Jump to content

SPEDYTOR_Piotr34

Driver
 TruckersMP Profile
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by SPEDYTOR_Piotr34

 1. Wirtualna Spedycja TRANSSPED - POLAND dziękuje za zaproszenie i potwierdza swój udział na konwoju.
 2. Dokładnie, wreszcie chociaż jedna osoba która się ze mną zgadza. Ja nie twierdzę że zachował się w 100% poprawnie bo bym skłamał i nie bronię tej osoby że nie zrobił absolutnie nic złego. Po prostu wysłałem ten filmik i zapytanie do wszystkich czy taka sytuacja zasługuje na ośmiodniowego bana. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam...
 3. Ale nikomu krzywdy nie zrobił, chciał cofnąć, ale nie było miejsca, to nie jest sytuacja na ośmiodniowego bana. Mógł dostać Kicka. Wtedy bym się zgodził.
 4. Oj widzę że brak ci cierpliwości i wiedzy. Ja Tobie nie grożę tylko stwierdzam fakt. Nie znasz mnie więc nie masz absolutnego prawa tak do mnie się odnosić! Ja ani, razu w twoją stronę nie skierowałem takich słów. Czy ty jesteś moim lekarzem żeby stwierdzać czy mam problemy ze wzrokiem? Czy ja nazywam Cię "koleżką"? Powiem tylko tyle że za takie coś, co miało miejsce na filmie ban na 8 dni to jest śmiech na sali w porównaniu do tego co robią inni i dostają tylko Kicka. I żebyś wiedzial że właśnie opuszczam to forum bo z niedokształconymi graczami nie będę prowadził konwersacji. Szkoda mojego cennego czasu. Żegnam, i do niezobaczenia na trasie...
 5. REGULAMIN serwera w takim razie mówi że blokowanie ruchu jest także zabronione, konwój to jedzie jeden za drugim a nie odstępy po 300m. Jeśli osoba stała 300m. od następnego pojazdu to można uznać że nie była częścią konwoju tylko osobą randomową która się zatrzymała aby np skorzystać z toalety. A w takim wypadku na czas takiej przerwy powinien oposcic serwer!
 6. A i dodam jeszcze że pół godziny wcześniej przed tą sytuacją ktoś tak uderzył w zbanowanego właśnie wyprzedzając go podczas jazdy że ten wyleciał w powietrze a potem w przepaść. I nikt nic z tym nie zrobił. Sprawdzałem id tego gracza i dalej nie został zbanowany. Więc ja się pytam gdzie był wtedy Admin? Co robił kolega Bingo9600? Może kanapeczki sobie szykował? Nie wiem, nie moja sprawa, ale fakt jest faktem ze Admini wybierają sobie ofiary na zasadzie: "o tego sobie zbanuję", a nie zajmują się tym czym powinni. Ja się pytam, dlaczego puszczają i nie banują tych co jeżdżą po Kirkenes podwójnymi albo potrójnymi zestawami nawet z lokomotywami po 61t kazda!? To jest karygodne i trzeba coś z tym zrobić a nie wybierać pierwszego lepszego który nikomu krzywdy nie zrobił!
 7. I po raz kolejny popełniacie błąd. Czy wy znacie przepisy ruchu drogowego? Wyprzedzanie to jest wyjeżdżanie przed pojazd który jest w ruchu a omijanie to jest wyjeżdżanie przed pojazd stojący w miejscu! Jeśli było wolne miejsce z przodu jak najbardziej można było przed ten pojazd wyjechać. Szczerze nie chciałbym się z kolegą Trybcio86 spotkać w rzeczywistości na drodze widząc jak zna przepisy ruchu drogowego...
 8. I przy okazji stojąc zasłaniał znak drogowy mówiący o zakazie, po Kirkenes to się jeździ sznureczkiem a nie że 300 metrów odstępu, a potem wszystko się korkuje. Przypominam że na filmie widać kiedy kolega się zorientował że jest zakaz i most i chciał przepuścić stojący pojazd ale ten dalej stał...
 9. No wiesz drogi kolego to może niedługo będziemy trzymali kilometrowe odstępy od pojazdów poprzedzających! A gdzie obowiązek awaryjnych świateł?
 10. Witam, mój kolega z VSki dostał bana na Kirkenes. Powodem tego bana jak stwierdził Admin Bingo9600 było nieprawidłowe wyprzedzanie. Nie widać tego do końca na filmie ale zbanowana osoba dojeżdża do pojazdu który stoi w miejscu! Zaczyna więc go omijać nie stwarzając żadnego zagrożenia (z naprzeciwka nic nie jedzie)! Przypominam Panu Bingo9600 że "wyprzedzanie" to wyjeżdżanie przed pojazd który jest w ruchu a wyjeżdżanie za pojazd stojący w miejscu jest "omijaniem". Jak wiadomo na Kirkenes bana można dostać właśnie za stanie i blokowanie ruchu! A więc mój kolega chcąc uniknąć właśnie tego bana postanowił ominąć pojazd blokujący ruch. Do tego pojazd ten stał nieprawidłowo gdyż bez włączonych świateł awaryjnych! Dopiero w momencie omijania stojącego pojazdu pojazd ten zaczyna ruszać. I dalej zbanowana osoba zachowała się odpowiednio zatrzymując swój pojazd chcąc tym samym przepuścić pojazd który zaczął się poruszać w momencie omijania. Kiedy zbanowany się zatrzymał ten drugi również się zatrzymał. Dalej nie chcąc znowu blokować ruchu zbanowany przepisowo omija pojazd który stoi w miejscu. Więc teraz się pytam, kto tu jest winowajcą? Proszę o obejrzenie filmiku: i wasze opinie gdyż w moim mniemaniu Admin Bingo9600 popełnił karygodny błąd przyznając bana niewłaściwej osobie... Piszcie i oceniajcie!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.