Jump to content

PΛSSΛT [TΞM]

Driver
 TruckersMP Profile
 • Posts

  0
 • Joined

 • Last visited

About PΛSSΛT [TΞM]

 • Birthday 06/30/2001

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kocaeli/Turkey
 • Interests
  Horses & Cars
 • American Garage Location
  Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location
  Germany: Düsseldorf
 • Known languages
  Türkçe, Kurdî, عربى, English, Deutsche

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

2570 profile views

PΛSSΛT [TΞM]'s Achievements

 • Getting Noticed
 • One Month Later

Recent Badges

75

Reputation

 1. Selamlar Forum Kullanıcıları ve Yöneticileri,

  Birileri Aktif Bir Kalıcı Yasaktan Kaçıyor Olmasına Rağmen, Oyun Moderasyon Ekibine Deneme/Stajyer Olarak Katılabiliyor, Bu Çok Enteresan ve Bir O Kadarda Platformun Ciddiyetini Bozan Bir Durum.

  Hayır, Yani Bu Sözde ''Stajyer'' Kişiyi Çok Eskiden Çok İyi Bir Şekilde Tanımasam Bu Kadar Emin Konuşmam Herhalde Değil mi?

  Bu Yöneticinin İsmini Vermektense, Tüm ''Game Moderation Trainee'' Rolüne/Rankına Sahip Olan Kişileri Tekrardan Gözden Geçirmenizi, Gerekli Araştırmaları Yapmanızı ve Bu Tür Olası Gözden Kaçmaları Önlemek/Bunun Önüne Geçebilmek Amacıyla Tıpkı Eskiden Olduğu Gibi Raporlar Sayfasına Tekrardan ''Ban Evading'' Raporunu Getirmenizi Öneririm.

  Çünkü Bu Olaylar Bir Süre Daha Bu Şekilde Devam Ederse Platformda Çok Fazla Tespit Edilemeyen Oyuncular Olacak, ''Game Moderation'' Ekibi/Takımı Zamanla Bunun Önüne Geçemeyip Herkesten Şüphe Edecek/Varsayımlarla Hareket Edecek Yani; (Ama İsmi Benziyor Diye, Ama Profil Fotoğrafı Aynı Diye, Ama Aynı VTC' ye Kayıtlı Olduğu İçin).

  Örneğin: Benim Şuanki Kalıcı Olarak Yasaklanma Sebebim Olan ''İsminiz Çok Benziyordu Ve Aynı Profil Fotoğrafına Sahipsiniz'' Sebebiyle Sözde ''Ban Evading Kuralını İhlal Etme'' Sebebiyle Yasaklandım. Ben Bu Yasağı Ama İtirazla Ama Bir Feedback Bileti Göndererek Bir Şekilde Kaldırtacağım. Çünkü Ortada Bir Hata/İhmal Var. Ama Sorun Şuradaki; Tabiki Herkes Kuralları Okuyup Anlamalı Ama Yani.. Yarın Bir Gün, Oyunu Yalnızca Oyun Oynamak İçin (Direksiyon Setiyle Birlikte Tır Süren 30-45 Yaş Aralığında Olan) Kullanıcılardan/Oyunculardan Bahsediyorum, TruckersMP Platformuna Dahi Çok Fazla Bilgisi Olmayan, Yani Açıkçası Bir İtiraz Bileti Dahi Göndermeyi Bilmeyenler Benim Yasaklandığım Şekilde Yasaklanırsa, Kendilerini Nasıl Savunacaklar?
  Bu Kişiler Yol Bilmez, İz Bilmezler. Steam İndirimlerini Beklerler (Hatta Beklemeyen Çok Daha Fazla Kullanıcı Var Ama Neyse.. -_- ) Ve Yeniden ÜSTELİK ''Full DLC' li'' Yeni Bir Hesap Satın Alırlar. Oyunlarını Oynamaya Devam Ederler. Yani Sonunda Ne Oldu Hiçbir Yasaktan Kaçmayan Oyuncuyu Haksız Bir Sebep İle Yasakladın ve Oyuncunun Yasaktan Kaçmasına, Yeni Bir Hesap Satın Almasına Tabiri Caizse Ön Ayak Oldun.

  Bunun Önüne Nasıl Mı Geçilir?
  Önerim Şu Yönde:
  Ban Evading Raporunun Tekrardan Gelmesi, Peki Nasıl?
  - Ya Bu İş İçin Seçilmiş Eski (Bu Tür İşleri Bilen) Yöneticiler Atanmalı,
  - Yada Rapor Sistemine Dönemlik Olarak (Mesela 2 Ayda Bir Olacak Şekilde) Ban Evading Raporu Tekrardan Hizmete Sunulup 10-15 Günlük Rapor Süresi Tanındıktan Sonra Tekrardan Kapatılabilir.
  - Ve YALNIZCA ''Gerçek Delillere'' Göre İşlem Yapılsın. Zamanında Şahit Olduğum Bir Kaç Örnek Var Mesela, Gidiyor Herhangi Bir Permalı Hesabı F12 İle Kaynak Kodlarını Değiştiriyor Raporlayacağı Kullanıcının Benzeri Bir Hesaba Benzetiyor Bunun Ekran Görüntüsünü Alıp Raporluyor Ve Aslında Hiçbir Yasaktan Kaçmayan Kullanıcı ''Yasaktan Kaçıyor'' Sebebiyle Kalıcı Olarak Yasaklanıyor. Bu Adaletsizlik Ve Eşitsizlik Oluyor.
  - Sisteminizde Çıkan Veya Çok Sağlam Kanıtları Bulunan Kullanıcıları Yasaklayın.
  - Oyun Moderasyon Takımını Sahte Kanıtlarla Yanıltmaya Çalışmak & Sahte Kanıtlarla Birilerini Raporlamak Ya Kalıcı Rapor Yasağı Yada Kalıcı Oyun Yasağı İle Cezalandırılmalı.

  Bence Anlatmak İstediğim Şeyleri Bu Sistemden Sorumlu Yöneticiler Dahi Anladı. Bu Tür Olayların Önüne Geçmeniz İçin ''Ban Evading'' Raporunu, Tekrardan Rapor Sistemini Aksatmayacak/Meşgul Etmeyecek Bir Şekilde Planlayıp, Geri Getirmenizi ve Herkes Adına İyi Şeyler Olması İçin İstiyorum.

  Saygılarımla,
  Passat [TEM]

  -spacer.png-

 2. Selamın Aleyküm iyi günler reisler bu forumdan bildirim geldi dedi sana rozet verdik falan fistan dedi ne oluyor bu rozet "Recent Badges" Diye Bir Rozet Reisler Sadece Bana mı Geldi Yoksa Herkese mi Ve Neye Yaradığını Bilen Biri Açıklayabilirmiiğ?

   

  Benim Şimdi İngilizcede Çok Yokya Tam Anlamadım Bişiy Anlayan Varsa Yardımcı Olursa Seviniriz Reislerrr

   

  Rozet şu:

  spacer.png

  1. Joschi.

   Joschi.

   Hello,

    

   the new achievement system is explained here: 

    

   As far as I know, it is only available in English.

    

   Kind regards,

   Joschi.

  2. PΛSSΛT [TΞM]

   PΛSSΛT [TΞM]

   Nice, Thank You for Helping. 😊

 3. Thanks For The Follow 🥰

  1. Dєνıl [TΞM]

   Dєνıl [TΞM]

   Thank you for following ❤️

 4. thank you very much for following me ❤️

  1. PΛSSΛT [TΞM]

   PΛSSΛT [TΞM]

   No Problem Friend 🥰

 5. Thanks for the follow! ❤️

  1. Esoto27

   Esoto27

   no problem friend ❤️

 6. Thank you for the follow!

 7. Hello Kimsesiz.

  1. PΛSSΛT [TΞM]

   PΛSSΛT [TΞM]

   Hey Zenon o/

 8. Thank you for the follow, appreciated! 🙂

 9. Thank you for the follow!

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.