Jump to content

Teyyare Makinisti

Driver
 TruckersMP Profile
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

About Teyyare Makinisti

Recent Profile Visitors

137 profile views

Teyyare Makinisti's Achievements

1

Reputation

  1. TMP is absolutely liar. Just remember their announcement: It has been already 3 YEARS. Good bye Tmp
  2. I have to learn where you will spend all of these money. I do not donate if I do not know what I pay for it... Sorry guys but SCS have already ended your mod... Thanks SCS for not forcing us to play only TMP mode.
  3. TMP tek seçenek olduğu için bu kadar oyuncu böyle vasıfsız yetkililere katlanmak zorunda kaldı. Translate kullanarak çeviri yapan admin gördüm. Adam çeviriye "I eat ban" yazmış. Arşiv kayıtlarına bakılsın bu orada duruyordur. Bu gözler 2000 rapor onaylarken ne çeviriler gördü. Ama artık resmi olarak multiplayer desteği geldiği için TMP pabucu dama atılmaya başlandı bile. Hele ki SCS önümüzdeki yıllarda sunucudaki oyuncu sınırını 100-200 kişiliye çıkarırsa, bunu yapabilecek kapasite var Rootkiller'i boşuna SCS zamanında transfer etmedi, TMP'nin zamanla sonlanacağı konusunda hiç kuşku yoktur. Ha TMP bitmez devam edecek diyenlere şunu hatırlatırım TMP modu hala Alpha versiyonunda...
  4. I eat ban diye çeviri yapan admin burada mıydı acaba?

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.