Jump to content

Mopsiu

Veteran Driver
 TruckersMP Profile
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

About Mopsiu

 • Birthday 04/02/1984

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  United Kingdom
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mopsiu's Achievements

 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • One Month Later

Recent Badges

8

Reputation

 1. Happy Birthday 🎉

  1. Mopsiu

   Mopsiu

   Thanks Muhammad

    

 2. KRONIKI PORTOWE EDYCJA I SERWER : PROMODS (dokładny jest do ustalenia) WYMAGANE DLC : WSZYSTKIE MAPOWE + PROMODS DATA : 28/05/2022 ZBIÓRKA : 17:30 WYJAZD : GRUPA 1: 18:20; GRUPA 2&3 : 18:35 KOMUNIKACJA : https://discord.gg/TktHxgGxsJ ORGANIZATOR : KONWÓJ PILOTOWANY PRZEZ : ZAPROSZONE VSKI : MAPY, ROZSTAWIENIE ORAZ KOLEJNOŚĆ : KONIEC : PORT W CALAIS REGULAMIN : ■ Konwój zamknięty dla zaproszonych VSek ■ Zasady tymczasowe NIE ZOSTAŁY zatwierdzone przez TruckersMP ■ Regulamin TruckersMP nadal obowiązuje podczas konwoju ■ Każdy uczestnik konwoju jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem konwoju. ■ Nie przeczytanie regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go. ■ Podczas konwoju ciężarówka musi być naprawiona i zatankowana. ■ Podczas konwoju zachowujemy odstęp 70m-120m od ciężarówki przed nami. ■ Całkowity zakaz wyprzedzania ■ Jeśli pilot podaje komunikat zapada cisza. ■ Podczas konwoju zachowujemy ostrożność na drodze i stosujemy się do przepisów ruchu drogowego lub zaleceń badź poleceń pilota prowadzącego. ■ Całowity zakaz reklamowania swoich firm. ■ Prędkość na autostradach max 90 km/h, na landówkach max 70 km/h, w mieście 50 km/h. ■ Osoby z lagami zajmują miejsce na końcu konwoju. ■ Zalecane jest Zmniejszenie do minimum wydarzeń losowych. ■ Każdy manewr (m.in. zmiana pasa ruchu, skrętu) należy sygnalizować danym kierunkowskazem. ■ Na serwerze Discord prosimy o zachowanie kultury osobistej - zabrania się przeklinania, przekrzykiwania, obrażania firm biorących udział w konwoju oraz nie wywołujemy konfliktów.
 3. 05.03.2022 I Urodziny Emoyeni oraz Flying Pigs Konwój zamknięty Start: W zależności od grupy: I grupa - Aalborg II grupa - Dyneburg III grupa - Kluż Napoka Koniec: Wszystkie grupy we WROCŁAWIU Komunikacja: https://discord.gg/mxGbpMtXHp Serwer: I urodziny Emoyeni i Flying Pigs (dedykowany, PROMODS) Godzina zbiórki: 18.30 Wyjazd: 19.00 Ładunek: Dowolny (Preferowane firmowe naczepy) Mapa i rozstawienie w zależności od grup : Zakończenie dla wszystkich grup - WROCŁAW (Ustawienie do aktualizacji) Przy wsparciu pilotów z: Zaproszone firmy Regulamin: ■ Konwój otwarty ■ Zasady tymczasowe ZOSTAŁY zatwierdzone przez TruckerMP ■ Regulamin TruckersMP nadal obowiązuje podczas konwoju ■ Każdy uczestnik konwoju jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem konwoju. ■ Nie przeczytanie regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go. ■ Podczas konwoju ciężarówka musi być naprawiona i zatankowana. ■ Podczas konwoju zachowujemy odstęp 70m-120m od ciężarówki przed nami. ■ Całkowity zakaz wyprzedzania ■ Jeśli pilot podaje komunikat zapada cisza. ■ Podczas konwoju zachowujemy ostrożność na drodze i stosujemy się do przepisów ruchu drogowego lub zaleceń badź poleceń pilota prowadzącego. ■ Całowity zakaz reklamowania swoich firm. ■ Prędkość na autostradach max 90 km/h, na landówkach max 70 km/h, w mieście 50 km/h. ■ Osoby z lagami zajmują miejsce na końcu konwoju. ■ Zalecane jest Zmniejszenie do minimum wydarzeń losowych. ■ Każdy manewr (m.in. zmiana pasa ruchu, skrętu) należy sygnalizować danym kierunkowskazem. ■ Na serwerze Discord prosimy o zachowanie kultury osobistej - zabrania się przeklinania, przekrzykiwania, obrażania firm biorących udział w konwoju oraz nie wywołujemy konfliktów. Link do zasad tymczasowych TruckersMP
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.