Jump to content

LUB.Bartek

Driver
 TruckersMP Profile
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About LUB.Bartek

 • Birthday 01/08/1997

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland
 • Interests
  Cycling, Football,
 • Preferred Trucks
  MAN
 • EU Garage Location
  Poland: Lublin
 • Known languages
  Polish, English, a bit German

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

LUB.Bartek's Achievements

 • First Post
 • Collaborator
 • Dedicated
 • One Month Later

Recent Badges

8

Reputation

 1. Cześć, @Marciol96 Na początku sprawdziłbym ustawienia związane z dyskiem. Czyli kopia zapasowa, skanowanie przez antywirusa i tak dalej gdyż wszystko to mocno obciąża dysk a w połączeniu z grą może powodować lagi. Nie mówię o automatycznych aktualizacjach. Widzę że mamy do czynienia z dyskiem SSD tak więc trzeba wyłączyć defragmentację i parę innych rzeczy. Ale przedtem pytanie: czy dzieje się to cyklicznie (czyli np. Każdego tygodnia, tego samego dnia i o tej samej godzinie)?
 2. LUB.Bartek

  Hello

  Witaj, @Zatys97. 1. Gdy twój ban jest aktywny, wyświetla się czerwony pasek z dowodem, np. linkiem do filmu oraz powodem bana. Po jego prawej stronie jest przycisk "Appeal your ban". Klikasz na to. 2. Po kliknięciu otwiera się nowa strona z listą aktywnych banów. Z prawej strony każdego bana powinno być napisane "Appeal this ban". Należy tam kliknąć. 3. Otwiera się strona apelacji od wybranego bana. Pod zdaniem "Explain to us why you should be unbanned" jest pole tekstowe gdzie należy wyjaśnić jak wyglądała z naszej perspektywy sytuacja sporna (można po polsku). Dobrze jest mieć własne nagranie (najlepiej wstawić film na YouTube i po wstawieniu skopiować link do niego) - to bardzo pomoże adminom i/lub moderatorom. Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam
 3. Thanks for following. Have a nice day!

 4. LUB.Bartek

  ProMods

  @ravdor. Pójdzie spokojnie. Sam gram w Promods i to na wysokich ustawieniach grafiki (1920x1080, Ultra w ustawieniach grafiki ETS2) a konfigurację mam taką: Procesor: Intel Core i3 - 4170 Pamięć: 8GB RAM DDR3 - 1600 Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB. Jak widać mam konfigurację starszą i trochę słabszą od twojej. Najważniejsze byś miał 2GB na mapę. Tak więc miłego grania.
 5. @Kaczorex06 Dokładnie o to chodziło. Niestety ale znów się pojawia to o czym wspominałem czyli grafika. 7 z 8 ostatnich linijek zawiera błędy związane z grafiką. I to z DirectX 11, które obsługuje o ile się orientuję Nvidia GeForce dopiero od serii 400. Tak więc pozostaje albo znaleźć najnowszą wersję w becie którą pociągnie Twój komputer albo tak jak mówiłem zmienić kartę na nowszą. Innego rozwiązania nie widzę. Wstawiłem też zdjęcie jak mniej więcej wyglądają ostatnie linijki loga dobrze działającej gry, przynajmniej u mnie.
 6. @Kaczorex06 Chodzi o ostatnie linijki, przeważnie tam widać gdzie leży przyczyna.
 7. @Kaczorex06 Taka przyczyna wydała mi się najbardziej oczywista. Jednak skoro kumplowi chodzi na tej samej konfiguracji sprzętowej to może ma inną wersję, nie wiem. Na wszelki wypadek sprawdziłbym log gry - może tam coś będzie. Ścieżka do loga: C : Użytkownicy / Nazwa użytkownika / Dokumenty / Euro Truck Simulator 2 / game.log
 8. @Belmondoo, Dzięki. Udało mi się znaleźć to ustawienie w grze. Problem rozwiązany
 9. Witajcie. Tak jak w temacie - kierownica wywołuje mocne drgania podczas jazdy np. na drodze do kamieniołomu Kirkenes bądź na innych "wiejskich" drogach. I to takie wprawiające wszystko co lekkie w ruch. Nie mówiąc o hałasie dlatego bym chciał je choć trochę ograniczyć. Kierownicę mam dopiero 2 tygodnie i to jest moja pierwsza w życiu, nie wiem więc gdzie to się ustawia. Pacjent to Logitech G29. Sterowniki są aktualne. Jakieś pomysły? Pozdrawiam
 10. Z tego co widzę to jedyne co sprzętowo nie gra to karta graficzna. Minimalna obecnie w przypadku Nvidii to GTS 450. 9600 GT jest o wiele starsza a na pewno za słaba do tej gry. Na początku wystarczała gdyż pierwsza minimalna Nvidii to było 7600 GT ale przed dodatkiem "Droga do Morza Czarnego" wymagania niestety wzrosły tak, że zalecana karta jest teraz minimalną. Spróbuj swoją wymienić na nowszą i przede wszystkim mocniejszą - moim zdaniem powinno pomóc.
 11. Jaki Intel Pentium? A, i nie zapominajmy o pamięci RAM, to też ważne
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.