Jump to content

[SES]Ali [17]

Driver
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Truck?

6 Followers

About [SES]Ali [17]

 • Rank
  No Cargo

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

804 profile views
 1. Thanks for your follow :) !

   

 2. @.Mitch.Merhaba bu sorun sadece sizde değil, Tüm Oyuncularda Geçerli. Yeni Ses modu Fmod'un gelmesiyle birlikte bu hata başladı. 1.38 güncellemesinde çözülüceği umuluyor.
 3. Ets2MP 1.37 betası için Optimize edilmiştir. Eğer betalar Bölümünden 1.37 betasını seçmesen uyumluluk sorunu yaşarsın. Steami Aç/Ets2 ye sağ tıkla/ özellikler/betalar/ETS2: temporary_1_37 - 1.37.x for incompatible mods/Tamam. Bu işlemi Yaparak sürümünüzü Downgrade ile 1.37.1 e düşürün. İyi Oyunlar.
 4. Takibin için Sağ Ol. Teşekkürler. 🥰

 5. @darkslide Geliştiriciler Oyunu En oynanabilir Hale getirince Güncelleme Gelecektir. 1.37 de oluşan hataları tekrar oluşmaması için son hızda çalıştıklarından eminim. Sabredip 1.38 güncellemesi beklemek en doğrusu.
 6. Thanks for the follow🥰

  1. OmSaL^

   OmSaL^

   You're Welcome. Thank you too :)) 

 7. Bilgisayarınızın güncellemelerini yüklediğinizden emin olun. Eğer zaten güncelse DirectX'i kurun. https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17431 Kurulumu başlatmadan önce windows updatenin açık olduğundan emin ol. Sorun çözülmez yada başka bir sorun ortaya çıkarsa burada sormaktan çekinme iyi oyunlar
 8. Welcome to Forum 👋

 9. Welcome to forum👋

 10. welcome to forum👋

 11. Takip için teşekkürler :) 

  1. [SES]Ali [17]

   [SES]Ali [17]

   Ne Demek 

 12. Nobody in the forum? Everybody Like a Ghost👻

 13. Doğum günün Mubarek Olsun 🎂

  1. GrandLionTR

   GrandLionTR

   Teşekkürler Ali kardeşim, Ses'e selamlar. 

 14. Aslında Haklısın Eskiden sıkıntı yoktu. Ama bu hızlı güncellemelerin sebebi bence tmp nin oyuncu kaybetmesi. oyuncular sabredip 1.38 güncellemesini düzgünce bekleseler böyle bir sorun olmıyacak. Tüm oyunculara duyuru geçildi zaten 1.28 güncellemesini yapmayın durdurun diye kimin umrunda ki.sabahları 5 bin kişi olur akşama doğru 8 bine doğru gider. Ama bu sefer 1.38 güncellemesi yapmış insanlar giremiyor oyuna.
 15. Merhaba artık insanlanlar calais-duesburg yada duesburg-calais arası yolculuk yapmıyorlar eskisi kadar insan yok sizce neden Düzgün Şöförler artık bu yolu tercih etmiyor.
×
×
 • Create New...