Jump to content

xayibogantr

Veteran Driver II
 TruckersMP Profile
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

About xayibogantr

 • Birthday August 8

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Turkey, Istanbul
 • Interests
  dreams
 • Preferred Trucks
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Germany: Duisburg
 • Known languages
  Turkish, English, French, Italian

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

855 profile views

xayibogantr's Achievements

Newbie

Newbie (1/13)

 • Well Followed
 • Getting Noticed
 • Collaborator
 • Dedicated
 • First Post

Recent Badges

11

Reputation

 1. Thanks for follow 

 2. There are those who have been waiting for this for a long time. Enjoy!
 3. Greetings, Xayibogantr!

   

  Thank you so much for the follow, i really do appreciate it! ❤️

  In return i gave you a follow back 😄 

 4. Thanks for the following!

 5. Selam @goko.elchav0s! Tek oyunculu oynarken, oynadığın araç ile çok oyunculu sunucularına bağlanmaya çalışırken mi bu sorunu alıyorsun? Veya, tek oyunculu moda hiç girmedin ve direkt olarak çok oyunculu sunucularına mı bağlanmaya çalışıyorsun? Tek oyunculu oynarken bir mod yüklediysen ve bu mod açık bir vaziyette çok oyunculu sunucularına bağlanmaya çalışıyorsan bu sorun muhtemel olabilir. Veyahut tek oyunculuda hiçbir aksiyon göstermemiş olup, direkt olarak çok oyunculu sunucularına bağlanmaya çalışıyorsan bu sorun da bir muhtemel olabilir. Modlarını kontrol et ve daha sonra tek oyunculu moduna giriş sağlayıp herhangi bir tır ile biraz zaman geçir (gerekirse bir save al). Bütün bunlara rağmen sorunun çözümlenmediyse, TruckersMP'ı silip, güzel bir şekilde tekrar yüklemeyi ve steam yoluyla oyun dosyalarını doğrulamayı deneyebilir misin? Ayrıca, bu çözüm yollarına rağmen herhangi bir çözüme ulaşamadıysan ve hata almaya devam ediyorsan, bir fotoğraf yollar mısın? Bu şekilde sana farklı bir çözüm yolu arayabiliriz.
 6. Merhaba! Bu tarz sorunlar genellikle oyunu açtığınızda ve kalabalık yerde başladığınızda, tırların yüklenme sorunundan kaynaklı olup oyun sizi bağlantı hatasıyla karşılaştırıp genel olarak kickleyebiliyor. Herhangi bir boş alana ışınlanıp oyunu tekrar açmayı denerseniz belki sorunun bundan kaynaklı olabileceğini anlayabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğim çözümü denemenize rağmen bu sorun devam ediyor ise, bu tarz çözüm denemelerinin gerçekten çözüme kavuşturmadığını söylemek isterim. Bir VPN programı yüklemenizi istiyorum. (Önerilen; Her ülkeye bağlanabildiğiniz TouchVPN) ve oyunu açmadan VPN'i çalıştırmanızı istiyorum. İnternet hızınız hangi ülkeye göre iyiyse o ülkeye bağlanmanızı istiyorum (Genelde rusya tercih edilir). VPN'i aktif edip internet hızınızın yakın olduğu bir ülkeye bağlandıktan sonra, oyuna giriş yapmayı dener misiniz?
 7. Could you elaborate more on the issue so that I can help you?
 8. I think it is unnecessary because in every event there are many vtc staff and game staff who are already managing and constantly checking this event. Good idea, but if there was such a thing, there would be no need for game staff to control the event and help manage it.
 9. Solution 1 to fix this issue. Solution 2 to fix this issue. (Save your file backup before doing these.)
 10. Merhaba, Bu tarz durumlar genellikle ağınızdan kaynaklı veya fps'inizden kaynaklı problemler olarak değişkenlik gösterebiliyor. FPS Düşüklüğü yaşıyorsanız, oyun başlangıcında sakin yerlerde başlamayı deneyebilirsiniz. FPS'ten yana bir probleminiz yok ise, Ağınızda kopukluklar olup olmadığını kontrol edin. İnternet konusunda genel bir probleminiz var ise, oyun arkasında çok fazla sekme, çok fazla ekran açmamaya çalışın. Ayrıca, dns ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz. Bunlara rağmen sorun devam eder ise, TruckersMP'yi tüm kalıntılarıyla beraber silin ve daha sonra tekrar temiz bir şekilde indirmeyi deneyin. İyi forumlar!
 11. Also, this is a very good place for offroad. as soon as possible please
 12. This road is great for players looking for an interesting and dirt road route.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.