przez ten błąd. Tylko jeśli możecie NIE odsyłajcie mnie czy innych graczy do tematu rozwiązania tego problemu, który już widnieje ponieważ NIE jest, to żadne tak naprawdę rozwiązanie, a dobre tym bardziej. W przypadku chęci np. posiadania i kierowania nowym modelem czy takimi gdzie nie bardzo jest możliwość zmiany dachu (a co jeśli chce się mieć taki jaki się już posiada?) lub należy sprzedać ciągnik siodłowy albo przemienić kierownicę na prawą stronę (a gdy ktoś nie lubi mieć jej po tej stronie?) Jeśli nie ma obecnie innego (dobrego) rozwiązania zgłoście ten problem do scs software aby go naprawili ponieważ NIE da się grać, wybranym modelem też. Mam nadzieje jak i wielu innych graczy na porządne rozwiązanie tego problemu. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.